Jaké vložky do podprsenky používáte?

andelka
28. čer 2010

Jaké jsou nejlepší, nejtenčí, nejdiskrétnější, prostě nejnositelnější? Jsem moc ráda že kojím, ale teď v létě mi vadí, že jsou vložky po tričky vidět, většinu oblečení na léto jsem z tohoto důvodu musela vyřadit 😒 Volné věci nosit nechci, po porodu mám celkem solidní postavu, tak proč vypadat jak pytel. 😅 Děkuji všem za zkušenosti a názory. 🙂

berenika39
28. čer 2010

ahoj, zaprvé gratuluju!!!!!! často jsem tě četla, ale od nové verze se soukr.skupinami jsem tě ztratila z dohledu...psala jsi vždycky moc chytře a rozumně 😉 😉 😉 😉 . at jste zdraví!!!!!

mě vyhovovaly ty od chicco, dražší, ale hodně příjemné, taky jsem kojila v létě, a bylo to s nima pohodlné.

markettka
28. čer 2010

Chicco 😉

editah222
28. čer 2010

Ze začátku Chicco a pak NUK.

pablinka
28. čer 2010

nadoma z DM a jinak pod tričko od Johnson´s. Zjistila jsem taky, že záleží taky na podprsence, pod některou ty vložky tak vidět nejsou.

mobina
28. čer 2010

@andelka diskrétní jsou fakt snad jedině chicca

petrusam
28. čer 2010

@andelka jedině chicco, ty jsou nejlepší 🙂

kacamura
28. čer 2010

já používám fixies... je fakt, že mi sem tam vypadávají.... ale jinak celkem spokojenost... a nepříde mi že by pod tryčkem byli nák vidět...furt si připadám méně trapně když je malinko vidět, že mám vložky v podprsence, než když mi to proteče nebo když je nemám vůbec a mám kojící podprsenku a je vidět (to si domyslíte ne???).... chicco neznám...

xkacatkox
28. čer 2010

já to střídám ale nejlepší jsou chicco,poté johnson, pak nuk(srovnatelné s aventem), nejhorší jsou modré fixies, protékají, nejméně vidět jsou nuk, chicco, johnson

schnek
28. čer 2010

já měla nejradší látkovky od MAM - bambus + vlna - neprotečou, nejsou vidět, drží prsa v ideálním teple, super, s papírovkama k neporovnání 🙂

spaagetka
28. čer 2010

Používám Babylove, NUK, Avent či johnson, ale vidět jsou snad všechny 😖 Pravda, záleží hodně na podprdě, ale pod většinou kojicích, co mám jsou prostě vidět 😠 Díky za tip na Chicco 😉

pavlina05
28. čer 2010

Já používala jedině Johnson 😉

permonik7
28. čer 2010

Johnson jsou super tvarované a neprotékaly a na doma látkové Medela, super pohodlné a nezapařují se mi v nich prsa😉 Na noc mám z Rossmana Babydream-levné a spolehlivé. V noci mi ty látkovky protékaly, mám pořád hodně mlíčka🙂

pani_haf
29. čer 2010

skvělé jsou od medely, tenké a jemné...jednotlivě balené 🙂, jinak chicco

sayast
29. čer 2010

babylove,naprosta spokojenost 🙂

lukza
29. čer 2010

Já používám fixies a vubec sem nebyla spokojená s Aventkama.ale jak tu už někdo psal hrozně aji zaleží na podprsence 😉

neu.sona
29. čer 2010

Nejlepší jsou jednoznačně od Chicca!! Neznám lepší a vyzkoušela jsem jich hodně. Hlavně, ty obyčejné musíte měnit při každém kojení, kdežto tyhle opravdu vydrží pár hodin v klidu a suchu. U ostatních jsem měla problém s tím, že zůstávaly mokré a měla jsem strach z nějakého zánětu... Takže jednoznačně Chicco.

michamicha
2. črc 2010

já používám od fixies a pak od babylove, jeden čas jsem používala i od bella (ty jsou sice tenoučký, ale mají docela ostrý okraje a pouští "chloupky"), nejlepší pro mně jsou asi ty babylove, jsou skoro o polovinu levnější než ty fixies a kvalita stejná 😉

eloana
2. črc 2010

Ahoj) sice mam vecnou prasavku 🙂 ale zas nemusim pouzivat vlozky do podprsenky.mimo mi nic netece.
nemusela jsem ani u jednoho ditete)
ale pry jsou dobre od chicca

wacinka
2. črc 2010

já měla od aventu co se daly prát 🙂 a byla jsem moc spokojená

vercak.
2. črc 2010

Já měla ze začátku fixies, ale byly hrozný. Pak Chicco a ty byly fakt super. Naprostá spokojenost. krásně padly a hezky držely v podprsence. navíc měly po stranách gumičky, fakt perfektní 😉
A taky teda trošku záleží na podprsence 😉

pett7
2. črc 2010

Já používám Johnson ty jsou super a hlavně mi neprotekly ani v noci, teď mám i Nuk jsou tenké a nejsou špatné už moc nekojím takže mi stačí. Babylove z dm mi nepřišly nic moc na doma byly dobré, ale ven jsem je nenosila protože často protekly. Já kojila nejvíc v zimě, to byly svetry tak jsem to moc neřešila, s nástupem triček jsem některé kousky raději nenosila.

zdeniii
6. črc 2010

Tak já používám nejraději Johnson, líbí se mi jak hodně sajou a prsa jsou v suchu. Měla jsem i babylove, ale ty toho moc nevydrží... Kort ted v létě kdy mi mlíčko teče skoro pořád 🙂))

johanka33
6. črc 2010

Chicco absolutně nejlepší....před týdnem jsem zakoupila od Fixies, protože je neměli a nedá se to srovnat!!!!!!!

vojtisek2007
7. črc 2010

jedině Chicco 😉

lucenek
7. črc 2010

jedině chicco fakt nej neportečou zgelovatí žádná hadra, jiné bych nebrala, daj se srovnat se složeným kapesníkem 😝

martulikk
8. črc 2010

vyzkoušela jsem jich víc a za sebe jednoznačně Chicco 😉 ty prací od Aventu děs a ostatní jednorázové také...

mismar
8. črc 2010

chicco, nikdy mi neprotekly, ani v noci a pod úzkým tričkem nebyly vidět 🙂

iriv
9. črc 2010

Ahoj, taky jsem tohle řešila,já nejraději kupuji vložky do podprsenky zn. tesco, podle mě nejsou nijak moc velké a silné,takže mi nejdou vidět pod trikem a co víc jsou za super cenu 🙂

pe3cka
9. črc 2010

Ahojky,já jsem jich vyzkoušela víc a nejlíp mi sedly od Johnsnu,protože nezanechávají na bradavkách chloupky.

skajana
10. črc 2010

Ahoj 🙂 mě se docela osvědčilo tohle - http://www.medela.cz/produkty/misky-zachyceni-m... sice to nejsou klasické vložky, ale oproti tomu, co jsem vyzkoušela nejsou skoro vidět, nepřilepí se a navíc si pomaloučku dělám zásoby mlíka na mražák 🙂