Kamarádka kojí a sem tam bere drogy. Co to způsobí?

anico
24. říj 2008

ahoj holky.mam kamaradku ktera koji a sem tam bere nejake drogy.co se muze stat miminku

kitty68
24. říj 2008

muze se stat zavisle

anico
autor
24. říj 2008

a za jak dlouho se dostanou tu drogy do mleka?

kitty68
24. říj 2008

no me jednou predepsala doktorka tabletku a taky rikala ze mam malou nakojit, vzit si tabletku a dalsi kojeni za 4 hodiny, ze uz by to nemelo byt tak koncentrovane, ale muze to byt ruzne

evaje
25. říj 2008

jasné, záleží na léku. jsou léky, které se udržují v těle jen kratší domu a jsou takové, které tam jsou i 24 hod nebo déle. Ach jo, proč ji teda raději nedává nějaké příkrmy. V tomto případě je to zdravější. Udělá z dítěte narkomana v plenkách. Prostě bude závisle. Viděla jsem dítě od silné kuřačky v inkubátoru. proplakalo celé dny a sestřičky říkaly, že to je klasický absťák. Kdyby mu takm foukly kouř, tak je v klidu. To je podobné.Dítě pak potřebuje to co mamina. A´t s tím kojením přestane, nebo je tak bezohledná?

winifred
25. říj 2008

To si dělá tvoje kamarádka srandu že kojí a semtam si něco veme.A je jinak normální.a určitě se to mléka dostane.Ona chce tomu malému ublížit? ☹

anico
autor
25. říj 2008

nevim kolik toho bere pry 2 cary za mesic

evaje
25. říj 2008

Co je 2 cary?

klarikp.
25. říj 2008

Cožeee???Anico a je ta kamarádka jinak normální???Ona kojí a bere drogy?Chudák dítě..tyhle lidi by si měli rozmyslt jestli mít dítě nebo fetovat 😠 Nezlob se na mě, ale je to od ní teda pěkně hnusný a bezohledný 😒
Evaje: 2 čáry znamená že si šňupe.Udělá si lajnu a šňupne si to.Myslím že pervitin či co se šňupe....

kitty68
25. říj 2008

snupe se hodne veci, nejcasteji pervitin nebo kokain
😒

v tehotenstvi neco brala?

klarikp.
25. říj 2008

Holky já nevím, ale mně to přijde hodně smutný.Chudák mimčo ☹ Může být závislé a mít pak absťáky ☹

marcelapetrikova
25. říj 2008

nechápu jak tvoje kamarádka uvažuje a hlavně jestli je normální, jak může fetovat když má malé dítě vždyt jí muže / omlouvám se za to slovo/ mrdnout v bedně a tomu malému ublížit vždyt se o tom furt píše jak matka pod vlivem udusila dítě protože brečelo atd takže by měla okamžitě přestat

klarikp.
25. říj 2008

Souhlasím s Marcelou.Je to fakt hnus a měla bys jí od toho fetování pomoct!!!!!

winifred
25. říj 2008

Taky souhlasím s tím že je to hnus.Pokud se chce zabít tak ať to udělá ale bez toho malýho špunta

petul.a
25. říj 2008

No, když už někdo nedokáže přestat s drogami ani kvůli vlastnímu miminku, tak je to fakt hodně smutné. Ty brďo, kojí a občas si něco vezme. A to ty drogy jako neřeší? A neřešila je ani jako těhotná? Jako nezlobte se, ale tady je spíš otázka, jestli ona to dítě vůbec má vychovávat a ne jestli ho má kojit 😠 Jak vysvětlí, až se děcku náhodou něco stane - někam spadne nebo tak? To řekne "já byla sjetá"?

