Jedno prso větší. Máte stejný problém?

janicka.ziv
11. led 2008

Ahoj holky, nevím, zda tady nějaké podobné téma je - nenašla jsem ho. Pokud ano, budu ráda, když mě tam odkážete 😉

Již před těhotenstvím jsem měla malininký problém - jedno prso jsem měla větší a jedno menší. Nic hroznýho, pro "nezasvěceného" skoro neviditelné. Mně to v ničem taky nevadilo. Ale v těhu a nyní hlavně při kojení je ten rozdíl mnohem větší. 😒 To jedno je fakt větší a to druhý menší, a nevisí tolik. Taky bych řekla, že mi z toho většího teče víc mlíka.
Dá se s tím samozřejmě žít, manželovi to nevadí a není to nic k nepřežití, ale stejně... 😖

Nemáte to taky některá a nevíte, zda se to třeba po ukončení kojení srovná do normálu?? A netušíte, čím to vlastně vůbec může být?? 😕

kacka.va
27. únor 2008

suzie: to mám taky, i moje mamka, a když jsme to probíraly s kamarádkama, tak to taky měly. Většina měla kupodivu větší levé prso. V některém oblečení to není poznat, ale musím si dávat pozor, když je nepravidelně strakaté, tak to někdy ještě opticky zvětší, pokud je tam zrovna na tom větším blbý vzor.

neeve
27. únor 2008

Tak my jsme skončily s kojením a rozdíl už je zase miminimální. Uf uf 😝 Už nevypadám jak idiot 😀

bihan
27. únor 2008

Pridávam sa do klubu - ja mám väčšie pravé a tiež sa v ňom tvorí viac mlieka. Snažila som sa to "dorovnať" odsávaním z ľavého, aby sa tam začalo robiť viac mlieko a zväčšilo sa - ani náhodou... Nefandím si, že by sa to napravilo po dojčení, lebo pred otehotnením som mala ten istý problém.
Mne by ani tak nevadil ten rozdiel lebo pri menších prsiach sa to dá vyrovnať vypchávkou, ale skôr mi vadí objem a dorovnávať do G, to je fakt nemysliteľné 😅 (tak to nechám na uja doktora).

krakorka
27. únor 2008

taktéž se přidávám do klubu,těhotenstvím se to nezpravilo,kojila jsem jen chvilku ale když jsem měal prsa nalitý,tak se to taktéž nespravilo.
Je to rozdíl tak o jedno číslo a kupuju si teda větší podprsenky a radši s výztuží,protože tam se to dá lépe schovat a aspoň trochu vypadají ty prsa souměrně.

len.petra
3. bře 2008

no baby aj mna sa tato tema tyka. 😒
pri prvom dietati sa mi v lavom prsniku zapalilo mlieko a odvtedy sa mi ho v nom tvorilo menej..teraz ako kojim sa mi sice mlieko nezapalilo, ale to lave mam stale mensie a mam v nom podstatne menej mlieka.. snazim sa to vyriesit tym, ze si z neho odsajem upne vsetko a z toho praveho menej, ale este to praktizujem len dva tyzdne, takze na vysledny efekt si este musim pockat,, teda ak sa vobec dostavi.. dufam, ze potom to bude oka 🙂

zucha
3. bře 2008

tak nie som sama? 😅 ja mam viac mlieka a vacsie lave prso. Odsavanie z toho druheho mi vobec nepomaha. Dokonca, ak mam zapal, tak len na to vacsom. Na porazenie. Som zvedava, ci to bude take viditelne aj ked skoncim kojit ☹

luminkasp
3. bře 2008

AHojte,

aj u mna to je tak, mam vacsi pravy prsnik, je to dost vidiet, bolo to aj pred tehu, trochu som to vyriesila, ze malej davam castejsie z praveho, ale sak nejako sa to snad upravi a ak nie, aspon nebudem tuctovka 😀 😎

wladka
3. bře 2008

ja pred tehu som nemala problem, aspon som si nevsimla.. ale ked som kojila, tak som malu striedavo na oba prsniky, ale vzdy sa mi viac tvorilo na pravej strane.. co je aj vidiet, aj aj bolo 😒 .. ze by to bolo o cislo, to nie, o pol cisla.. pocas kojenia je rozdiel viditelny, ale po kojeni minimalny.. 😉 .. ale rozdiel v plnosti oproti pred tehu je viditelny 😝 .. teraz ich mam nemastne neslane.. da sa.. ale radsej take kypre marhulky keby boli 😀 😀 .. uz zvazujem, ci mi doki nieco nevymysli..idem v stredu 😉 ..hormony moc nechcem, bo som nachylna na priberanie.. ale uvidime..

wladka
3. bře 2008

a kojila som 17mes... 😉 😎

laila_blackmoon
4. bře 2008

taky mam od vždycky větší levý prso

cikra
4. říj 2012

No tak nato som zvedava aj ja. pred teh som mala malinke prsia. detsku velkost a teraz mam o dve cisla vacsie ale prave??? to zaostava tak dufam, ze ked prestanem kojit bud nech sa to vrati do povodnej velkosti alebo nech sa zmensi len ta lava 😀

kaciik52
18. pro 2014

Ahojte vsichni potrebuju poradit jedno prso mam hodne velke 2 male je to videt pres vystrih vypada to desne a i v podprsence mi to nesedi pitrubuju poradit bude mi teprve 18 a uz me to stve sice pritelovi to nevadi ale me uz trisicku jo diky za rady 🙂