Kojení a přikrmování. Dalo by se jen kojit?

tanka72
19. led 2010

Ahojky holky, co myslíte, kojím mého tříměsíčního syna a k tomu přikrmuji z láhve Nutrilonem Extra po každém kojení, dalo by se jen kojit? Je to hrozně časově náročné, mám i další děti.

dukie
19. led 2010

tanka72: Já bych to pár dní zkusila. 🙂 Třeba máš mlíčka dost, případně se ho víc začne tvořit... kdo ví. Kdyžtak super rady ohledně kojení najdeš na www.kojeni.net - jsou to stránky laktační poradkyně. Asi to bude zpočátku chtít častější kojení (aby prsa pochopila, že chceš víc mlíčka...)... ale za zkoušku to, myslím, stojí. 🙂 Asi bych si to domluvila s dětskou doktorkou, aby Ti ho na začátku "pokusu" převážila... a za týden nebo 10 dní třeba znova... abys věděla, jestli prospívá, jestli je to v pohodě... a tak. 🙂

kefin
19. led 2010

ahoj, kamarádka od porodnice spíš dokrmovala než kojila, ale pak se kolem druhého měsíce rozhodla, že se zkusí rozkojit. kojila týden skoro nonstop a mezitím pořád odsávala, aby se tvořilo více mléka a nakonec se zadařilo a ted už jen pár měsíců kojí, takže to určo jde, ale budeš muset ze začátku hodně kojit 🙂. jinak bych si půjčila váhu a po každém jídle převážila a spočítej si kolik vypije za den. mělo by to být aspon desetina celkové váhy za 24 hodin. jo a důležité je kojit aspon ze začátku i v noci.nebo aspon odsát 😉
jinak držím palce 🙂

tanka72
autor
19. led 2010

Díky za odpověd,s tím rozkojením jsem to už zkoušela,měla jsem i homeopatika,je to tak asi to jinak nepujde,no snad už není pozdě,z lahvičky vypije o dost více než MM.