Kolik dětí je nekojených a proč?

ivulinda
1. čer 2008

Ahojte maminky 🙂 zajímalo by mě kolik dětí je nekojených a proč!
Naše Adélka kojená není od začátku jelikož se mi vůbec nevytvořilo mléko a jsem po císaři,takže to bylo nejspíš tím,ale taky ne.

Tak pište budu se těšit 🙂

svoma
3. čer 2008

Eli 😀

lyn
3. čer 2008

Elisch - podle někoho asi jo, ale tyhle lidi ať si trhnou nohou!

Tak se měj fajn a ať Ti Ondrášek roste! 😉

elischqa
3. čer 2008

svomi : čemu se čemu ?? 😕

elischqa
3. čer 2008

lyn : Děkuji, Vám také hodě zdravíčka 😀
P.S. : Ondrášek měl být Adámek.. ale neuspěla jsem .. a máme dalšího Ondříka v pořadí 😉

ivulinda
autor
3. čer 2008

lyn kleštový porod je asi děs že??hlavní je,že je malý v pořádku a zdravý...kojení je fuška pokud se prcek nechce přisát a nebo když není mlíko 😒 .Já jsem taky měla stres s toho,že malá jen spí a nesaje a taky jsem bulela v porodce,že chci jít domů a,že malá byla malinaktá atd.

ALE holky není důležité to co pijí,ale hlavní,že děti rostou a jsou zdravé a dneska už je tolik možností s UM 😀

lu777
3. čer 2008

Siss.. gratulka k tomu normálnímu Nutroši.. tak je možná Peťko chytrej a čekal na lepší chuť..
mně teda Mates vypije co mu dám,klidně i Comfort dělanej do čaje a do toho dvoje kapky.. 😅
ale je to teda humus 🤐

chutnala jsem Nutrilon HA, blivajz.. Nutrilon Extra a ten normál Nutrilon jsou vcelku dobrý 🙂

držím palce, ať je jeho bříško ok 😵

lu777
3. čer 2008

jinak jsem se zasmála jak jste tu vysvětlovali Ivulindě co jsou prdíky 😀
tý bláho, buď ráda, žes to nezažila 🤐
u nás teda šílený kroucení po každým jídle, tak hodinu 🤐 tak půlku dne probrečel 😔
nepomáhalo naprosto nic.. až jsem se naprdla a dala jsem velkou dávku Sabu a udělalal jsem UM přímo do fenyklového čaje.. to byla jediná věc, kterou mi nikdo neporadil a která fungovala, s tím čajem..
ale fakt to nesmím vynechat dodnes, dvakrát denně do čaje.. a musí být čistý fenykl..

no nic, jdu spáti...

jen ještě písnu, že se přidávám do klubu zničených, co když kojily, tak byly jak zombie a vlastní muž je prosil, ať toho nechají.. u nás byl tatínek vyloženě happy když jsem přestala.. hned začal krmit z lahve a víc se o malého zajímal a tak, říkal, že je rád, že ho může nakrmit taky 🙂

sisstin
4. čer 2008

hm...tak nejedl o 5 od večera a nic nechce..tak nevim, jestli to nebylo předčasný radování 😖

sisstin
4. čer 2008

tak teda konečně vypil 120...ale na sílu teda 😒

svoma
4. čer 2008

Ahoj Sis,třeba jen prostě neměl hlad. Nakonec ti to ale vypil,uvidíš,až mu pak dáš znova,co on na to. 😉

sisstin
4. čer 2008

svoma: mně přijde šílený, že nejí 14h a nemá hlad 😕 ...a prostě furt strašně rval..a odstrkoval mi ruce s tou flaškou..tak jsem s nim bojovala..a nakonec to teda vzdal a vypil to 😅

svoma
4. čer 2008

Sis,jestli ti přibývá v normě,tak se s tím nestresuj,problém by byl,kdyby nepřibýval. Přibývá ti? Mě takhle malá nejedla od narození,nebylo ani možné jí vzbudit na jídlo,ale pak se to obrátilo,ale to je něco jiného.

sisstin
4. čer 2008

svoma: no moc ne...ted teda přibral 370g za měsíc, což je zázrak, pže začal jíst kaše..ale předtim přibral za 3m 900g 😕

balsiger
4. čer 2008

nazdar holky...moje ditko ted zase stavkuje a uz vubec nechce nutrilon...sotva vidi lahvicku,zacne se vztekat... ☹
ma ale dobrou vahu,tak si z toho zatim nic nedelam...

svoma
4. čer 2008

Já myslím,že jestli přibývá,tak je to vpohodě,ale když tak si promluv s dětskou dr. Kolik má vůbec teď přibývat?Teď už moc ne,ne?

