Je vhodné kojit s antidepresivem Cipralexem?

vysocanka
29. dub 2013

Dobry den,zadam o radu zda je vhodne kojit s Cypralexem,lekarka mi rekla ze mohu,mam vsak obavy o maleho.
Prosim poradte nerada bych mu tim ublizila jsou mu tri mesice. Nicmene by mi bylo nesmirne lito kojeni ukoncit.

sarunatko
29. dub 2013

@vysocanka Cipralex jsem brala celé těhotenství a beru doteď. Kojím už skoro dva roky. Mně lékařka řekla, že je lepší mírná dávka léků a klidné miminko a maminka, než maminka bez léků a vystresovaná.

vysocanka
autor
29. dub 2013

@sarunatko beres cely??

sarunatko
29. dub 2013

@vysocanka Ano. Jednu tabletku denně.

hamma
29. dub 2013

@vysocanka Dobrý den, pokud vám lékařka řekla, že můžete kojit, kojte v klidu dál. Pro vaše miminko je to to nejlepší, co mu můžete dát. 🙂

tvarohacek
29. dub 2013

asi žádný psychiatr ti nedá jednoznačnou odpověď. mně spíše bylo doporučeno ukončení kojení, nicméně rozhodnutí bylo na mne. zkus se zeptat na www.porodnice.cz , mudr. honzíka.

vysocanka
autor
29. dub 2013

@tvarohacek a ty jsi to tedy ukoncila???

tvarohacek
29. dub 2013

@vysocanka ukončila, ale já už byla v jiné situaci. jednalo se o dvouleté dítě.

vysocanka
autor
29. dub 2013

@tvarohacek tak porad hrozne se to ve me pere

tvarohacek
29. dub 2013

@vysocanka ať se rozhodneš jakkoliv, žádná z daných možností není špatná.

vysocanka
autor
29. dub 2013

Kdyby neco jednou malemu bylo nerada bych si to vycitala,nadruhou stranu kojeni je pro mne neco tak nadherneho ze bych se ho nerada vzdala

@tvarohacek

mitote
29. dub 2013

@vysocanka myslim si ze mala davka kor takovych antidepresiv ublizit nemuze

vysocanka
autor
29. dub 2013

@mitote mate zkusenost?

mitote
29. dub 2013

@vysocanka ja brala podobna AD ale vysadila jsem je pred otehotnenim, kazdopadne ted kojim a zvazuji, ze je budu brat... kazdopadne jsou to jedny z nejslabsich antidepresiv... dala bych na radu psychiatra

vysocanka
autor
29. dub 2013

@mitote dekuji