Kojit či ne? Marodí tak děti míň? Spí dýl?

lilourich
30. dub 2007

Ahoj holky 🙂 nenašla jsem přímo tohle téma někde v diskuzi, proto se ptám: Jaký na to máte názor? Kojené děti prý míň marodí, ale skoro do dvou let kojené dětí mých kamarádek, stejně normálně marodí. Pokud jste některá přestala kojit, spali vám děti dýl? Mě spí malej v noci 8-9 hodin, ale zato ve dne, by nejradši byl každou hodinu. Vadí mi, že si sám určuje, kolik toho vypije, a pak mi usne i při vším buzení na ruce, a za deset minut se vzbudí. Přijde vám lahev a vše okolo ní rychlejší jak kojení? Navíc jsem docela koukala, ale v tomhle čísle časopisu "Zdravý život" z lékárny dokonce píšou, že pokud je zastavená funkce vaječníků, což je při kojení, tak probíhá řídnutí kostí, stejně jako po přechodu 😲 Takže sice kojím, ale pořád si kladu otázku, jesti to má nějaký velký smysl.

kacka79
30. srp 2007

schnek - musím ti poděkovat za hezký příspěvěk!! Já kojím akojím ráda, ale když to nejde tak to nejde,taky nejsem pro lámat to přes koleno. V dnešní době se propaguje aby kojil snad i otec...chápu že je to nej nej pro mimi, ale nic se nemá hrotit do extrému

schnek
30. srp 2007

Já jsem to taky dělala moc ráda a bylo mi líto, že už nemůžu. Ale malej je konečně zase ok. A když nás někdo potká, tak říká :"Jé, to je krásný miminko" a ne "To je ale chudinka na UM". Ale rozhodně jsem pro kojení, když to jde bez problémů. A všem přeju, aby jim to bez problémů šlo a měli spokojený dětičky 🙂

lucianka
30. srp 2007

Cecil, tak to se omlouvam... my bydlime ve meste, takze neco malo mame ze zahradky, ale jinak je vse kupovane. Navic tomu bio ja osobne moc neverim. Kdo mi zaruci, ze je to opravdu bio? 😉

musko
30. srp 2007

No, o tom BIO ovocí a zelenine mi hovoril náš dr. Vraj k nemu chodí nejaký chlapec, čo si bol zarobiť v Irsku. Bol na bio farme, a viete čo robil? Po nociach striekal to tzv BIO ovocie 😠 😝