Kojící polštář. Využily jste ho?

varfa
25. říj 2007

Můžete mi prosím poradit,jestli jste využili a nebo využíváte kojící polštář?Je to praktická věc a nebo není?

jankar
25. říj 2007

ahoj,já ho využívám maximálně,je to super věc,vřele doporučuji,ale zase znám holky kterým je na prd.....asi jak kdo,u nás je využitý na 100% 🙂

ria80
25. říj 2007

Ja jsem ho teda neporizovala,a ani mi nechybi.Jsem si kojici misto upravila tak,abych si o neco oprela nony,abych mela kolena vys nes zadek,a do klina si malou polozim a krasne to jde i bez toho.

majka07
25. říj 2007

já ho využila v těhu a ikdyž nekojím (bohužel) je využívám stále 🙂

varfa
autor
25. říj 2007

Tak to je bezva.Asi ho taky pořídím,včera jsem ho viděla za 600,-Kč,což mi nepřipadá zas tak přehnané.Hlavně,že se dá využít i jinak(zábrana pro miminko),pokud bych náhodou nekojila.

vnibuja
25. říj 2007

Taky ho využívám.. nejvíc při čtení, když nemůžu ležet na břiše, tak se vypodložím a je to super! A na spaní jakbysmet.. Já ho doporučuju 😉

viona
25. říj 2007

Ahoj Varfo,já ho taky využila už jako těhule,jsem se na něm různě polohovala na gauči,třeba když jsem si četla,nebo koukala na telku a v noci jsem na něm pak ke konci spala,je super pohodlný,hlavně,když už je bříško fakt velký a začíná vadit,přizpůsobíš si ho podle potřeby a teď na něm kojim Vítka,oceňuji hlavně teď,když už má sedm kilo,já mám pohodlí,jeden konec vzadu za zády,jsem hezky o něj opřená a vepředu leží mimi a vegetí si a v klidu pije.

bihan
25. říj 2007

pridávam sa do klubu... manžel mi kúpil Big Flopsy keď som už v tehotenstve nemohla spať na bruchu a potom som bez neho už nezaspala 😅 teraz na ňom dojčím, ležím... u nás je tiež využitý na 100% 😎

cecil
25. říj 2007

Já jsem s kojícím polštářem spokojená, kojím fotbalovou polohou, nebo vleže. Při fotbal.poloze mě nebolí v zádech. Jinak je parádní na válení a pak prý dkyž děti sedí...nevím, naše ještě nesedí. A večer se s manželem o něj bijeme u telky...je perfektní, protože neuhne a nepropadne se. Jenom doporučuji

niega
25. říj 2007

Taky kojící polštář využívám moc. Hlavně zpočátku, páč to jsem kojila vlastně furt 😝 - a tak jsem si na něho vlastně zvykla. Koupila jsem ho přes Mimibazar za 200 a tý koupě fakt nelituju!

jana.1
25. říj 2007

kojící polštář je dobrá věc, zpočátku hlavně i na kojení ve fotbalové poloze - vhodná na vytažení zadního mlíka a dobrou manipulaci s děťátkem.. ono maličké nedrží hlavičku a člověk to nemá moc v ruce.. i normálně na madonu si ale člověk může podepřít ruku.. ono asi i záleží na velikosti prsou 😅 protože třeba kdo má hodně velký, líp dosáhne k děťátku než ten kdo má naopak hodně malý.. 😀
samo si člověk může i skládat polštáře obyčejný, ale ty jsou různě měkký, bortící se.. no jak kdo chce.
kojící polštáře jsou užší, širší.. různě baculaté.. sypané kuličkama nebo plněné dutým vláknem.
tady jsou polohy ke kojení s popisem výhod a nevýhod a polohy s kojícím polštářem.. http://www.kojeni.net/polohy.php

dendisa
25. říj 2007

já ho teda nepoužívám vůbec 😔

matysi
25. říj 2007

Já taky kojící polštář doporučuju. Mám s molitanovou výplní a jak v těhu, tak teď při kojení super a jako zábrana taky dobrý 😉 Teď začínáme s příkrmy a když nám manža omylem odjel s autosedačkou, tak jsme baštili uvelebení v kojícím polštáři 😀

kacka79
25. říj 2007

Tak my se po něm spíš válíme než že bysme s ním kojili, ale je super..mě posloužil nejvíc v těhu, byla jsem jak koule tak jsem na něm spala...

