Jaké vložky do podprsenky používáte?

andelka
28. čer 2010

Jaké jsou nejlepší, nejtenčí, nejdiskrétnější, prostě nejnositelnější? Jsem moc ráda že kojím, ale teď v létě mi vadí, že jsou vložky po tričky vidět, většinu oblečení na léto jsem z tohoto důvodu musela vyřadit 😒 Volné věci nosit nechci, po porodu mám celkem solidní postavu, tak proč vypadat jak pytel. 😅 Děkuji všem za zkušenosti a názory. 🙂

aaadus
18. črc 2010

Na doma Johnson, mezi lidi Chicco. Které mi vůbec nevyhovovaly, byly Tesco a Babylove z DM - v noci jsem z nich mlíko mohla ždímat a za den jsem spotřebovala 3 páry. Teď jsem si na zkoušku objednala od Tommee Tippee, ale ještě nedorazili, tak nemůžu referovat. A úplně nejlepší jsou silikonové vložky LiliPadz - sice drahá investice, ale jsem s nimi maximálně spokojená.

kvetik
18. črc 2010

vyzkoušela jsem jich taky hodně. ale at jsem použila jakékoliv tak v prvních několika měsících jsem je měnila po každém kojení, tzn. tak 7x denně! jinak mi nejvíce vyhovují johnsons. chicco mi nevyhovuje tvar, záleží na velikosti prsou a také podprsence, jinak na doma jsem používala dm babylove. ale po několika měsících už doma nemusím používat...(to je pak teda nižší spotřeba🙂

kauculacek
24. lis 2010

Chicco - jedině ty!!! Jsou sice dražší, ale stojí za to! 😉

ninouche
24. lis 2010

Chicco nejsou špatné, ale jsou drahé a jednotlivě balené, což mě trošku štve (toho odpadu... 😒 ). Ale kvalita dobrá. Nejvíc mi ale rozhodně vyhovují Johnsons. Dobrý tvar, velikost, kvalita i snesitelná cena 🙂
Vyzkoušela jsem ještě Babylove (moc nevydrží, pouští chloupky) a Nuk (naprosto netvarované, byly hrozně vidět v každé podprsence, ale savost dobrá). A pak prací vlněno/hedvábné - ty jsou příjemné a ráda bych je využívala víc, ale hodí se podle mě jedině, pokud vám mlíčka neteče moc, jinak protečou.

luciebx
24. lis 2010

ja pouzivala tesco.. super velikost.. a dobre drzeli.. zkusila sem vic.. aji nuk jsou dobre.. malymu je 4,5 mesice a prsni vlozky uz nepouzivam... ziji v anglii tak nevim zda tesco ma ty same prsni vlozky aji u nas... mam je vyfocene ve svem bazarku jestli se chce nekdo podivat zda jsou to ty same co se prodavaji u nas..

hamma
26. lis 2010

Na ven Johnsons - jsou nejmíň vidět. A když chci mít jistotu, že nebude vidět opravdu nic, tak mám výbornou kojící podprsenku od Triumphu - není klasická odepínací, ale jenom "odsunovací" a ze silnější bavlny a dělá krásný prsa🙂. Jinak doma používám všechno možný, co je zrovna po ruce - plínku, kapesník...mám taky prací od HaipaDaipa, ale ty jsou vidět snad i pod kabátem. Nejvíc se mi osvědčily takový malý plínečky od Kikka, jsou to jakoby plenkový ubrousky a ty, když se hezky poskládají, tak nejsou moc vidět a docela i vydrží.

hanule05
26. lis 2010

Ahoj,
nechtěla byste některá 3 balení Fixies, vůbec je nepoužívám, ale je mi je líto vyhodit. Je to balení po třiceti kusech, jedno je neotevřené, druhé mi otevřela starší dcerka, protože ji zajímalo, co tam je a z třetího balení chybí pár kousků.

Poslala bych to jen za cenu poštovného.
Tak kdybyste některá měla zájem, tak mi napište do IP.

myskakatka
5. čer 2017

Ahojky jaký máte názor na prsní vložky mamma od Belly? Děkuji za rady 🙂

luciehutt
5. čer 2017

@myskakatka Ahoj, používám je a nejsou špatné na doma, hezky sajou.. Určitě si je nemůžu vzít mezi lidi ☺. Stejně tak od Johnsons, ale ty maji aspon dobrý tvar a třeba pod vyztuzenou podprdu jsou fajn, ty Bella nemuzu mit ani pod vyztuzenou... Jediné co se mi osvědčili pod nevyztuzenou jsou Tomee Tippee.