Kojení a sladké. Můžu nebo ne?

petulka25
23. zář 2011

Ahojky maminky, prosím-dnes jsem slyšela, že když se kojí, neměla by maminka min. půl roku sladké!!!!!! Že to staví stolici.. já na sladkém posledních 14 dní ujíždím ve velkém-asi tak dobíjím energii-mám 14 denní miminko + 4 letého prcka!
Jak na tom jste vy? děkuji

luthien.k
24. zář 2011

@tehuli , však ony i ty klasické cukrovinky jsou dost drahé a navíc je to motivační - když si koupím něco zdravého dražšího, tak toho nesním kila 😉
Argumenty, že naše mámy něco dělaly a taky žijem, ty já neberu, ony neměly ty informace ani možnosti, které máme dnes (když je chceme slyšet a využít, což je asi ta zásadní věc 😉)

petulka25
autor
24. zář 2011

@tehuli jéééé asi navštívím očního....

sussanah
24. zář 2011

@luthien.k ja to teda vetsinou resim medem a marmeladou, ale kdyz je krize, tak se prede mnou neschova zadny oplatek 😉 😀

elviie
24. zář 2011

@petulka25 ano sladší 😵 ne slabší 😝 , mám 1,5 roční dceru a ještě kojím, takže slabší určitě ne 😀

camelinka
24. zář 2011

já bych mohla byt jen o sladkym (coz momentalne nejde 😀 ),takze cokoska na posezeni apod. neni problem. Mala nastesti nema problem s nicim co zbastim (treba po burcacku mela krasny kakani a zadny boleni 😵 ) takze nastesti nemusim hlidat co zblajznu 🙂

ewwwelina
25. zář 2011

taky se přídám do klubu - na sladké jsem byla vždycky a teď je to ještě horší. od porodu jsem nevydržela ani den bez sladkostí a někdy neodolál i víckrát denně. malá snad nějak zvlášt netrpí, ale já pomalu ale jistě přibírám.... po příjezdu z porodnice jsem jako zázrakem měla jen jedno jediné kilo nahoře, teď už jsem za 6 týdnů přibrala 3 kila!!! pořád si říkám, že s tím musím něco udělat, ale když ono pořád chodí nějké návštěvy - já nachystám nějaké občestrvení a pak to dojím... a když nikdo nepřijde, tak si stejně tu čokošku nebo oplatky nebo COKOLIV sladkého otevřu a sním sama. je fakt, že někdy nemám čas si uvařit, ale i když normálně poobědvám,tak to sladké teď prostě potřebuju. už mám slušnou pneumatiku a na cvičení nějak nemám čas ani chuť.... tak si asi dám předsevzetí od 1.10. to trošku aspoň omezit - na sladké max. 1x denně 😀

tehuli
26. zář 2011

@ewwwelina JÁ PRÁVĚ FURT HUBLA HUBLA...AŽ SEM SE DOHUBLA K TOMU ŽE MÁM UŽ JEN 2,5 KILA NAHOŘE OD PUVODNÍ HMOTNOSTI..A TAK SI ŘÍKÁM ŽE JE TO ASI TÍM SHONEM NERVAMA A KOJENÍM🙂)
TAK DOPLNUJU PRÁVĚ ENERGII