Jaký vybrat kojící polštář?

luciferek9
15. kvě 2018

Holky potřebuju poradit jaký vybrat kojící polštář. Chci ho použít i na spaní. Máte zkušenost s nějakým konkrétním? Prosím klidně odkaz. děkuji 🙂

soleilll
15. kvě 2018

@luciferek9 Měla jsem podkovu plněnou dutým vláknem a ve 2. polovině těhotenství bych se bez něj nevyspala. Nekojila jsem, takže po porodu sloužil pár měsíců jako hnízdo v postýlce nebo jako zábrana na sedačce. Dokoupila jsem i náhradní potahy, přecejen se docela snadno ušpinil a prát ho celý není moc pohodlné (i když i to jde). http://www.drevene-hracky-kojenecky-textil-char...

ela90
15. kvě 2018

Jo na spani je lepsi kdyz je tam to dute vlakno. Ale na kojeni se mi vic jako napln osvedcily takove polystyrenove kulicky. Snadnejsi se tam vytvori dolicek. No ale ja nekupovala. Podedila jsem oba...

priefi
15. kvě 2018

@luciferek9 ja mela kojici polstar s klinem, koj.polstar byl plneny dutym vlaknem. Vyuzila jsem ho na kojeni i jako mantinel ke klinu, na ktere jsem mela mimco kdyz nespinkalo.

mazeret
15. kvě 2018

Mě nejde spát s tou tvarovanou podkovou, takže bych si pořídila takový ten, jak jde na konci zavázat 😉

stef_stef
15. kvě 2018

Ja mam polstar Nuch nuch na spani. Ve tvaru L a supr, Doufam ze vyuziju i v těhu.

eviicka
15. kvě 2018

Taky jsem používala na spaní i jako zábranu polštář do "L" s dutým vláknem. Na kojení mi pak nejvíc vyhovoval úplně obyčejný, péřový co je pod hlavu.

jipe
15. kvě 2018

Já měla Matýska s dutým vláknem, na spaní super, na kojení mi to nevyhovovalo

luckapol
15. kvě 2018

Měla jsem kojící polštář Matýsek, duté vlákno. A super. Využívali jsme na kojení a pak také jako zábranu na posteli nebo třeba při hraní a pod.

lucina261
15. kvě 2018

Ja mam kojici polstar s výplní takovych tech kulicek a je to pekne na prd 🙂

byklara
15. kvě 2018

Na spaní doporučuju plněný umělým vláknem kuličky šustí pod hlavou a jsou tvrdší.

matkacekatelka
15. kvě 2018

Mohu doporučit!!!!! Když jsem byla těhotná, spala jsem jen s tulitkem a spím s ním i teď je to pohodlné pro záda i nohy. Na kojení je trochu neohrabaný, zabere hodně místa, ale kojila jsem s tím první tři měsíce a ulehčilo mi to začátky. Využívala jsem to i jako hnízdečko pro mimi a teď to má malej jako překážkovou dráhu, leze přes to a vyhraje si s tím jak blázen 😁

leki
15. kvě 2018

Ja mam dlouhej s kulickama a jsem vicemene spokojena (teda jak se to vezme) - nevim uz znacku. Nicmene jsem cekala, ze se s nim pohodlne opru v kresle/sedacce a nakojim, coz teda nejde, musim u toho byt narovnana/v predklonu trochu. Nakonec ho moc nepouzivam, pac jsem cekala neco jineho, ale manzel na nem rad spi a starsi syn (dva roky) si z nej dela pelisek a rad si do nej leha, takze to beru jako fajn investici 😉

janawaes
16. kvě 2018

@luciferek9 Mám kojící polštář z lídlu a je fajn, vyhovuje mi, spala jsem na něm skoro celé těhotenství, krásně mi podepíral bříško a já jsem mohla normálně spát 🙂

letadylkokane
16. kvě 2018

Mam takovy ten dlouhy polstar s kulickami, rikam mu Olgoj Chorchoj. V tehotenstvi bych se bez nej nevyspala. Ale jde o tezce navykovou vec, takze na nem spim i ted a bez nej uz se mi v posteli nelibi 🙂 Navic s nim i blbne starsi dcera a obcas mi ho uzme i manzel. Olgoj je v kurzu! 🙂

lotosek
16. kvě 2018

Mám dlouhý polštář z Lidlu (asi za tři stovky?) - používala jsem jej v těhotenství na spaní. Při kojení nakonec nepoužívám nic, zjistila jsem, že jakýkoliv polštář mi neskutečně překáží. ALE! Pro kojení v posteli na boku je naprosto nezbytné si něco šoupnout mezi ty nohy, přece jenom když spíš tři hodiny na jednom boku, tak to dost rasuje kyčle.

raduushka
17. kvě 2018
raduushka
17. kvě 2018

Ja mám objednaný ten dlouhý s dutým vláknem asi za 500 Kč. Tuším že z batoleshop.cz. Už se těším až přijde, byla jsem zvyklá spat na břiše což mi ted nejde a na boku uz jsem úplně zoufalá 😣