Kojenecká košile, ano či ne?

veveruunka
12. lis 2012

Ahojky🙂 Mám termín porodu 24. února, vím ještě čas, ale začínám nakupovat a tak bych Vás chtěla poprosit o radu. Myslíte, že si musím koupit přímo kojeneckou noční košili? Mám doma takové ty klasické noční košile s knoflíčkama ve předu, nestačilo by to??Přijde mi, že ty těhotenské košile jsou drahé a myslím si, že peníze je dobré šetřit na potřebnější věci. Předem Vám mooooc děkuji za rady🙂

blahova_andrea
12. lis 2012

podle mě těhotenská košile potřeba není, ta s knoflíčkama stačí, já měla i klasické propínací pyžamo nebo triko s vytahaným výstřihem 😉 je fakt, že kojení jsme my moc nedali, ale i tak...názor jsem si udělala, tak snad ti pomůže

ajerdna
12. lis 2012

Naprosto staci kosela s gombikami 🙂 ja som si pred porodom kupila asi tri, ale neboli to oficialne kojenecke kosele, len mali v predu gombiky (akurat tie gombiky musia byt dost dlhe = aby sli dost nizko).

anetka1701
12. lis 2012

knoflíčky vepředu bohatě stačej :o) já spala i v tričku, vyhrnula jsem si ho a nazdar :o) máš recht, kup něco lepšího :o)

sirael4
12. lis 2012

S knoflíky podle mě stačí, jen čím více je rozpínací, tím lépe 🙂

vlckulka
12. lis 2012

to je naprostá zbytečnost a jen tahání peněz z tvé peněženky, ta s knoflíčkama stačí, ale podle mě stačí jakákoliv košile či tričko, jen vyhrneš a může se baštit 😀

dana3262
12. lis 2012

Tak za sebe naopak říkam, že kojící košile bez knoflíčků je super. Obzvlast pokud pak budes v noci kojit vic nez 10x nebo nepretrzite jako ja 😀 pak jsem nosila zapnuty jen jeden knoflicek uprostred te rady a desne me to otravovalo. Ta rozviraci je bezva, akorat ja jsem dost vysoka a mam xs a jsou vsechny dost kratke 😒

smudlinka2019
12. lis 2012

Já si koupila typickou košily vepředu na ty knoflíčky za 70kč,tu pak i utahám 🙂

llluckaaa
12. lis 2012

Já taky měla noční košile s knoflíky ve výstřihu. Když jsem kojila častěji, tak jsem je ani nezapínala 😀

vafle
12. lis 2012

otevřela jsem to protože jsem přemýšlela jkoju může mít kojenec košili 🙂 a ono je to kojící košile......já v košilích nespím takže jsem měla kojící tílka.....odepínací ramínka pyžamový spodek....kojo košili bych nevyužila...

svoba
12. lis 2012

za mě kojící košile - zbytečnost. má malé tvory na prsa. ☹ stačí obyčejná na rozepínání 🙂

katcha21
12. lis 2012

Já taky jenom obyč. košili s knoflíky a stále rozepnutou jako llluckaaa 😉

lv
13. lis 2012

spím v tílkách, v tričkách s výstřihem, vytahaným...

andelka
13. lis 2012

Je to zbytečnost. Mám jen obyčejné košile se zapínáním na knoflíky. Jen pozor aby lišta byla dost dlouhá, aby se to dalo z prsa snadno odhrnout. Mám s krátkým i dlouhým rukávem, poněvadž kojím obvykle celý rok, a ke konci hlavně v posteli ráno, večer a v noci. Takže je používám dlouho. Mám jich celkem asi 6. Spím jen v košilích, pyžamo nemám žádné.

adelkav
13. lis 2012

měla jsem asi dvě a využila je. Ale není to nutnost. Já bych nešla do nočních košilí na knoflíčky z důvodu zapínání, spíš tílko nebo tričko s velkým výstřihem a nemusíš nic rozepínat a zapínat.

zuhur
13. lis 2012

Knoflíčky stačí bohatě. Já jsem si koupila kojící košili u Vietnamců asi za 300Kč a byla taky super. Malej se pak občas obsloužil v noci i sám. S knoflíčky mu to nešlo 😀

kamimik
13. lis 2012

Jak píšou holky, knoflíčky bohatě stačí🙂 A taky jsem kupovala u vietnamců za pár korun a spokojenost🙂

cuma
14. lis 2012

Je to zbytečné, pak nemusíte kojit a jsou to vyhozené peníze 🙂

coxa
14. lis 2012

Já jí měla a nepoužila ani jednou, vůbec jsem se v ní necítila, vyřešila to košile s knoflíčkama, případně vyhrnutá košile. 😉

cuci25
14. lis 2012

určitě košile s knoflíčkama, koupila jsem si dvě s takovým překříženým vrškem na prsou a hrozně špatně jsme se k prsům dostávala ☹ takže zbytečně vyhozené peníze

pejtho
15. lis 2012

Já vůbec v košilích nespím, ale v kalhotovém pyžamu a vršek obyč tílko-jen stáhnu přes prsa a je to 🙂 Kojící košili jsem si koupila u prvního dítka-takovou s překříženým vrškem na prsou-jak píše cuci25 - a fakt jsem jí nevyužila, protože se mi to pořád shrnovalo a bylo to naprd.