Kojící podprsenka 80F, kde ji seženu?

katerinavackova
14. zář 2012

DDobrý den maminky,obracím se na vás,jelikož potřebuji pomoci . Před otěhotnět jsem měla velikost b košíku,no ale jaksi se mi zvětšil na velikost 80 F. A můj hlavní problém je,že seženu podprsenky na kojení. Tak vás chci moc poprosit , kdybyste měly,anebo věděly kde tuto velikost poridit,PROSIM napište mi. Díky moc předem...Katka

jancip
14. zář 2012

@katerinavackova Já si kupovala asi takto velké podprsenky v CaA, ale byly k ničemu. Neměly kostice a prsa ani kojící vložky v nich vůbec nedržely. Takže jsem používala podprsenky normální. Kojit jsem ale pak stejně nemohla, takže jsem to měla vyřešeno.

katerinavackova
autor
14. zář 2012

No ale ale já můžu ,podprdy normální to je problém venku,musím někde najít kojící podprsenky.I teď mám bez kostic a v pohodě. Samozřejmě střídám s normalnima ale raději bych kojící s kosticí . Třeba se postesti 🙂

petrajavor
14. zář 2012

@katerinavackova a nedívala si se na značku barley? kamarádka má stejnou velikost jako ty a má od ni podprsenku. Já mám o číslo menší s kosticemi a malinko vyztuženou,jsem s ní moc spokojená. Mají je hodně i v kamenných obchodech tak se dá zkusit a cena je kolem 500,-

sarunatko
14. zář 2012

@katerinavackova Já jsem kupovala v Triumphu, byly sice dražší, ale jsem spokojená.

eficenka
14. zář 2012

u nás se jeden obchůdek jmenuje zelený koberec. možná u vás něco jako panthaloon nebo tak..
koupila sem si tam za 69 kč kojící podprsenku, ted sem ji nosila podoma 4 dny a můžu říct, že spokojenost...
a pak 2 sportovní za 49 kč na tržnici 🙂

katerinavackova
autor
14. zář 2012

Tržnici jsem nezkousela :D vše si vyhledam díky moc všem pokračujte v čipech kdo něco ví 🙂

kamimik
14. zář 2012

Ahoj, já jsem kupovala zn.Medelu, mají to S,M,L,XL a měla jsem L pro vel.75 G. Strašně příjemná podprsenka, nikde netlačí...byla jsme s ní moc spokojená.

blueorchid
14. zář 2012

Já jsem měla od zn. Anita, vel. 85 F. Sice drahé, kolem 800-900, ale naprosto perfektní, s kosticemi.
Kupovala jsem je v obchodě s dětskými potřebami.
http://www.anita.com/cz-cs/Products,Anita_mater...

petkula
14. zář 2012

@katerinavackova já jsem byla nejvíc spokojená s podprsenkami Anita. Koupila jsem si nejdřív jednu novou a pak tu stejnou značku ale použité. Jsou sice dražší ale měla jsem i jiné, a ty mi vůbec neseděly a navíc nevydržely. Anitu mám už u druhého dítěte, prala jsem je každý den a jsou pořád dobré.

editah222
14. zář 2012

Taky jsem kupovala značku Anita. Mají obyč, které jsem nosila na noc a pak krásné na den. Cena je vyšší, ale stojí to za to.

veverka.terka
14. zář 2012

ahojky, tak já budu mít stejný problém.nechtěla bych za kojící podprsenku dát 1000Kč, nejsme na tom finančně úplně nějlíp, ale zase někde ze stánku taky nechcu. zatím mám ais ještě čas, protože si myslím, že prsa se mi ejště zvětší, ale už teďka se děsím, kde budu shánět. mám strach si něco objenat přes nez bez vyzkoušení a v našem městě sou max. prodejny se spodním prádlem, tak sem zvědavá, jestli něco seženu. určitě chci s kosticema, to líp drží a má i lepší tvar. tďka mám velikost 85 E, tak asi pak si myslím, že budu potřebovat min. 90F.
dívala sem se na tu značku Anita a ty sou teda opravdu dost drahé.... ☹

veverka.terka
14. zář 2012

co se tak dívám, co zde máte napsané za značky, tak většina je jich do velikosti košíčků E....

veruska007
14. zář 2012

@katerinavackova Ahoj, ja mela pri kojeni 85 F a za sebe doporucuji jedine Anitu. Koupila jsem si i levnejsi podprsenky (v obchodech mely i vetsi kosicky, napr. Naturana, Timo, ale tech znacek bylo vic), ale muzu rict, ze tyhle podprsenky jsem mela leda na doma nebo na spani. Prsa nedrzely vubec, v letnim triku jsem vypala strasne, prsa az na brichu. Strasny. Pak jsem si koupila Anitu, s kostici, v obchode stala podprsenka asi 900,-, na netu cca 650,-. Byla to nejlepsi volba, dokoupila jsem si pozdeji jeste jednu. Tyhle podprsenky mam uz cca 4 roky, nosila jsem je v tehotenstvi, pri kojeni i pozdeji na normalni noseni. Jsou uzasne, stari neni na podprsence temer znat, podprsenka se prizpusobuje vel. 85 F (plus vlozky pri kojeni) az 80 D (kdyz nekojim a nejsem tehule). Trochu zmensuje. Ty penize za to rozhodne staly!

olcab
14. zář 2012

ahoj já mám 75G a kupovala jsem na astratex.cz balněnou kojící a byla jsem moc spokojená

kamimik
14. zář 2012

@blueorchid Anitu jsem měla taky a byla jsme moc spokojená. Ale už patří mezi ty dražší☹

petkula
14. zář 2012

@veverka.terka tak si ji v obchoě vyzkoušej, zjistíš, jaká velikost ti sedí a pak objednej přes net buď novou - mívají lepší ceny anebo použitou. Já jsem si koupila dvě použité Anity a jsou pořád dobré. Jinak, taky jsem měla Úpavan a Naturanu ale ty se za chvíli vytahají a hlavně nic nedrží ☹

michaelka83
14. zář 2012

Taky doporučuju Anitu a taky Úpavan🙂