marcelapetrikova
25. říj 2008

a pokud na to nemá tak si neměla pořizovat dítě já chápu že je to těžké ale mám kamarádku která v tom taky jela a to hodně ale když otěhotněla tak s tím okamžitě přestala a dneska je víc jak 7 let čistá a sama řekla že nechtěla fetovat když byla malá na světě protože měla strach s toho jak bude reagovat na její pláč atd a ona byla závislák ale přestala protože chtěla

monina8
25. říj 2008

Tak to je fakt drsna otazka.Promin,ale takovou kamaradku bych asi poslala nekam!Ja teda nez sem otehotnela,tak sem kourila a obcas nejaka ta travka,ale okamzite kdyz sem se dovedela,ze cekam mimco,tak sem prestala.Znam taky jednu holku,ktera ma tri deti z toho 2 dala do kojenaku,taky fetka.Nerikam,ze odsuzuju lidi hned,ale v tomhle pripade urcite!Uz me zveda ze zidle,jen kdyz nejaka tehotna kouri!Tyhle lidi by vubec nemeli mit deti,je to smutny,ze si toho nevazi!

nensy
26. říj 2008

ta droga se dostává do celého těla takže i do mlíka a mimčo muže bejt závislé na drogách

jabber
26. říj 2008

http://rodina-deti.doktorka.cz/kojeni-a-leky--n...

no mně jsou hlavně divný ty 2 lajny za měsíc, tak buď závislá je a kecá, protože bere častěji anebo není a pak nevím proč si ty 2 neodpustí. No nic, dál se k tomu vyjadřovat nebudu 🤐

schwarzovka
26. říj 2008

když zvládne "jenom" 2 lajny za měsíc, tak by zvládla být i bez toho...jinak je to vrchol bezohlednosti a sobeckosti. Normálně lidi neodsuzuju, ale tohle pro mě není matka 😠

daniellka
26. říj 2008

když někdo řekne,že dá jenom 2 lajny měsíčně, tak v reálu dělá 2 týdně,si teda myslím..Když jsem přestávala kouřit,tak jsem taky okolí řekla,žetřeba kouřím2 denně a dala jsdem jich mnohem víc,nikdo to nepřizná,kolik přesně.
Ta matka je holt v průseru a řekni jí,at se okamžitě vykašle na kojení! Chudák děcko..

jabber
26. říj 2008

taky myslím, že je to jinak, protože takhle to nedává smysl

chudák prcek ☹

nensy
26. říj 2008

no jasně podle mě by bylo lepší dávat prckovi UM

jabber
26. říj 2008

nensy - jenže to je dražší a pak je míň peněz na drogy, víš? 😠

nensy
26. říj 2008

to je sice fakt ale pokud se nedokáže ovládnout fetovat tak snad aspon pokud je trošku rozumná tak by měla tu UM dávat 😝

jabber
26. říj 2008

nensy - máš samozřejmě pravdu 😉

knobloska
26. říj 2008

Nechci bejt hnusná a asi to bude hodně vostrý, ale nebylo by vhodný zavolat na ní sociálku? Jak se potom stará o dítě, když je v rauši? O tom mlíku ani nemluvím. Tolik chemie, co tam potom je, to do sebe nikdo z nás nedostane za celý život. Miminko může být poškozené ve smyslu mentálního zaostávání, i když je teď úplně zdravé. Jsem teda pěkně naštvaná, takový lidi by děti mít neměli. 😠 .

vefa
26. říj 2008

Mě doktorka povolila v kojení jen paralen nebo panadol, na tož aby mimčo bralo nějaký heroin, tak to je teda fakt hnus, taky bych byla pro kamarádce dítě odebrat, možná by pak s tím přestala....anebo když má na drogy tak by měla mít peníze i na sunar, takže raděj přestat kojit...

daluri
26. říj 2008

No já to tady s hrůzou čtu.
Pokud se nesnaží přestat, právě kvůli tomu miminku, tak ikdyž to je kamarádka, tak by se to mělo na sociálku nahlásit, ikdyž to je hrozně těžké. Protože tím,že o tom víš, tak taky tomu miminku nepřímo ubližuješ.

oslik23
26. říj 2008

No comment holky ☹ Je jasný, že takové "maminky" mezi námi taky jsou ale je děsný si o tom číst i tady na konikovi ☹ Lituji miminko. Kdybych věděla o koho se jedná, okamžitě volám sociálku. 😕

jabber
26. říj 2008

no nejhorší na tom je, že kojením to nekončí 😒