Jakou máte zkušenost s kojícími polštáři?

gable
16. bře 2012

Myslím ty dlouhé, které se dají použít i v těhotenství na spaní apod. Chtěla jsem si ho pořídit už dávno na spaní a teď, když jsem těhotná o tom přemýšlím čím dál víc. Zajímalo by mě, jestli jste je využívaly ke kojení a jaké s ním máte zkušenosti.... Pořád si říkám, že i kdybych nekojila, nebo se miminku polštář moc nezamlouval, zůstane pro mě 🙂 Díky za odpovědi

cuci25
16. bře 2012

já jsem s ním spala asi od 6.měsíce, kdy mi začlo růst víc bříško a spalo se mi s ním krásně 🙂 Nekojím s ním, protože máme naučenou polohu vleže, ale osvědčil se i pro mimčo. Občas ho do něj "zasadíme" a je spokojené 🙂

hojda
16. bře 2012

Já si bez něj kojení nedokážu ani představit! Prvnímu synovi vždy kojení trvalo dlouho a s polštářem to bylo aspoň trošku pohodlné,

bajana
16. bře 2012

ja som ho kupila kamaratke ako darcek este pred porodom...tusim ho v tehotenstve velmi nevyuzila, ale pri kojeni si ho nevedela vynachvalit 🙂 ... teraz sa posunul k jej sestre, ktora ma ani nie 3mesacnu dcerku a ked mala kojit mimo domov, tak bola zhrozena, ze ako to bez vankusa zvladne 🙂 .... tak som rada, ze ma uspech

pumuckl
16. bře 2012

Při prvním prckovi jsemkojo polštář nejdřív nechtěla, ale nakonec jsem si 3 měsíce před termínem porodu k narozeninám nechala koupit Doomoo Buddy. Stál teda přes 1000,-kč, ale maximálně jem ho využila. V těhotenství na spaní a potom na kojení i pro prcka miminko na ležení, pak jsme ho dali synovi do postýlky a teď ve 2,5 letech ho má už ve větší posteli na polehávání a podél zdi, aby se ni neopíral, nebouchnul. Čekám druhý a i pro něho chci buddy pořídit.
Určitě nedoporučuju polštář plněný molitanem, to je katastrofa. Buddy je plněný kuličkama a tak se perfektně přizpůsobuje. 🙂

aemmi
16. bře 2012

V těhotenství byl na spaní fakt super 😵 a na kojení pak taky, ted už teda kojím bez něj, ale určitě si ho necháme na válení, manžel ho má taky rád 🙂

schnek
16. bře 2012

Pořídila jsem si ho až během třetího těhotenství (na MMB za 100,-) a využila jsem ho během těhotenství na spaní, při kojení, při rýmě na zvýšení polohy pro dceru, jako zábranu, když se začala plazit atp. No a nechala jsem si ho a pořád na něm buď spím, nebo si ho beru místo polštáře. Mám takový s dutovláknovýma kuličkama, dá se celý vyprat, vytvarovat podle potřeby, prostě super věc. Měla jsem si ho pořídit hned poprve. U nás byl a je k nezaplacení 😉