Kojící podprsenky, mohly byste vyplnit dotazník?

Ahoj holky, nevím, jestli se to už tady na fóru neřešilo. Sháním už dlouho a všude nějakou opravdu pěknou kojící podprsenku a nemůžu nikde nic najít. Moje kamarádka právě zkouší rozjet obchod, kde by je prodávala. Na stránkách www.peknamama.cz má zatím anonymní dotazník. Mohly byste na něj kouknout a vyplnit? Pomůže ji to s výběrem zboží přímo pro nás. Díky!
veverka33
6. říj 2013
Taky jsem sháněla dlouho a nakonec jsem pořídila v CandA, dvě za 550, bavlněný, elastický, s upravenými švy, aby neškrábaly, no a ta cena je taky hezká.
speedygon
6. říj 2013
@eliskapm Vyplněno a kamarádce přeji hodně štěstí
bbn
8. říj 2013
@eliskapm já si pro obě těhotenství a kojení vybrala podprsenky Anita, na noc jemné bez kostic, na den vyztužené s kosticemi, aby podpora prsou byla co nejlepší. Hodně spokojená jsem byla také s informacemi a podprsenkami z shopu spravnapodprsenka tecka cz, je tam vše ohledně podprsenek perfektně vysvětleno, ať už hledáte podprsenku normální, těhotenskou/kojící, sportovní.... Sice ano, podprsenky jsou dražší, ale prsa máme jen jedny a já nechci ve 40 stát u zrcadla a brečet. Takhle i po 2 dětech a po kojení mám prsa nezničená, stále krásná, bez jizviček a manžel prohlásil, že snad i hezčí než před dětmi.

Začni psát odpověď...

Odešli