Kojící podprsenka - jakou koupit?

verry
6. lis 2012

Jaká vám vyhovovala kojo podprsenka?? Prosím o tipy 😉

lena27
6. lis 2012

anita

marca22
6. lis 2012

Ahoj,já měla z bonprixu,byly dvě v balení za slušnou cenu,myslim si že to stačí.

teerka
6. lis 2012

nejpohodlnější je určitě bezešvá, bez kostic. Alespoň pro začátky. Měla jsem jich už hodně kojim už třetím rokem. A teď už nosim klasickou nekojo podprsenku, s kosticena, výstuž a vždycky ji jakoby ohnu dovnitř. Je to taky v pohodě, možná i lepší než ty kojo podprdy. Je to určitě i rychlejší. Asi i záleží na velikosti, s každým prsem to může být jinak :D já mám 85 D

maruja
6. lis 2012

Ahoj, já mám |75 D a mám bezešvé , kojící mě nevyhovovala žádná

neu.sona
6. lis 2012

Anita, při prvním i druhém těhu.

lv
6. lis 2012

obyčejná z Lidlu, i když je levná..

majajaja
6. lis 2012

Já mám 1050E/F a všechny byly k ničemu, používám klasiku . Všechny kojící mi udělaly 4 prsa 😎

bbn
6. lis 2012

Tak správně by jsi měla mít kojící podprsenky asi 4ks (na prostřídání při praní) - 2 na den s kosticemi a 2 na noc bez kostic.
Moc dobré a kvalitní jsou podprsenky Anita. Skvěle drží a i po 2 odkojených dětech to na mým prsech není znát.
Velmi dobré jsou také podprsenky ze spavnapodprsenka tecka cz: http://www.spravnapodprsenka.cz/component/conte...
http://www.eshopspravnapodprsenka.cz/11-kojici-...

andelka
6. lis 2012

Já kojící nepoužívám, mám několik bezešvých (nadoma) anebo nosím normální (naven), nahoře elastické aby se daly odhrnout dolů. Velikost mám 75E 😅

veruska007
6. lis 2012

Za mně rozhodně Anita s kosticemi. Mám dvě a nosím už 4 roky skoro pořád jen ty dvě, ať jsem těhotná, kojím, netěhotná a nekojím... jsou elastické, přizpůsobí se +/- dvě velikosti, výborně sedí. Mám i plno levnějších kojících i nekojících podprsenek, ale anity jsou opravdu nej!

romantika
6. lis 2012

zalezi jak mate velka prsa, mne v tehu vyrostly o 4 cisla na celkem silenou velikost 80G 🙂))a bez kostice to vypadalo desive. takze pres den jsem musela mit kojici s kostici abych mohla mezi lidi, hodne elastickou a na noc bezesvou, bavlnenou. Bavlnene ale maji tendenci se hodne vytahovat. Takze podle velikosti prs. osvedcila se mi tato. da se sehnat na netu i levneji. je velice natahovaci a prizpusobila se +-2velikosti nahoru i dolu.http://www.astratex.cz/podprsenka-mama-dal... jinak dnes uz sezenete v kazdem shopu -c&a, h&M ma moc pekne apod.

hojda
6. lis 2012

Mě vyhovovala Cariwell, právě že je přes více velikostí, ono se to špatně odhaduje, krásně se zapíná na klipy. Jednu jsem, ale netrefila, tak je jen vypraná a vyzkoušená v bazárku.

jmisa
7. lis 2012

Za mě rozhodně Anitta - měla jsem i levnější, ale to byl děs běs. Anitta držela, měal jsem bez kostic, drží dodnes, nosím ji na ven, velikost 75F a naprosto v pohodě.

kamino
7. lis 2012

Vylozene kojici nepouzivam,mam obycejne,v sestinedeli jsem ze 3 obycejnych - ne pusch up vytahla kostice a skvele. Kdyz se uz prsa tak silene nenalevala,tak ven nosim obycejnou a na noc,nebo doma ty obycejne...mam 90/E..tesne po porodu 100/F..v mem pripade byl celkem problem se trefit do velikosti,nechala jsem to podle potreby,podprsenky jsem kupovala prubezne..ono se da predem blbe vystihnout,jak se zmeni postava...