Kolik dětí je nekojených a proč?

ivulinda
1. čer 2008

Ahojte maminky 🙂 zajímalo by mě kolik dětí je nekojených a proč!
Naše Adélka kojená není od začátku jelikož se mi vůbec nevytvořilo mléko a jsem po císaři,takže to bylo nejspíš tím,ale taky ne.

Tak pište budu se těšit 🙂

sisstin
5. čer 2008

svoma: tak to medový je výborný, ty ovocný už mi moc nechutnaj..ale Tygrovi jo 😅 akorát to hruškový je od 8.m 😉

svoma
5. čer 2008

Hruškové bych asi taky nedala,před měsícem měla hruškovou první lžičku,dojedla,položila jsem jí do postýlky a ani ne za pět minut začala vydávat divné zvuky a ta hruška z ní z ničeho nic vylítla,bylo to všude,no hlavně,že se na tom nedusila,když ležela na zádech.

sisstin
5. čer 2008

svoma: já dávám hrušku normálně od 4.měsíce..nic mu to nedělá 😕 , ona je spíš projímavá 😕

svoma
5. čer 2008

Já nevím,co se jí to stalo,asi jí nesedla. 😒

ivulinda
autor
5. čer 2008

svoma asi ne 😉

svoma
5. čer 2008

Ahoj Ivul,tak jak pokračujete s příkrmy?

jaku
5. čer 2008

Svoma asi jí to nesedlo, jinak hruška se může od 4.m., já normálně kupuju frutapuru s hruškou, šťávičky hruškový- na tu jeho zácpu. A všude píšou od 4.m.

svoma
5. čer 2008

Ahoj jaku,vím,že se můžou od čtvrtého,ale ona asi hrušku nesnese,nevím,možná to ještě zkusím.Když už to bylo před měsícem.

jaku
5. čer 2008

A měla jsi jí kupovanou - myslím ve skleničce?

svoma
5. čer 2008

Kupovanou,tu v té malé skleničce.

ivulinda
autor
5. čer 2008

ahoj svom,no zatím dobrý,ale neodvážila jsem se jí dát tu zel.polévku když jí s toho tak natahovalo...Ale jinak dobrý 🙂 Díky za optání.a co vy??

svoma
5. čer 2008

Mě dnes malá snědla největší množství zeleniny,co kdy měla k obědu,pokud teda nepočítám polévku. 😉

ivulinda
autor
5. čer 2008

a co papá za zeleninku?

svoma
5. čer 2008

Dnes jsem jí dala tu brokolici ze skleničky a do toho vařenou bramboru.

jaku
5. čer 2008

svom, třeba to byla náhoda,zkusila bych ji příště dát namíchanou s banánem, frutapura to tak má. A je pravda, ze hruška někdy nemusí sednout, někdy z ní může tlačit žaludek.

ivulinda
autor
5. čer 2008

hm,to jsem jí zkusila dát taky a bez uspěch,nechutnalo jí to 😒

svoma
5. čer 2008

nevím,ona prostě ležela v postýlce,začala se divně kroutit a najednou to z ní vylítlo a podle množství,to muselo být všechno.

jaku
6. čer 2008

Siss, tak prcek ma v sobe prvni pulku toho ryzoveho mlicka s kasi-bananoveho - moc mu to chutnalo a vypil presne tu svoji 120ml. Zatim se tvari spokojene a hura neblindil to!!!! Tak jsem zvedava, jestli ho to nejak nezabetonuje, snad ne 😉

ivulinda
autor
6. čer 2008

😀

lenkazdenek
6. čer 2008

holky a to mlíčko dáváte jako místo klasického mlíčka nebo třeba jako sváču?
Já sem dneska dala malý švestko jabko frutapura ,dřív to milovala a teď po tom co včera měla hamánek my na to kašle 😒

jaku
6. čer 2008

To mlíčko jsem dala normálně místo klasického mlíčka, má se to do 6h spotřebovat po otevření, tak mi to vyšlo na 2 dávky. Odp. se chudáček kroutil, tak nevím zda to bylo z toho nebo prostě náhodička.
Lenkazdenek-jojo švestková frutapura nám taky nejede po kombinaci hruška,banán- švestka je docela kyselá. Tak jsem mu ji zamíchala do kaše a to se tím ládoval ostošest. Zítra chci zkusit meruňku, ale nečekám moc velký úspěch 😒

ivulinda
autor
7. čer 2008

holky co je frutapura?

lenkazdenek
7. čer 2008

Ivčo to je něco jako přesnídávka,ale je to v kelímku balený po 100 g po 4 kusech,mají být bez chemie,cukru a z nejlepšího ovoce 😉

ivulinda
autor
7. čer 2008

leni díky.a dáváš stávičky kupované anebo dělané?

lenkazdenek
7. čer 2008

ivi,já šťávičky nedávám,jednou jsem malý koupila jablečnou,zředila jsem ji vodou a malá my na to kašlala 😒

ivulinda
autor
7. čer 2008

leni-aha... 😀

lenkazdenek
7. čer 2008

Ale teď jsem četla njáký receptíky na domácí ovocný svačinky a tam se dávaj ty šťávy na zjemnění tak uvidím,jinak my teda domácí rozmixované ovoce nejí 😒 jedině když jí dám přímo kousek do ruky,zítra jedem nakoupit,tak chci koupit meloun,prej dětem chutná 😉

jaku
7. čer 2008

Já šťávičky kupuju, střídám to s čajíkama. Šťávičky kupuju bez cukru Hami a ředím je vodou. Nejvíc mu jede hrušková-ta myslím ale byla Hipp- myslím, že zn. je fuk, hlavně koukám,aby byla bez cukru.
Nad tím melounem jsem taky přemýšlela když byly ty vedra, ale nevěděla jsem, jestli to takhle malý mimča můžou. I když proč by ne, meruňka nebo broskev jsou dle mě ostřejší na chuť a můžou se o 4.m.

flow111
7. čer 2008

Ahoj tak ja sa pridavam 😉 maleho som kojila plne asi 10dni a koniec nedokazala som sa divat ako place od hladu tak sa kupilo UM momentalne sme na BEBE HA, ale ide hrozne do penazi.... skoda, ze nemozem davat normos mlieko to by som isla hned na sunar 😀

a inak jak som vas docitala, tak sa mi v mysli vynorila spomienka ako mi vlastna matka povedala, ze som nemala mat dieta ked neviem nakojit, ze niesom dobra matka 😠 to potesi ze? som asi 3mesiace revala, ale potom som si povedal, ze na to kaslem a sme spokojny... 🙂

lenkazdenek
7. čer 2008

Jaku,dokonce prý můžou i hroznové víno,ale bez šlupky a bez pecek 😉 ,já bych ráda zkusila kaši od humany s třešněma 🙂
Jinak dávám jen ovocný čajíky,nebo po obědě občas jen vodu,pokud mi jí teda strpí 😀
Flow11 tak to s maminkou je teda hustý,moje máma mě ani ségru nekojila,mě vůbec,ségru měsíc tak když viděla jak se nervuju tak mě spíš pak podpořila