Jídelníček při kojení. Co jíte vy?

20. říj 2021

Maminky už nevim co mám vařit a jist aby to malé při kojení neublížilo..Co myslíte když si dám krupicovou kaši? 🤨 za rady co jíte budu ráda

bara88
20. říj 2021

no pokud ji nevadí mléko tak v pohodě

autor
20. říj 2021

@bara88 To nevím.Maly je 2 týden.. A prdiky nás trápí pořád.

jana_zofie
20. říj 2021

U nas to bylo uplne fuk. Mohla jsem jist suchou ryzi a prdiky mela porad strasne. Jedine, co to zhorsovalo ze strasneho na priserne byla cibule, pizza a prave mleko (po tom i blila). Ale mlecne vyrobky (jogurty, syry-kdyz jich nebylo moc) byly ok. A to nema ani intoleranci ani alergii na BKM a casem se to proste srovnalo.

krisstina93
20. říj 2021

Ja jedla vše normálně, akorát jsem časem vypozorovala, že trochu vadí zelí a syrová cibule, tak tomu sem se vyhla, jinak sem se neomezovala. Co by mělo vadit na krupicove kaši? Pokud teda jinak můžeš mléčné výrobky.

bigbig
20. říj 2021

V šestinedělí jsem vynechávala akorát hodně nadýmavý potraviny (luštěniny, zelí a tak), jinak jsem jedla všechno. Nesmíš se moc omezovat, ono je to většinou stejně celkem jedno co jíš.

mdch91
20. říj 2021

A ty se z krupicovy kase najis? Po hodine bych sla snist vsechno, co mame v lednicce. Vyzivova hodnota nula.

veroniquecz
20. říj 2021

Jedla jsem všechno 🤷🏻‍♀️

andelka
20. říj 2021

Já jsem u druhého prcka jedla večer často ovesnou kaši. Jinak jsem měla v noci hlad. Budil se docela často první měsíce.
Jinak jsem jedla všechno, vyřadila jsem jen ty vyloženě rizikové, hlavně v 6 nedělí, pak jsem si ještě dávala pozor prvních 6 měsíců, potom už tolik ne.

jako_mala_holka
20. říj 2021

Ohledně jídla při kojení neporadím, ale dcera byla na UM a prdíky ji trápily cca do 4 měsíců... To je běžné, bude líp 🌷

zrzinda
20. říj 2021

Ahoj, ze zacatku jsem byla podelana strachy, aby male něco neublížilo. Skoro nic jsem nejedla. Každý pláč jsem prisuzovala bolavemu brisku. Mamka mi během sestinedeli vozila jídlo (knedliky atd.) a mě bylo blby to vyhazovat (i když jsem to jist nechtěla), tak jsem zkoušela po troškách. No a po chvíli jsem se přistihla, ze se laduju kynutym kolacem 😅

jjasmina
21. říj 2021

Já jsem jedla všechno

veronicka89
22. říj 2021

Taky jim všechno ... A prdíky nás netrápí.. bude mít 6m ...

oliver11
22. říj 2021

Tak já jsem jedla taky všechno. Jen pár hodně nadymavych věci jsem si odpustila. Čočka, zelí, rohlíky a u nás vadilo vajíčko. Jinak vše co normálně. Hodně pomáhalo teplo a cvičit třeba co půl hodiny když byl malý vzhůru. Ale on na prdy netrpěl. Hlavně papkej, potřebuješ energii 😉❤️

ellyem
22. říj 2021

Já dodržovala stravu možná tak první týden, pak jsem začala jíst postupně vše 🙂

martina_slama
23. říj 2021

Dobry den. Já bych to tak neřešila. V porodnici jsme měly pořad čerstvé pečivo a další nadymave potraviny a když jsem se jen zeptala sestry, jak to teda je, tak mi řekla, ze prý existují nové studie, které říkají, ze to co sní matka nemá vůbec vliv. A celkem tomu věřím. Malý má prdy po MM i UM stejne a Beba zřejmě nic špatného nesnedla 🙂 spis to bude nedovyvinutym trávicím traktem, který proste potřebuje víc času. U mě nemá vliv fakt nic mi přijde. Bude se trápit prdiky i kdybych pila jen vodu a jedla suché brambory. Spis ho nahrivam, hýbu nozickama, masiruju bříško…

holkaokomodra
23. říj 2021

zrovna jedeme z wellnesu, prcek 2,5 měsíce a ja stlaskala všechno, prostě vsechno naco si vzpomenes 😉 normálně jez, pri kazdym prebalovani zacvicte, namasirujte a od prvniho mesice si kup babycalm a mas po starostech

skarma007
25. říj 2021

já jím normálně rohlíky, šunka, máslo, mandlové a kokosové mléko, klasika oběd bez cibule, česneku, bez zelí atd..jím ovecné vločky s mandlovým mlékem a banánem, olivový olej 2 lžíce denně, nutriční kaše a toť vše. Rozhodně nejím sladké a nadýmavé potraviny, to mi pak řve 6 h v kuse a jediný co zabralo byla rourka, jinak nic, šílený...Takhle máme klid, malé je měsíc 🙂