Kojení - jak dlouho vám pije 2měsíční miminko?

misska1
7. led 2014

Holky, jak vám miminko dlouho pije?

lv
7. led 2014

ve 2m snad půl hodiny..kojila jsem snad pořád, než jsme se sehrály a pak už to bylo za 8min hotový..

vespinka
7. led 2014

Jééé, co bys chtěla? 🙂 Já ještě ve třech měsících kojila minimálně půl hodiny, vždycky jsem si k tomu pustila seriál 🙂 Pak se to změnilo ze dne na den, teď jsme hotové za 5 minut 🙂

katyxq
7. led 2014

Netuším, nestopovala jsem to - ono čas strávený u prsa stejně nevypovídá absolutně nic o tom, jestli miminko pije efektivně a kolik mlíka vypije.

petulka26
7. led 2014

@misska1 Samík pije tak 5 minut pak už se pouští a nechce, ale vzhledem k tomu že za 14 dnů nabral 750 g tak si toho vytáhne během těch 5-ti minut asi dost 🙂

terkajesterka
7. led 2014

cca 10 min.

gingerone
7. led 2014

V te dobe pila tak kolem 6-10 minut, vecer dyl, protoze se uspavala, pres den nekdy i min, protoze se vztekala... A vzdycky pribirala dobre.

t_novotna
11. led 2014

Tuto otázku ted právě taky řešim - syn pil ještě nedávno půl hodiny a ted najednou pět minut z každého prsu a já jsem z toho nervní a snažím se mu to ještě vnucovat, protože mám pocit, že musi mít málo, ale asi ne teda, podle toho, co pisete...

misska1
autor
12. led 2014

Mě právě malá pije 5 minut 🙂 A když pije déle, neboť se někdy u toho vzteká, že chce ještě, tak se přepije a má škytavku a někdy i blinkne.

radushka1
12. led 2014

Ono pije x nepije, mi malá pila 5 minut, pak usnula a jedno kojení pak trvalo i půl hodinky, ale časem se to zkracovala asi na 5 minut (střílím, nevím přesně, nestopuji). Každopádně jsem kojívala u telky, protože mi to někdy ze začátku přišlo nekonečné.

petane
12. led 2014

Můj syn byl u prsa tak 1 minutu až 3, 7x-8xdenně. Byla jsem nervózní celou dobu, že mu to nemůže stačit. A kojila jsem ho takhle plně do půl roku a s kojením jsme úplně přestali v roce 😉 Dodnes to není žádný velký jedlík...

sisimulka
31. led 2014

Syn má 5 měsíců, pije tak 2-3minuty každé cca 2,5 hodiny a přibírá, na noc mu dávám 120ml Nutrilonu, protože mám dvečer méně mléka. Vždy po dvou minutách se od prsa odvrátí, směje se a vydrží další dvě hodiny až dvě a půl hodiny.Kojené děti všeobecně většinou přibírají pomaleji než děti na UM, protože ty konzumují větší objemy.