Kojení. Nechat tak, jak to je, nebo uvažovat nad dokrmováním?

11. dub 2022

Zdravím 🙂 mám 11t holčičku. A stále se vyžaduje kojení co hodinu, hodinu a půl. Zkoušela jsem vše, mazlit, prebalim, zabavit a nic. Uklidní ji jen prso. (saje a polyká) za cca 15-20minut je nabastena.. Jediné kdy vydrží déle je noc to spí 2x po 3.5hod.... Tak si nejsem jistá, zda to nechat tak jak to je, nebo začít uvažovat nad dokrmovanim 🤷‍♀️... K doktorovi jdeme za cca 10dni na běžnou kontrolu.

monii007
11. dub 2022

Dokrm je zbytečný 😉
Má teď takové období. Asi spurtík. Ja mám skoro čtyř měsíčního syna a do teď se kojil přes den po 3 - 4 hodinách. Poslední týden se také koji co hodinu a nic mu nechybí. Neboj, ono to zase přejde 😉

krisstina93
11. dub 2022

Normální, moje děti tak první 3 měsíce visí na prsu pomalu non stop.

andelka
11. dub 2022

K čemu dokrmovat? Koj podle potřeby a chuti dítěte.

petrasipkova1
11. dub 2022

Dcera se od narozeni kojila přes den max po 1,5-2 hodiny, je to úplně normální. Pokud přibývá tak proč dokrmovat ? 🤷‍♀️

jjasmina
11. dub 2022

Nechat, já to tak měla do 1,5r, spala max 1hod v noci a znovu. Ono už si pak říct jestli chcete kojit nebo ne, tohle buzení co hodinu bylo na prd, ale s um se to zlepšit ani nemusí

lenerka1
11. dub 2022

Normální, měly to obě moje děti, je to jen období, zase přejde, je fajn, že spí hezky v noci, tak proč do toho drbat?

izz76
12. dub 2022

Normální, obě dcery se takhle často kojily, žádná náhražka není potřeba.