Kojící podprsenka, nadměrná velikost košíčků

petulka33
22. únor 2011

Ahojte maminky, chtěla bych vás poprosit o nějaký tip na obchod nebo výrobce podprsenek. Mám obvod 75, košíček nyní cca K a nedaří se mi sehnat odpovídající velikost podprsenky na kojení. Mám problém sehnat normální, ale to se ještě dá, bohužel výrobce nedělá mateřské prádlo ☹
Pokud budete někdo mít jakýkoliv návrh, budu vděčná. Díky Petra

petulka33
autor
25. únor 2011

Vážně nikdo nevíte? ☹ ☹ ☹

marecek4
25. únor 2011

zkus zásilkový obchod Petrklíč,je to český výrobce http://www petrklic.cz/, specializuje se na nadměrné velikosti-jen nevím jak si poradí s malým obvodem versus velké košíčky,pak mě napadá jedině švadlena

alukard77
25. únor 2011

@petulka33 http://www stilldessous.de/deu/index.php sice budes musiet objednavat, ale maju az po L-ko 😉

petulka33
autor
25. únor 2011

Holky, děkuji moc, snad pořídím 😉

anakolut
19. čer 2011

Prý značka Anita dělá větší veilkosti kojících podprsenek. Taky mě čeká výběr kojící podprsenky a budu shánět tuhle.

lauretka01
5. čer 2012

Včera jsem narazila na výprodej u http://www pradlo-cz.cz/Damske-spodni-pradlo/ .. koukaja jsem jaké tam mají velikosti a já teda mám stěží 70A a taky horko těžko sháním co mi sedí ale koukal ajsem i nad těmi nadměrnými velikostmi... snad na něco narazíš 🙂

ginfizz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ginfizz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katjan75
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kajinka268
30. črc 2015

Ahoj, muzu se zeptat, jestli a kde jsi tu kojici podprsenku sehnala? Mam ted podobny problem..90K-L ☹ a jak to zvladala tvoje zada, takovy napor? Ja jsem v 8.mesici a mam pocit, ze mi snad upadnou..nejsem schopna se ani zohnout, jak me boli, skrz ta prsa... ☹ diky.

eorien
30. črc 2015

@kajinka268 Ahoj, řeším podobný problém, jen mám ke stejným košíčkům menší objem, což je pro shánění podprsenky katastrofa. Nosím jen podprsenky Timo, krásně prsa podrží, mají širší ramínka a košíčky vyšší, aby nic nevypadávalo 🙂 Teď jsem koukala, že dělají i kojící podprsenky do velikosti K - to jsem zatím ještě u žádné firmy neviděla. Každopádně ozkoušeno nemám, budu teprve objednávat, ale normální podprsenky jsou paráda, co jsem je začala nosit, mnohem méně mě bolí záda...

janulkav
30. črc 2015

@eorien , @kajinka268
já si prádlo objednávám už jenom z www.brastop.com
v britském číslování mám 34J ( v české už ani nevím co odpovídá 🙂 po zaslacení mám do týdne doma a vychází to i lépe za ty samé kousky když jsem se dívala a nabízely je v ČR ..
kvalitou asi nejvíc doporučuji Freya, Panache a nejméně Curvy Kate

kajinka268
30. črc 2015

@eorien dekuju..jake normalni podprsenky myslis?ja mam ted od Prafait, delaji az do O, ale nejak mi neni pohodl a ☹ je vyztuzena, nic nevypadava, ale tak nejak me v ni vsechno tlaci a kosicky jsou vetsi (L),ale K mi bxlo zase male :'(

eorien
31. črc 2015

@kajinka268 Myslím vyztužené a s kosticí. Já jiné nenosím, není mi to příjemné. Nevyztužené se dají ještě sehnat, ale vyztužené zatím vím fakt jen od Tima, alespoň mně jsou hodně příjemné. Ale nejsem si jistá, jestli ti to jejich K bude sedět i po porodu, všichni bohužel straší, že to půjde ještě tak o dvě velikosti nahoru a to už nedělají ☹