Je rozdíl mezi kelímky Avent via?

andreaskod
13. únor 2013

Je rozdíl mezi kelímky s víčky jako zásobníky na mateřské mléko (ne měkké pohárky) a kelímky s víčky v jídelní sadě AVENT, kde je jich nesmyslně 10ks 180ml a 10ks 240 ml?

aneta0707
13. únor 2013

mam pocit ze zadny. mam kelimek k odsavacce a stejny jsem kupovala na prikrmy. a nemusi to byt po tolika kusech, kupovala sem po 5-ti

a_lexa
14. únor 2013

Rozdíl asi není žádný pokud myslíš VIA pohárky. A nemyslím si že 20ks je nesmyslný počet - já mám např. stále průměrně 10 kelímků v mrazáku (ovocné dřeně, mražené ovoce, vařené maso atd.), další používám na dudlíky, křupky, sušené mléko na cesty, nakrájené ovoce na vycházku apod. Mám celkem cca15 VIA pohárků a jsou stále v pohybu. Někdy mám pocit, že bych ještě nějaké potřebovala. 😀 😀

jarkasj
28. únor 2013

Ahoj, možná to sem úplně nepatří - jak dlouho používáte VIA pohárky? U těch, co mi přišly s odsávačkou píšou, že jsou 4x použitelné. Ale je mi líto je použít jen 4x a pak vyhodit 😖

soan13
28. únor 2013

Maji se pouzit jen 4x na MM,ale jinak je muzes pouzivat do prosoupani.ja jich mam asi 50,zatim 15 v mrazaku s mm,10 cekajicich na naplneni a se zbytkem se tesim na prikrmy, chci varit a zamrazovat...denni vareni mi nedela dobre🙂

antarres
28. únor 2013

já jsem kupovala v sadě po 20 kusech, jak píšeš a jsem spokojená 🙂