kapulet
28. říj 2007

Ahoj, potřebovala bych poradit. Chci si pořídít kojící polštář, ale nevím jaký jestli Anitu nebo Terabag. Je u nich rozdíl v rozměrech Anita 160 a Terabag 190cm. Máte zkušenosti s těmito kojícími polštáři? Není Anita moc malá a Terabag naopak zbytečně velký? 😅

natalien
28. říj 2007

Ahoj, já mám Trebag a velikost mi úplně vyhovuje, vůbec jsem nepřemýšlela, že by byl nějak moc dlouhý 😵 Na kojení ho už nevyužívám, ale dělám z něj podkovu a do něj malou pokládám, hrozně se ji to líbí, můžem tak koukat na telku 😀

minea
13. lis 2007

Chtěla bych si koupit kojicí polštář Terabag, ale v některých komentářích jsem se dočetla, že ta kuličková výplň strašně smrdí. Máte podobnou zkušenost? Pokud ano, za jak dlouho polštář vyčichnul?

m.ajka
13. lis 2007

Já s kojícím polštářem teda nikdy nekojila, ale malá ho momentálně maximálně využívá, špatně sedí a tak když si hraje ho kelom ní obtočim, na tohle je parádní.

ina.b
13. lis 2007

Minea: Ahojky. Já mám tento kojící polštář a nepřišlo mi, že by to nějak smrdělo 😀 Nepamatuju si teda, když jsem to rozbalovala, jestli to mělo nějaký odér, ale běžně s ním spím a je taknějak bez zápachu.

Jinak musim říct, že kojící polštář ani moc ke kojení nevyužívám, spíš na spaní nebo jako opěrku zad 😅

minea
13. lis 2007

Díky, ino.b, právě jsem si ho objednala 🙂
Tak to asi byla jenom nějaká nepovedená série, ale jedna pani, co si ho koupila jako relaxační polštář, z toho puchu dostala bolesti hlavy, že si stěžovala na ČOI 😀
Nakonec mě přesvědčilo, že se polštář dá vyprat, i s náplní..

ina.b
13. lis 2007

Ta náplň jsou obyčejné polystirenové kuličky a ty jsou bez zápachu 😵

natalien
13. lis 2007

Taky mi nepříjde, že by ty výplň v polštáři smrděla... a kdyby náhodou, tak si můžeš celou výplň vyměnit... 😝 😀

krista
8. pro 2008

veruska007 • Dnes v 08:45
Ahojky, čekáme mimi, tak jsem se chtěla zeptat, zda máte nějaká zkušenost s používáním kojícího polštáře, případně zda je lepší molitanový nebo ten z kuliček. Díky.

petronilla • 2d • Dnes v 08:51
Ahojky,kukni sem https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Já ho osobně měla,ale nějak nám to s ním nešlo 😉

jjaanca • 1d • Dnes v 09:10
Já mám z kuliček a líbí se mi jak přizpůsobí tvar, ale taky jsem nějak nepřišla na to, jak ho používat 😅

ajvi • 1d • Dnes v 09:29
ahoj,
já mám z kuliček, ze začátku to taky moc nešlo, ale chce to trpělivost a zkoušet a pak je to super věc. já ho na kojení používám ještě dnes, dám si ho za sebe a konce pod ruce, ruku na které kojím ještě podložím polštářem a vůbec malého vlastně nemusím držet na ruce a polštář mi krásně podepře bolavá záda, že se nehrbím. když byl Matěj malinkej, měla jsem polštář naopak před sebou. A taky se na něm krásně leží, i taťka si chválí 🙂

