• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kojíte někdo přo užívání léku Thyrozol?

8. srpna 2017 
Dobrý den, lékař mi diagnostikoval zvýšenou funkci štítné žlázy a beru 1 tabletu Thyrozolu10 ráno a půl večer. A řekl mi že mohu kojit, ale v příbalovém letáku se píše že mohu kojit jen pokud beru jednu tabletu denně. Poraďte mi rosím jestli máte někdo zkušennosti. Díky Lucka
16. únor 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, jsem endokrinolog a také jsem mamince kojení nezakazovala při užívání thyrozolu v takovéto dávce. důležité nejprve nakojit a až pak vzít tabletku...nevím jak je vaše dítko staré a jak často jej tedy kojíte... pokud by šlo po tabletce třeba následující jídlo již dát příkrm, nebo pokud máte strach, tak UM a Vaše mlíčko odstříkat...(a vylít) já sama osobně bych se při této dávce kojení nevzdávala :wink:
22. únor 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jde ještě kojit s dávkou 3x1 tbl. thyrozolu 10?
12. říj 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendullko - s 3x1 tbl thyrozolu10 se kojit nedá, po porodu mě tato nemoc potkala, a dokonce jsem dostala léky na zastavení laktace :frowning2:.. Kojit se může do 10mg za den .
29. lis 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabka32 Dobrý večer prosím vás pěkně vy jste endokrinoložka? POtřebuji velkou rady take ohledně kojení s lékem thyrozol
2. srp ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alialidav S thyrozolem by se kojit nemělo, protože se dostane do mléka. Když jsem kojila, tak jsem brala propycil /taky v nějaké omezené dávce/.
2. srp ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alialidav kolik Thyrozolu užíváte? Pokud je to do 10mg, tak nemusíte mít obavy :wink:
8. srp v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek