Jedno prso větší. Máte stejný problém?

janicka.ziv
11. led 2008

Ahoj holky, nevím, zda tady nějaké podobné téma je - nenašla jsem ho. Pokud ano, budu ráda, když mě tam odkážete 😉

Již před těhotenstvím jsem měla malininký problém - jedno prso jsem měla větší a jedno menší. Nic hroznýho, pro "nezasvěceného" skoro neviditelné. Mně to v ničem taky nevadilo. Ale v těhu a nyní hlavně při kojení je ten rozdíl mnohem větší. 😒 To jedno je fakt větší a to druhý menší, a nevisí tolik. Taky bych řekla, že mi z toho většího teče víc mlíka.
Dá se s tím samozřejmě žít, manželovi to nevadí a není to nic k nepřežití, ale stejně... 😖

Nemáte to taky některá a nevíte, zda se to třeba po ukončení kojení srovná do normálu?? A netušíte, čím to vlastně vůbec může být?? 😕

eleanor911
11. led 2008

ahoj já to měla občas při kojení taky,pak se to zas srovnalo 😉

tinni
11. led 2008

tak ja mam presne to iste, vyzera to strasne... mam to uz dost dlho a vobec sa to nemeni, takze si myslim, ze ani ked prestanem kojit sa to nezmeni... 😒

tinakul
11. led 2008

Baby ja som to mala pri kojení tiež, lebo malá si oblúbila ku koncu pit hlavne z jedného prsa 😝 Bol to viditelný rozdiel - ale vedela som to maskovat - no a dnes?? Uplne sa to upravilo, takže po kojení sa to určite zrovná, nebojkajte 😉

tinni
11. led 2008

tinka, aj moja mala pije len z jedneho-z toho vacsieho 😅

tinakul
11. led 2008

tinni no to som počula že väčšina detičiek to robieva 😀 a aj moja pila automaticky z väčšieho - asi viacej mliečka sa lialo-- ale určite sa neboj, všetko sa upraví a to väčšie sa prispôsobí menšiemu nie hned, ale až úplne ubudne v žlazách mliečko 😉

janazuza
11. led 2008

ahojte, ja som mala vždy jeden prsník väčší, hovorili mi , že sa to urovná, ked budem kojiť, ale nestalo sa. stale mam rozdiel a viditelný, ale oblečením sa dá všetko maskovať 😀 . Myslím si , že sú aj horšie veci ako toto, takže žiadna tragédia 😉

tinni
11. led 2008

no ja by som bola radsej, kebby sa to mensie prisposobilo vacsiemu 😀

janazuza
11. led 2008

tinni. tak u mna radšej naopak to äčšie menšiemu_ nech si konečne kupim podprsenku a nie stany 😀

tinakul
11. led 2008

Tinni to som chcela aj ja 😠 😀

nitka
11. led 2008

ide o to ze v tom väcsom prsku mate väcsie mliecne zlazy,preto je väcsie.niekomu sa to upravi inemu nie.tinni aj ja by som rada taky zazrak,ale to sa nepodari

neeve
11. led 2008

No uuuf, to jsem ráda, taky mám teď jedno prso o hodně větší než druhé... je to fakt viditelné 😅 To jsem moc ráda, že píšete, že se to po kojení upraví... Rozdíl mezi nimi byl trochu i před těhu ale toto!!!!! 😀 To neci ne ne... 😲 Tak jste mě trošku uklidnily. A do té doby si to budu asi vycpávat ponožkou nebo tak něco 😀 😀 😀

jankatr
11. led 2008

neeve nechci tě strašit ale bohužel ne všem se to upraví, já bohužel patřím k té méně štastné skupině - manžovi to sice nevadí, a žádná tragédie to není, jak už tu psaly holky, jsou mnohem horší věci, ale shánět na to podprsenku je fakt umění.
Měla jsem s tím problém vždycky protože mám tak 85/90 E - jenže teď bych potřebovala na tom větším tak F - a dvouvelikostní podprdy se jaksi nevedou. Takže sbohem parádo - jediné co řeším při výběru je poddajnost košíčků, aby byly natolik pružné, že na jedno se natáhnou a na druhém nebudou plandat 😝 pakárna 😝

neeve
11. led 2008

Jankatr 😅 Tak možná bych přeci jenom měla pořešit jakým vhodným materiálem budu popř. vycpávat tu podprsenku, aby to vypadalo přirozeně 😅

janicka.ziv
autor
12. led 2008

Před tím jsem nosila normoš podprdu a v pohodě. Ale co kojím, tak se mi na tom větším prsu ta kojící podprda rozepíná 😒 Prostě je tam malá. No ale dá se to přežít. Jsem zvědavá, zda se to po kojení srovná 😕 Iluze si nedělám.

Jo a taky mám na tom větším prsu mnohem větší ten tmavý dvorec. 😒 Vy taky?

kikimaruska
13. led 2008

Já měla vždy jedno prso větší (to pravé) a nyní v těhu vyrostla sice obě, ale to pravé stále vede. Rozdíl bez podprsenky je docela znatelný ale s ní ne. Mě nevadí vzhled ale spíš problémy s podprsenkama, jelikož jedno prso v ní sedí dobře a to větší leze ven anebo nakopak to menší ve větší prsence plave 😖 . Jak to bude s kojením ukáže čas... 😉

anatanka
13. led 2008

Ja to mam taky tak. Ted, pri kojeni je to rozdil dost znatelny. Nejdriv, kdyz jsem mela obe prsa hodne nalita, tech prvnich par tydnu, tak nic, ale pak jak splaskly, tak jsem se uplne vydesila, byl tam rozdil tak jedno cislo. Ted uz jsem se na to asi nejak zvykla a moc to neresim, ale doufam, ze po kojeni budu jeste aspon trochu esteticky pouzitelna...

anta
13. led 2008

No já mám teda taky jedno větší (to pravé) a druhý menší, tak se nechám překvapit, jak to bude při kojení, snad to nebude tak zlé nebo jo? 😉

jana.1
13. led 2008

tak když bude víc pít z toho menšího, tak se zvětší, ale k tomu těžko nutit, když mimi samo má oblíbené to větší, páč mu to tam líp teče a tím víc ho upřednostňuje a tím víc je větší a to druhé menší - mám to taky tak 😀 po odstavení se to srovná na původní míry.. teda někomu zůstanou prsa větší, ale to není můj případ 😝 😀

listicka77
13. led 2008

Taky mám každé prso jinak velké. A teď v těhu se ten rozdíl ještě zvětšil. tak jsem zvědavá, jak při kojení.
Janičko, taky mám hodně velký rozdíl ve velikosti dvorců. Ale nějak tyhle věci neřeším.

mory
13. led 2008

aj ja mam jedno prso vecsie a druhe mensie a je ten rozdiel veeelmi vydiet snazim sa to maskovat podprsenkou ale ja ten rozdiel vydim aj tak a ani kojenim sa to nezlepsilo lebo som dlho nekojila ☹ ja sa za to normalne hambim a aj preto nedovolim manzelovy siahat na prsia aj ked on hovori ze mu to nevadi 😖 a ked vidim v telke take cickate modelky tak mi je hrozne 😨

olivia.a
13. led 2008

Moje kamarádka měla po kojení stejný problém a vyřešila to elegantně - kupuje si všechny podprsenky s malými vycpávkami a do jednoho košíčku si nedá žádnou a do druhého dvě. Kdyby mi to neprozradila, tak to vůbec netušíma to nosí opravdu upnuté trička. Plavky řeší stejně.

andilek
13. led 2008

ty jo, tak já mám taky pravé větší a od dost, před těhu jsem to teda nepozorovala, ale teď je to dost znát, řikám si sice, že jsem vdaná a nikomu už se líbit nemusím 😅 , ale přeci jenom, ještě, že je teď zima a nikde se neukazuju, snad se to změní, to bych pak i v létě asi chodila v kožichu 😝 😠 😅

listicka77
13. led 2008

Mory, proč si tím necháváš takhle ovlivňovat život??? Chápu, že člověk to chce maskovat, aby to neviděli všichni, ale stydět se před vlastním manželem? Jen kvůli tomu, že máš nestejně velká prsa, tak ti na ně nesmí sahat? A jeho tělo je snad dokonalé? Vždyť je to škoda, takhle se ochuzovat o láskyplné doteky!

anta
13. led 2008

Olivia.a - dobrý tip, to až je budu mít po kojení rolovací, tak ať mám kam 😀 Já ale sama inklinuji k tomu, že dítě budu tak nějak kojit z toho pravýho, no nevím.
Přesně tak, MORY, na ty kozatý nandy v televizi se vyprdni, kdyby se ráno tvůj manža vedle nějaké té "kočky" probudil, tak by se taky mohl leknout 🙂 🙂 Ty jsi jeho žena života a ne nějaká zmaskovaná panna, tebe si vybral. Tak tak. 😉

kamiska
13. led 2008

tak tehotna nejsem, ale taky mam jedno prso minimalne o cislo vetsi - kdyz se na to zamerim, tak je to i pod trickem videt, no. obecne mam velka prsa a to me obcas strasi pritel i doma s tim, ze az budou jeste nalite mlikem ... tak ja nevim 🤐. ale co me zaujalo - jak vsechny pisete, ze vetsi je to prave - mam to tak taky 😀

pohadka
16. led 2008

Ahoj tak sem přečetla všechny příspěvky a musím se přidat taky.
Kojila jsem sice jenom chvíli a jedno prso mám porád větší .Měla jsem to ještě před těhu, ale ted je to vidět vice. 😖 😠 Ne, že by mi to hodně vadilo, ale kdoby nechtěl být podle svých představ. 😀

many
17. led 2008

holky já taky 😉 už dříve jsem slyšela,že tělo je nesouměrný a holka má to prso větší,kterou rukou píše 😀 mně to vychází,ale naštěstí to nejde nějak vidět,manžel vždycky říká - nemáš,ale já to vidím 😀

sharlotta
17. led 2008

Kedysi davno, este ked som mala 16 som pozerala jednu diskusiu s lekarom a ten hovoril, ze 90% zien ma jeden prsnik vacsi ako druhy a tvrdil, ze je to uplne normalna vec.... 😉

neka
17. led 2008

Ahojte, tak sa tiez pridavam do klubu 😀 , tak isto sa mi zvacsil pravy prsnik po kojeni starsieho synceka, ked som kojila dcerku zvascilo sa este viac 😨 , ale uz tri mesiace ju nekojim a prsia sa trochu vratili do normalu, stale vidim, ze to jedno je vacsie, ale ako tu uz bolo povedane," nezasvateny" o tom ani netusi 😀 .
Bola by som radsej, keby sa skor zvacsilo aj to druhe, aspon by som teraz nemale " lentilky " 😀 😀 😀

suzie2
26. únor 2008

no ahojte baby, ja sa tiez pridavam...mam taktiez ten problem, ze mam jedno prso vacsie sko druhe...som pravacka a lave prso mam vacsie. nechapem...v zime je to este v pohode, len v lete to dost vidiet. hmm a zda sa mi, ze niekedy je rozdiel vacsi a niekedy mensi? myslite, ze by to mohlo byt zapricinene cyklom? alebo kde je problem? mam pocit ze rozdiel sa zvacsuje a neviem co mam robit..poradte nieco. zatial som nekojila ani nic podobne, mam 23 rokov.