Je tady někdo, kdo přestal schválně kojit?

vendeta
28. kvě 2008

chtela jsem se zeptat kolegyně přestala sve mimco v 2. měsíci kojit, aby si prý mohla dát kafco atd? Ja to nechápu..
Já kojím a hodlám dlouho, vzdyt je to krasný mít toho drobecka u prsa 🙂

panterka
29. kvě 2008

já si teda hlavně myslím, že co je komu do toho, hlavně se o to zajímají nejvíc cizí lidi a na otázky typu: a kojíš? jsem alergická 🙄 co je komu do toho, je to moje dítě nebo jejich? oni ať si kojí třeba do těch 15ti 😠 já s prvním prckem neměla mlíko vůbec a malej se ani pořádně nepřisál a teď s druhým jsem tea kojila, ale po 5ti týdnech začal mít hlad a zelenou stolici, tak nám dr. doporučila příkrm 😒 já jsem to málem obrečela, ale ne kvůli tomu, že mám dávat UM, ale proto, že jsem vlastně toho našeho drobečka trápila hlady ☹ ať si každej kojí nebo nekojí (z jakýhokoliv důvodu) a je to jeho věc... důležitý je, co tomu dítěti dává jinak jako máma

petule.h
29. kvě 2008

já jsem přestala u prvního tehu kojit ve 2 měsících, pač se mi ztratilo mléko a popravdě mě to ani moc nevadilo, spíš naopak, jsem zvědavá co bude nyní až porodím, ale určitě bych max do 5 měsíce taky přestala...pro nás to taky bylo lepší a hlavně nic tomíka nebolelo, koliky přestali, byl spokojenej a spinkal skoro celou noc..

aponchie
29. kvě 2008

no teda ja nevim nevim tohle tema je mimo misu a uplne, akorat zabira misto ..presne jak nekdo psal je to spis o zalozeni kontroverzniho tematu a koukani z dalky jak se to mele 😀 chjo ..abych pravdu rekla je mi uplne ukradene kdo si jak koji kdy kde a proc..je mi to sumak a fakt uprimen muzu rict,ze jsem taky prvni rok a pul co jsem kojila si myslela jak nejsem uzasna a ja nevim co jako jo bylo to dobre usetrila sem za sunar to hodne pak sem fakt zdechla v noci varit vodu dalsi plus a pak sem prestala ..nebo spis ona se odtrhla mrcha jedna 😀 a u druheho ditete bud kojit budu nebo nebudu uz to neberu tak tragicky ty reci kolem a zda se ,ze uz i ten uzasnej trend kojeni ..kojis?kojim.kojime ustupuje trosicku v tom smyslu,ze uz se asi o tom ani moc nemluvi..nebo me to tak prijde pac uz kolem sebe nemam hystericke dotazy na kojeni 😝

poupe
29. kvě 2008

ja jsem kojila 13m a pohoda,najednou odmitala pit a mliko se ztratilo,je mi to docela lito 😉

andrealiskova
12. led 2010

Já jsem taky přestala schválně kojit, ale ne kvůli kafču, ale kvůli práci.

beruska2x
12. led 2010

ja kojila 6tydnu, mela jsem malo mlika, malej mel koliky, nemohla jsem snist vubec nic... no desny, nemam na to pekny vzpominky, sice jsem to obrecela jak mu ublizuju ale na Um byl spokojenej on i my s manzou...

pri druhym uz to tak tragicky brat nebudu, bud to pujde nebo ne, myslim ze se to dost precenuje...

oproti tomu kamaradka koji doted, holce je 20m a nemuze se toho zbavit, uz je zoufala, nikam se nedostane, je ji to neprijemny no konec taky...

takze je to tezky at tak nebo onak...