• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Když plně kojím, tak bych neměla dostat menstruaci, ne?

20. července 2011 
Poradíte mi? Měla jsem za to, že když plně kojím, tak měsíčky nedostanu, je vše v pořádku?
16. črc 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikdyž kojíš,mens.mít můžeš :dizzy_face:
16. črc 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja obe deti kojila plne do 6m a mens.u obou od 2 mesice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
stále kojím, stále nic, na mně kojení tedy asi působí, jak u prvního, tak u druhýho, nestěžuji si :wink:
je to individuální
:dizzy_face:
16. črc 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tedy stale taky kojim.. ale uz jen tak 3x za 24 hodin.. a musim rict ze po 6 nedelich sem sla na tu injekci depoprovera kde stejne menstruace neni jen obcas nejaky krvaceni nez si na to telo zvykne tak nevim zda sem to mela brat jako menzes.. a po 3 injekcich sem sla na
HA co se bere pri kojeni a nevynechava se 7denni pauza takze taky zadna menzes neni.. je to asi fakt individualni
16. črc 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
u obou deti jsem menses dostala prvni mesic po zavedeni prikrmu.....
16. črc 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
První ms po 6 měsících(přímo na moje narozeniny), pak měsíc nic a pak už pravidelně.
16. črc 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kojila jsem 10 měsíců, už téměř měsíc nekojím, ale MS stále není, ale jelikož jsem najela na normální HA, tak brzy přijde ta "umělá".
16. črc 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si myslela, že si budu užívat bez menstruace, když plně kojím. A byla jsem překvapená, že jsem to dostala ve třech měsících dcery. Pořád plně kojím a menstruaci mám po cca 32dnech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pořádku to je, ale každá to máme jinak:slight_smile: Já jsem 1. MS po porodu dostala 5 dní po uplném odstavení. Kojila jsem 8,5 měsíce.
16. črc 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj , ptala jsem se na to a bylo mi řečeno, ež pokud je mezi kojením 6-7 hodin, třeba v noci, tak potom je pravděpodobné , ež ms přijde....ale je to asi hodně individuální..já kojila plně do šestého měsíce fakt po třech hodinách, nikdy né víc jak šest hodin a dostal jsem to sedm měsíců po porodu. Sestra má tedtřímešíční dítě a i když plně kojí , v noci malá spí i osm hodin v kuse a tak už měla první ms. Tak že tak:slight_smile:
16. črc 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se fakt nevylučuje.
ALE - prvního syna jsem kojila a pak mléko odsávala, jakmile jsem přestala odsávat, během pár dnů jsem menstr. dostala.
Druhé dítě jsem nekojila a neodsávala, menstruaci jsem dostala hned po skončení šestinedělí :zipper_mouth:
16. črc 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem plně kojila do 8 měsíců a v noci pauza i 9 hodin a žádná ms :wink: Potom jsem kojila do 15 měsíců a ms jsem dostala po 9 měsících a to jsem kojila ještě 4x denně. Ale ms pravidelná :wink: A za kojení 3x denně jsem otěhotněla :grinning: :grinning:
16. črc 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja jsem kojila plne do ukonceneho 6. mesice a kojim stale...avsak MS prisla hned po sestinedeli, akorat cykly byly rozhazene...ted me ji tata zase na chvili zbavil, tak doufam, ze opet nedorazi hned po sestinedeli a ze si uziju bezMS obdobi o neco dele :slight_smile:
16. črc 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je vše v pořádku, můžeš kojit i menstruovat. :wink:
17. črc 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ms dostala když měl malej 8 měsíců. Někde jsem četla že při MS má mlíčko tochu jinou chuť, že je nahořklý atd. a některý děti ho omítají, tak sem z toho měla strach, ale malýmu to vůbec nevadilo. Kojili jsme jakoby ms nebyla...
17. črc 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teď kojím jen večer, občas přes noc a ráno, Aničce je 10 měsíců a MS zatím nikde :o)
20. črc 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek