Když plně kojím, tak bych neměla dostat menstruaci, ne?

lenulinka00
16. črc 2011

Poradíte mi? Měla jsem za to, že když plně kojím, tak měsíčky nedostanu, je vše v pořádku?

marhulinka
16. črc 2011

Ikdyž kojíš,mens.mít můžeš 😵

poupe
16. črc 2011

ja obe deti kojila plne do 6m a mens.u obou od 2 mesice 😝

johnatanka
16. črc 2011

stále kojím, stále nic, na mně kojení tedy asi působí, jak u prvního, tak u druhýho, nestěžuji si 😉
je to individuální
😵

luciebx
16. črc 2011

Ja tedy stale taky kojim.. ale uz jen tak 3x za 24 hodin.. a musim rict ze po 6 nedelich sem sla na tu injekci depoprovera kde stejne menstruace neni jen obcas nejaky krvaceni nez si na to telo zvykne tak nevim zda sem to mela brat jako menzes.. a po 3 injekcich sem sla na
HA co se bere pri kojeni a nevynechava se 7denni pauza takze taky zadna menzes neni.. je to asi fakt individualni

eloana
16. črc 2011

u obou deti jsem menses dostala prvni mesic po zavedeni prikrmu.....

hojda
16. črc 2011

První ms po 6 měsících(přímo na moje narozeniny), pak měsíc nic a pak už pravidelně.

ladenka
16. črc 2011

Kojila jsem 10 měsíců, už téměř měsíc nekojím, ale MS stále není, ale jelikož jsem najela na normální HA, tak brzy přijde ta "umělá".

kathyna
16. črc 2011

Taky jsem si myslela, že si budu užívat bez menstruace, když plně kojím. A byla jsem překvapená, že jsem to dostala ve třech měsících dcery. Pořád plně kojím a menstruaci mám po cca 32dnech 😝

mili84
16. črc 2011

V pořádku to je, ale každá to máme jinak🙂 Já jsem 1. MS po porodu dostala 5 dní po uplném odstavení. Kojila jsem 8,5 měsíce.

stazina
16. črc 2011

AHoj , ptala jsem se na to a bylo mi řečeno, ež pokud je mezi kojením 6-7 hodin, třeba v noci, tak potom je pravděpodobné , ež ms přijde....ale je to asi hodně individuální..já kojila plně do šestého měsíce fakt po třech hodinách, nikdy né víc jak šest hodin a dostal jsem to sedm měsíců po porodu. Sestra má tedtřímešíční dítě a i když plně kojí , v noci malá spí i osm hodin v kuse a tak už měla první ms. Tak že tak🙂

romana29
16. črc 2011

To se fakt nevylučuje.
ALE - prvního syna jsem kojila a pak mléko odsávala, jakmile jsem přestala odsávat, během pár dnů jsem menstr. dostala.
Druhé dítě jsem nekojila a neodsávala, menstruaci jsem dostala hned po skončení šestinedělí 🤐

majka12
16. črc 2011

Já jsem plně kojila do 8 měsíců a v noci pauza i 9 hodin a žádná ms 😉 Potom jsem kojila do 15 měsíců a ms jsem dostala po 9 měsících a to jsem kojila ještě 4x denně. Ale ms pravidelná 😉 A za kojení 3x denně jsem otěhotněla 😀 😀

safryy
16. črc 2011

Ja jsem kojila plne do ukonceneho 6. mesice a kojim stale...avsak MS prisla hned po sestinedeli, akorat cykly byly rozhazene...ted me ji tata zase na chvili zbavil, tak doufam, ze opet nedorazi hned po sestinedeli a ze si uziju bezMS obdobi o neco dele 🙂

coxa
17. črc 2011

Je vše v pořádku, můžeš kojit i menstruovat. 😉

bufina
17. črc 2011

Já jsem ms dostala když měl malej 8 měsíců. Někde jsem četla že při MS má mlíčko tochu jinou chuť, že je nahořklý atd. a některý děti ho omítají, tak sem z toho měla strach, ale malýmu to vůbec nevadilo. Kojili jsme jakoby ms nebyla...

glimmer
20. črc 2011

já teď kojím jen večer, občas přes noc a ráno, Aničce je 10 měsíců a MS zatím nikde :o)