Kojení. Kouříte někdo?

nkl89
18. lis 2020

Ahoj kouřite někdo při Kojení?

jjasmina
18. lis 2020

@nkl89 přestala jsem v těhotenství, za mě je to jako s alkoholem.

tasimia
18. lis 2020

Ne. Přestala jsem když jsem zjistila, že jsem těhotná.

agneska7
18. lis 2020

Snad nečekaš podporu , nebo že někdo napíše že je to v poho 🤷

goovana
19. lis 2020

@nkl89 NE !

leniczka23
19. lis 2020

Já jsem kouřila cca když mu byli 3 měsíce ..nebo kouřila, večer když sem nakojila a on usnul tak sem si dala jedno cigáro. Spal pak minimálně 5-6 hodin. To je jak s vínem, alkoholem taky si skleničku dáš, ale snažíš se hned po kojení. Nicméně v těhotenství jsem nekourila.
Nicméně já jsem kuřák nekuřák, jestli víš že by ses rozkourila tak bych to nedělala.

nkl89
autor
19. lis 2020

@leniczka23 jsem taky kuřák nekuřák vždycky jsem si dávala jedno ke sklenicce vina

leniczka23
19. lis 2020

@nkl89 bavila jsem se o tom i s doktorkou dětskou a řekla mi že pokud si dám jedno cigáro vecer hned po kojení tak úplně v klidu, že to je stejný jako si dát sklenku vína. Což spousty kojicich normálně dělá.
Mě to vydrželo i do teď, děti mě v životě neviděly kouřit a v životě bych nešla během dne kdy je mám doma aby to že mě.citily, ale to jedno cigáro mám jako rituál.

jjasmina
19. lis 2020

@leniczka23 Tak to je na klid, mě by to malá nedopřála, budí se velmi často, ale takhle je to na klid 🙂

leniczka23
19. lis 2020

@jjasmina jj já kvůli tomu právě nezačala dřív 😂 taky se mi budil po třech hodkach a to mi svědomí nedovolilo 😁
Pro mě to je fakt rituál, zakončení dne, fakt se na to jedno cigáro vždycky těším 😁 každý rok si dávám předsevzetí, že nepřestanu a jsem jedna z mála co to asi dodrží 😂😂

jjasmina
19. lis 2020

@leniczka23 no já si dát jedno, tak se asi zase rozjedu. No mě to malá nedovolí ani usnula v 9, před desátou vzhuru a do půlnoci se budí i za necelou hodinu, pak třeba po dvou, tak nulka 🙂

amazonkajanik
19. lis 2020

Já začala,když jsem ve 3.měsících přestala kojit. Prostě mlíko zmizelo,já hemeroidy,strava,pitny režim nepomáhalo ani na laktaci,ani na vyprázdnění. A jelikož jsem měla zvyk,že po kafi a cigarku se dobře vytento,tak jsem to zkusila a pomohlo to 😂