• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Když muž kojí

25. února 2014 
Tak zde něco pro nešťastné maminky, jenž je okolí pomalu lynčuje za to, že nekojí. Toto je milé dámy řešení jak býti v pohodě a klidu, když to nejde vám, tak ať se do kojení vrhne tatínek :wink:

http://www.metro.cz/zapomenute-umeni-kazdy-muz-se-dokaze-rozkojit-tvrdi-expert-pqh-/metro-extra.aspx?c=A130117_142650_metro-extra_ava

Jen tedy tento fakt nahání vítr do plachet těm nepříjemným, rádo by laktačním poradkyním (myslím opravdu ty rádoby, tak si to ty ostatní neberte osobně :wink: ) co rozrazí dveře s výkřikem "Rozkojím i chlapa" :unamused: :grinning:
20. led 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mataharyy - nééé :grinning: :grinning: http://zena.centrum.cz/deti/tehotenstvi-a-miminko/clanek.phtml?id=769818
Popravdě kojící chlap mi připadá...no teď mě nenapadá akurátní význam...nepřirozený?divný? :sweat_smile:
5. únor 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu blinkat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@dorinek Divný nebo ne, ber ty pozitiva, spát alespoň šest hodin v kuse :grinning: :grinning: A kolik ženských by se ušetřilo probrečených nocí, že nemůžou kojit, když by zaskakoval otec :sunglasses:

Jináč to byla nádherná ukázka toho, jak snadno jdou zblbnout nejen média :grinning:

@camelinka a já myslela že to jdeš zkusit :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2014 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jak tomu může někdo věřit ? Pokud nějakýmu chlapovi teče z bradavek mlíko, tak jedině kvuli nějaké nemoci !!! Vždyť je to HOAX - falešná poplašná zpáva, která se má šířit davem jako vir...... taková cipovina jako hrom ! :grinning:DD
5. únor 2014 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy - pro mě by bylo požehnání spát alespoň 3 hodiny v kuse, od porodu se mi to ještě nepovedlo :grinning: :grinning:
@urmakart - vždyť tomu taky nikdo nevěří, i když musím přiznat, že je to napsaný docela věrohodně a při čtení jsem chvilku zapochybovala, jestli náhodou nemám rozkojit manžela :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@urmakart Však to se ví, ve většině, že je to hovadina, taky jsem to sem nedávala jako návod, ale jako odlehčení :wink: Ale jsem přesvědčená, že ty co to psali jako hlavní zprávu, tomu i věřili, jináč by to necpali pomalu na titulku, že :sunglasses:

@dorinek No vidíš, jak by ti to bodlo :grinning: :grinning:
6. únor 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy :grinning: to je hustýýý :grinning: i když (popravdě řečeno) by se mi moooc líbilo, kdyby mě tehdy rozkojili. Pořád lepší než se cachrat s flaškama :slight_smile:
6. únor 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@picasso Jo to chápu, já to zkoušela třikrát a nic, takže asi nejsem ani ženská ani chlap... :grinning: :grinning:
6. únor 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
článek jsem ani nerozklikávala,ale dnes mi kámoška psala,že její muž má mastitidu :grinning:
chudák
6. únor 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kravina to není...i chlapi mají mléčný žlázy...takže teoreticky by chlap kojit mohl, ale ve skutečnosti je výjimka, že se u chlapa začne tvořit mlíko...Jinak ten članek sem neviděla, takže nevím o co tam běží.
25. únor 2014 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek