Kojící polštář. Využily jste ho?

varfa
25. říj 2007

Můžete mi prosím poradit,jestli jste využili a nebo využíváte kojící polštář?Je to praktická věc a nebo není?

majamisutka
11. říj 2009

luccii , tady jsou nějaké obrázky 😉

http://www.peceodite.cz/kojeni.html

luccii
11. říj 2009

diky 🙂 skoda jen, ze to na tech obrazkach neni moc videt

marticumacek
10. čer 2010

Kojící polštář doporučuju.Měla jsem jej už během těhotenství a lituju,že jsem si jej nevzala do porodnice.Za těch 5 dní jsem měla úplně vyřízená záda.(kojení mi na obyčejné židli moc nešlo a v posteli v leže měly zase sestřičky kecy,že je to nehygienické 😖 )Doma s polštářem to bylo úplně jednoduché.Myslím,že stojí za to,mít jej připravený.Stačí koupit starší a když se neosvědčí,poslat dál.

zberuska
10. čer 2010

ahoj, já jsem pořídila kojící polštář (někde jsem viděla označení "multifunkční" a to je přesnější!) už v těhotenství a byla jsem moc ráda - spala jsem s ním totiž, vždycky jsem si něj pokládala břicho při spaní na boku; teď je mojí dcerce už 6 měsíců a stále ho využívám - a opět na něco jiného než na kojení (v postýce jako "hnízdečko", na zemi jako zábranu a tak)
takže koupit doporučuji 🙂 - určitě se doma osvědčí ( i kdyby to na kojení nebylo... 😉 )

janas.
21. bře 2011

Ahoj, já jsem kojící polštář používala v těhotenství při spaní. Teď je plně využíván při kojení týdenního prcka a můj starší syn, kterému jsou 2 roky mu ho statečně bere a odpočívá na něm. Jinak jsem jej používala jako mantinel, když malý začal lézt, aby se mi nedostal tam, kam nechci. Je pravda, že jsem nešetřila a koupila si kvalitní a hlavně velký. Protože ty malé, které jsem viděla v krámech jsou podle mě k ničemu. Měřím 173 cm a vůbec mi nevyhovoval, takže jsem jej šla vrátit a objednala si z e-shopu www.polstarnakojeni.cz, který můžu jen doporučit.

marlenee
6. srp 2012

Holky kde se v Praze dá sehnat kojící polštář?Chtěla bych ho vidět a ošahat si ho v eshopech jich je spousta,ale chci ho vidět na vlastní oči 🙂

tichackova
6. srp 2012

@marlenee Já jsem kupovala v Brána k dětem. Koupila jsem tenhle http://babyvak.cz/product.php?id_product=58 a nikdy ke kojení nepoužila😀 Ale malý se v něm dobře spalo🙂

petrusew
6. srp 2012

ahoj, já měla, koupili mi ho rodiče do porodnice a lituju, že jsem ho neměla už v těhu. Fakt paráda.

marlenee
6. srp 2012

@tichackova - díky koukla jsem se na jejich stránky,ale ten tvůj tam nemají ten by se mi líbil.
Chci ho hlavně na spaní a na válení bolí mě záda.

xuxie
6. srp 2012

@marlenee Jak píše @tichackova , tam je i příjemný personál. A s polštářem taky podobně, byl fajn v těhu, jak jsem se různě podkládala a pak malý ho měl moc rád - ale nekojila jsem v něm nikdy 🙂

marlenee
6. srp 2012

@tichackova - tak jsem tam volala a ten polštář mají.Tak Ti moc děkuji za Tip !!!

tichackova
6. srp 2012

@marlenee Za málo😉

sendoska
28. led 2013

@tichackova Dobrý den , chtěla bych si polštář na kojení také pořídit.... tak mě zajímá jestli v něm pak můžu nechávat malého ležet (když se to dole sváže a udělá se s toho jako by hnízdečko)?? A je ten polštář http://babyvak.cz/product.php?id_product=58 pratelný celý nebo se sundává jen potah?? děkuji za odpověd 🙂

tichackova
28. led 2013

@sendoska Já ten polštář na kojení ani nepoužívala, malá ho měla na spaní, takže jako hnízdečko pro malého určitě ano😉 Jen teď nedokážu říct, co se na tom pere. Používala jsem ho jen chvíli a pak jsem ho odvezla k našim, takže těžko říct😒

aneta0707
28. led 2013

ja ho vyuzila nejvic v tehu - nacpala sem do nej bricho a mohla se v klidu vyspat na brise 😀 pak uz vubec.

tadlen
28. led 2013

ahoj já ho rozhodně využila, pravda, že kdyby jej dovolili do porodnice využila bych je i tam, učili nás kojit v leže, jenže pak přišla jiná a mé mimčo v leže nepilo, tak jsem byla poučena, že v sedě, to mi zase nešlo, s polštářem doma to bylo vyřešeno. Odpočinula jsem si u toho 🙂 . na spaní v těhotenství.. no zkusím to.. 🙂 Jinak jako hnízdečko taky príma, třeba pro odříhnutí po nakojení jsem ho v zavinovačce o to opřela 🙂 MJ. prát udajně prý lze - dle cedulky, já jsem vzhledem k stěhování na něm objevila plíseň, takže jsem jej celý strčila do pračky na uvedených 40°C, tak dala asi 2dny sušit na topení a je jak nový.. takže vyprat lze(je tedy uplně plná pračka 🙂 ) a dlouho sušit... 🙂 )

sendoska
28. led 2013

@tichackova a můžu tam dávat mimčo už od jeho narození??

tichackova
28. led 2013

@sendoska Určitě jo, my dávali. Spala na něm první dny s námi v posteli.

sendoska
28. led 2013

@tadlen a máte ten stejný jako jsem posílala v odkazu?? 🙂 tak tedy stojí za to si ho asi koupit i kdybych pak kojit třeba nemohla 😀 ??

aktaka
25. únor 2013

Tak koukám, budu asi výjimka, já ho vůbec nevyužila, ani v těhu, kojit jsem s ním zkoušela jednou a taky nic, skončil v pytli pod postelí. A to jsem si k tomu objednala aktivně i náhradní potah, celá sranda mě vyšla snad na 800 nebo 900 ☹

martinka225
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
blajik
1. srp 2013

@martinka225 Ahoj chtěla bych se zeptat. Přemýšlím o kojicím polštáři. Konkrétně o tomto http://www.polstarnakojeni.cz/cz/e-shop/460386/..., Je to také výrobce Kojící polštáře Matýsek. Jen přemýšlím, jestli si ho neušít sama. Tak bych chtěla poprosit, jestli byste mi nezměřila jaké rozměry má ten váš. Děkuji 🙂

martinka225
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sanchezova
1. srp 2013

@martinka225 zdravím, já jsem dostala kojící polštář od známé ale je poloprázdný, prostě tam chybí taková ta náplň kuličková, dá se to doplnit? děkuji za radu 😉

martinka225
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinka225
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
consti
12. srp 2013

Ahoj, taky mám ten s dutým vláknem a spokojenost. Jak ho využiji u kojení nevím, ale používám ho snad od 3. měsíce na spaní a paráda. 😉 Nicméně bych za něj nedala žádné velké peníze, mám pocit, že ten co jsem kupovala, stál kolem 500,- a i to mi připadá dost. Potah je pratelný 😉

skvrne2
21. srp 2013

Ahojky, prosím chci kamarádce pořídit kojící polštář, ale popravdě ně nic drahého :o) Zaujala mě nabídka http://www.akcniletaky.com/letak-interspar--kva... . Máte prosím někdo s tímto konkrétním zkušenost? Předem děkuji

luhace
21. srp 2013

@skvrne2
ja som ho kupila z Intersparu...nie je zly, ale pride mi tam malo guliciek, tak som si este doobjednala vypln. Inac potah je pratelny a gulicky sa daju v poho dosypat, je tam zips....za tie prachy, myslim ok

adelka21
21. srp 2013

Kojící polštář využívám dnes a denně, mám s kuličkami a super, můžu si to pěkně natvarovat kde chci, jak chci, prostě paráda 😀 Jedna z mála věcí, které využívám na mimi maximálně 😉