Kojení a menstruace - co teď čekat ohledně tvorby mléka?

calvac
11. kvě 2018

Ahoj, můj syn má 2,5 měsíce, plně kojím (5X za den, v noci se nebudí vůbec, ale přibírá nadmíru, u dětské lékařky vše ok, stolice také ok) a dostala jsem první menses od porodu. U svého prvního dítěte jsem dostala menses až v jeho roce a půl věku. Chybí mi tedy zkušenosti. Co mě teď čeká ohledně tvorby mléka? Mám měsíčky teprve první den a synek pil normálně. Ale četla jsem, že tvorba mléka v této době může být nižší, tudíž mám obavy. Prosím, jaké máte zkušenosti? Budu mít tedy menses od teď již pravidelný? Ale hlavně mě trápí to kojení - jak to bude. ☹

kejt29
12. kvě 2018

Ms jsem dostala 5 mesicu po porodu. Kojim hodne casto i v noci a stejne dosla. Malej se chova pri ms stejne jako bez ni. Nevzteka se, ze by to malo teklo nebo dokonce vubec. Ted bude mit 7 mesicu...

sunrain
12. kvě 2018

Také jsem dostala ms hned po šestinedělí. A téměř hned nasal pravidelný cyklus.kojim stále dcera 11 měsíců.ale první dva dny vždy poznám změnu.mleko prostě chutná jinak.vzdy podpořím laktaci čajem homeopatika a zvladame to.

calvac
autor
12. kvě 2018

@ladyhacek ok,dekuji

calvac
autor
12. kvě 2018

@kosi_cek dekuji za vycerpavajici info 🙂

calvac
autor
12. kvě 2018

@radullah diky 🙂

calvac
autor
12. kvě 2018

@kejt29 Dekuji,muj prcek se zatim take chova u kojeni stejne,nastesti.

calvac
autor
12. kvě 2018

@sunrain Dekuji,mohu vedet,jakym cajem (kojicim??) a jakymi homeopatiky?

makymj
13. kvě 2018

U obou kluku jsem kojila plne a dostala pravidelnou MS na den presne po 6 nedeli a pravidelny cyklus 28 dni. Starsiho jsem kojila az do porodu mladsiho (mel 2Roky3mesice). Za me vynikajici caj je od weledy pro kojici. Je drahy, ale vynikajici.

dancamich
13. kvě 2018

Tak ja jsem teda dostala prvni ms az po roce a pul. Zmeny jsem nezaznamenala. Dcera byla kozomila.

sunrain
13. kvě 2018

@calvac ano kojícími, čajů je spousta ale mě chutná sypaný od Nobilis nebo bio apotheke z lékárny. Homeopatika na podporu kojení se doporučuji Ricinus communis 5ch.

veronicka89
13. kvě 2018

Ja dostala ms hned ...a celkem pravidelne ...na mleko to vliv nemelo vubec ...

calvac
autor
13. kvě 2018

@sunrain aha,dekuji moc

calvac
autor
13. kvě 2018
calvac
autor
13. kvě 2018

@makymj dekuji,ano,cajik od Weledy znam 🙂

calvac
autor
13. kvě 2018

@dancamich Ja u prvniho taky po roce a pul,prave u druheho me to lehce soklo. Jinak kozomila je luxusni vyraz, u nas frci prsofil - starsi byl kojen 2 roky. 🙂

robin92
14. kvě 2018

@calvac Tak to je dobre ze mu chutna, ja jen kdyby nechutnalo nebo se neco zmenilo, tak nezoufej 🙂.

ejmate
Autor odpověď smazal
Zobraz