kubaka • 2d • Dnes v 09:58
určitě kuličkový, dá se natřást a přizpůsobit. Je to bezva hlavně prvních pár měsíců, kdy je dítě jakoby hadrové, aby ti na klíně lépe leželo a tobě to bylo pohodlnější. Já byla po císaři, tak každá úleva v pohybu byla dobrá. Položila jsem polštář kolem těla na klín, na něj naaranžovala malého a nemuse jsem držet ty padající ručičky a nožičky. Pak jsem ho otočila jakoby do podpaží, aby pil boční část prsa a pořád ležel na polštáři 😅 Až se zaběháte a budou mu tak 4 měsíce, tak to jde i bez polštáře. už si udrží tělíčko. Já ho prodala asi v půl roce. Na ten začátek je to ale pohodlnější. Navíc ho do něho můžeš položit i na gauč - zabořit ho do takového pozvedlého hnízdečka. Je tam schoulený v měkkém a teplém lůžku a vidí okolo sebe. 😵
hodně štěstí

luucia • 1d • Dnes v 10:01
Ahojky, já kojící polštář využila a využívám hodně 😉 nejdřív sem ho používala v těhu na spaní, pak sem na něm kojila a ted ho má malá v postýlce a spí v něm 🙂 Zavrtá si do něj hlavičku a za chvíli spinká jako andílek 😵 A doporučuji taky kuličkový

kacka.va • 1d • Dnes v 10:01
určitě kuličkový, dá se tvarovat, jak je potřeba.

veruska007 • Dnes ve 13:35
Holky, diky za radu. Ja nechci kupovat kazdou blbinu 😉 , toz jsem chtela poradit. Diky

venuse333
9. pro 2008

Kojici polstar si nemohu vynachvalit, nejdriv jsem ho nechtela, ale jak jsme prisly domu z porodky, tak jsem pro nej supajdila do kramu, mam kulickovy a je vyborny. Muzu si pri kojeni cist, psat sms .....

eatygrenee
18. únor 2009

A jakou značku doporučujete? chtrěla bych nějaký kuličkový

kacka.va
18. únor 2009

já neměla žádný značkový, dávat za to takové peníze mi přijde zbytečné, našla jsem si paní, která ho šije za 500,-, kuličky jsou tam stejné, jen je ta vrchní látka obyčejná

angel99
2. říj 2009

ahoj, chtela jsem se zeptat jak tady pisete, ze je polstar dobry i na spani v tehotenstvi. To s nim muzu spat i na brise, kdyz se podlozim polstarem?Ja ho pouzivam ze v sede si ho dam za zada,pak me tolik neboli, ale na spani jsem ho jeste nemela.

jeudi
2. říj 2009

tak podle me ano ja ho vyuzila v tehotenstvi pro lepsi spani po porodu i kdyz jsem nekojila tak jsem tak krmila maleho a nebo si to davala v noci za zada kdyz jsem krmila a ted ho vyuzivam take,spanek ,krmeni..ja jsem rada ze ho mam podle me docela prakticka vec ...ale obesla bych se bez toho

kacka.va
2. říj 2009

angel: no úplně na břiše určitě ne 🙂, ale na boku a trochu s nakročenou nohou přes ten polštář.

klematis
5. říj 2009

já jsem s ním spávala na boku nebo jsem si s ním podkládala nohy, ale při kojení jsem ho nevyužila, nějak jsem si s ním nevěděla rady, tak jsem ho prodala

luccii
10. říj 2009

ahoj holky, tak jsem si kojici polstar konecne poridila, mozna uz pozde, malemu jsou 4 mesice, ale resim problem, jak si ho na nej uvelebit - nevite o strankach, kde jsou fotky? nejak mi to s nim nejde 😒 diky!