anchsunamun
4. čer 2008

Ahojky, co začaly ty vedra tak se děti opravdu chovají jinak. Nášemu Ondrovi budou zítra 3 měsíce, ale už od měsíce jsme na Nutrilonu. Vždy, ale papal tak kolem 120ml a někdy si i dal 150ml(počítám čistou vodu bez přidání ntr.) A těď co začaly tela tak mi papá max100ml. a Dnes ráno spapal jen 70ml. Přijde mi to hrozně málo na 3 měsíce. Taky mě kaká úplně jinak před tím to bylo jednou deně ráno. A teď je to i třikrát a hovínko je takové maqzlavé a docela i jinak "zapáchá". U starší Natálky to neznám. Ta papala vždy moc hezky

sisstin
4. čer 2008

balsiger: no u nás to samý, jak vidí flašku tak řev..a už mi ji odstrkuje 😒

svoma: no Dr. už to docela vzdala, má v 7m 6750g a 74cm...ale předtim mě furt buzerovala, že je hubenej 🙄

svoma
4. čer 2008

Ahoj anchsunamun,teď se má trošku ochladit,uvidíš,jestli začne jíst,aletřeba má takové období,malá to mívá občas taky. 😉 Mě normálně pila 150 a teď si dá taky jen 120 a někdy i nechá,ale ona pila míň už před těma vedrama,tak nevím.

jaku
4. čer 2008

Taky se přidávám, můj prcek je normálně jedlík, i když na to nevypadá-nemá ani 7kg na 6m, ale včera skoro vůbec nechtěl pít. Odp. vypil kol 16h 120ml nutrilonu, pak v 17.30 půl malé přesnídávky a pak se vzbudil až ve 4h ráno, to vypil asi 100ml a kol 7h asi 90ml. Prostě to odstrkuje a nechce. Asi je to těmi vedry. Přibírá, tak jsem v klidu, asi holt nemá hlad. Spíš si říkám, aby měl dostatek tekutin, vápníku atd., ale pokud to je jen přechodně, řešit to nebudu.

sisstin
4. čer 2008

jinak jako horší prdy po tom obyč Nutroši nepozoruju, docela v pohodě..a ted se vy...jak svina, takže mu to asi taky nezastavilo...ale zatim měl teda jen 360ml 😕

jaku: u nás je to tak nějak od narození, že moc nechce pít..příkrmy to zachránily, že aspon trošku přibral..ale poslední týden už to byl teda bojkot strašnej...čaj pije..takže tekutiny má...ale bojim se toho vápníku např. 🤐

svoma
4. čer 2008

Sis,kdyby měl mít potíže s kakáním,tak je bude mít hned,ne? My právě jak jsme na Sunaru plus,tak ho střídám se Sunarem premium,tam je totiž víc vápníku,píšou,že je ho třeba víc v tomhle věku kvůli zoubkům,ale u Nutrilonu to asi není.Sis,ale kaše ti jí,ne?A co jogurty?Tam je taky.

sisstin
4. čer 2008

svoma: jj..kaše jí...ale nedávám je každej den..a jogurt jakž takž taky 😉

svoma
4. čer 2008

Tak snad bude mít vápníku dost.Ale když říkáš,že dr. o tom ví,tak by ti asi řekla,kdyby to měl být problém,ne?

sisstin
4. čer 2008

svoma: no moje Dr.stojí za velký h...o 🙄

svoma
4. čer 2008

a co poslat dotaz dr. po netu,určitě tu někde nějaká je a nebo změnit tu,co máš. 😉

svoma
4. čer 2008

ta naše je taky někdy dost ujetá,o příkrmech mi neřekla nic a ještě se divila,že malému dávám pít čaj,asi ho nechám umřít žízní,ne?Nakonec teda po mém nevěřícím pohledu řekla,že když budou velká horka,že by si mohl trošku čaje dát.

pekkra
4. čer 2008

Ahoj Siss,takže koukám,že nutráč malému neuškodil,tak do toho asi půjdu taky 🙂
Hele a jak ti spinká,když tak dlouho nejí? Myslím v noci.

sisstin
4. čer 2008

pekkra: no jako docela neklidně...ale to bylo i když v noci jed...furt se převaluje..a musim podávat dudlík a nebo se rozhodne ve tři ráno, že se bude koulet 😅 ale jde to, pže fakt hned usne...ale stejně mám trhanej spánek 😔

svoma: no ta moje se neptá na nic, nikdy nezjištovala jestli pase, koulí se atd., k příkrmům mi taky nic neřekla...jen řeší jeho váhu...já mám všechno vyčtený z netu 😕 ...ale změna asi nic moc, pže tady žádnej pediatr nebere..všude maj plno..a tohle je moje obvodní, takže nás vzít prostě musela 😔

jaku
4. čer 2008

My jsme kvůli blinkání na Nutrilonu AR2, už mi neblinká ani po čaji nebo minimálně, chtěla bych taky už zkusit normální nutrilon-dá se někde sehnat malé balení?Kdyby po něm blinkal tak ať to nemusím pak celé vyhodit.

svoma
4. čer 2008

Sis,tak to je blbý,jako ta moje taky nic neřekne,vždycky začnu sama a to kolikrát se jí na něco ptám a ona mi odpovídá při odchodu,má totiž svojí místnost,kde ordinuje,ale s miminkama je v místnosti u sestřičky,takže taky super.Všechno bere letecky,asi by se divila,kdyby něco zanedbala.