Kolik dětí je nekojených a proč?

ivulinda
1. čer 2008

Ahojte maminky 🙂 zajímalo by mě kolik dětí je nekojených a proč!
Naše Adélka kojená není od začátku jelikož se mi vůbec nevytvořilo mléko a jsem po císaři,takže to bylo nejspíš tím,ale taky ne.

Tak pište budu se těšit 🙂

ivulinda
autor
8. čer 2008

flow111 nic si z toho nedělej.Vidíš,že je nás víc a když mimčo hezky roste jak jsme stastné 😀

lenkazdenek
8. čer 2008

holky ,věděly jste že humana dělá kojenecké léko rovnou připravené v krabičce a hypoalergení kaši?

ivulinda
autor
8. čer 2008

nee.a co to je ta humana?

svoma
9. čer 2008

Ahoj Leniz,my máme od Humany rýžovou mléčnou kaši a do malé jí nedostanu ani omylem.

Ivul,Humana je výrobce kojenecké výživy,píšou že vysoce kvalitní kojenecké výživy se spoustou vitamínů,železem,jódem a vápníkem. 😉

ivulinda
autor
9. čer 2008

svoma díky a nevíš jestli je to dobré,nezkoušela jsi to??

svoma
9. čer 2008

Nechutnala mi,s příchutí by třeba chutnala líp,vyrábějí víc druhů.Já s ní právě ještě počkám pár dní a zkusím jí to dát znova. 😉

jaku
9. čer 2008

Tak našeho prcka to rýžové mlíčko zabetonovalo, rýžovou kaši tudíž zkoušet nebudu a vracíme se ke kukuřičné. Doufám, že se dostanu do DM a zkusím novou Alnaturu tu jáhlovou-je to od 4.m, ale je nemléčná.

svoma
9. čer 2008

Ahoj Jaku,kukuřičnou jsem ještě neviděla a co zkusit nějakou s příchutí?

jaku
9. čer 2008

Máme kukuřično-rýžovou od Sunarky, ta nám sedí, hezky voní, je dobrá. No jo s příchutí, ale vždycky je to ten stejný rýžový základ a to nás staví. Mohla by se víc rozšířit nabídka výrobců, kukuřice je taky výborná, bezlepková, nestaví a navíc je nasládlá tak dětem chutná. Já kupuju v Dm i zeleninové příkrmy s kukuřicí. Zatím to řeším tak, že když mu ji chci ochutit, tak tam dám trochu frutapury.

svoma
9. čer 2008

My právě měli problémy s rýžovou,ale máme rýžovou jablečnou a po té zabetonovaná není. 😉

lenkazdenek
9. čer 2008

Já se chystám na tu třešňovou humanu kaši a koukala jsem že dělaj i ze zahradním ovocem 🙂
My teĎ už máme z dmka sušenkovou a ta je s lepkem 😔

svoma
9. čer 2008

Ahoj Leniz,lepek by mít neměla,ne?Kvůli alergii na něj,nebo se pletu?

jaku
9. čer 2008

Na tu jablečnou jsem taky koukala, možná ji vyzkouším, dík za tip.

lenkazdenek
9. čer 2008

Svoma,no prej se může po 6 měsíci,teď e doporučuje začít s ním už v době kdy mamink ještě kojí(což je u nás pasé) alergická na lepek není

svoma
9. čer 2008

Leniz ono je to jako se vším,každej doporučuje něco jiného. 😉

svoma
9. čer 2008

Jaku,nemáš zač,nám teda jede a nemáme zácpu jako po rýžové.

jaku
9. čer 2008

Jo ještě jsem včera koupila Hipp meruňkovo-broskvovou prebiotickou a teď koukám, že je to taky půl na půl rýžovo-kukuřičná.

svoma
9. čer 2008

Myslíš,že ho taky zabetonuje?A zkoušela si mu třeba dávat švestkovou šťávičku,aby se mohl vykakat?

jaku
9. čer 2008

Včera večer ji měl-nevšimla jsem si , že je kombinovaná- a ráno se mu to nádherně povedlo... 😀 . Šťávičku jsem zkoušela, nechce mi ji, frutapuru šveskovou taky,ale tu taky nechtěl, tu jsem právě míchala do tý kaše. Mám tu švestky od Hipp,ale je to slazený tak se mi to dávat moc nechce. Stačí když dávám pozor co mu dám k jídlu,nemůže moc mrkev. Já si myslím, jestli to taky není tím nutrilonem AR,je hustej. Pomalu zkouším normální, blinká po něm, ale míň , myslím, že až přejdem na klasiku tak bude klid.

svoma
9. čer 2008

Nám švestková sice chutnala,ale nezabrala.
A co dávat ten nutriton na zahuštění?

lenkazdenek
9. čer 2008

holky a co taklhle hrušky,ty by měly taky trošku zřeďovat ne? 😕
Svom,mě stačí že je tam napsáno od uk. 6 měsíce 😉

svoma
9. čer 2008

A o hruškách mi nemluv,už jsem to psala,jsem malé dala hruškovou první lžičku,vpohodě jí snědla,dala jsem jí do postýlky a ona se tam začala nějak divně kroutit a během chvíle to z ní vylítlo a asi všechno,podle toho,kolik toho bylo.Ještě že to vylítlo,že jí to nezůstalo v pusince,aspoň se nedusila.

Leniz to vyzkoušej a uvidíš.

lenkazdenek
9. čer 2008

Svom,to je divný s tou hruškou? NAše malá hrušku zbožnuje víc než jakékoliv ovoce 😅

jaku
9. čer 2008

Taky se hlásíme k milovníkům hrušky v jakékoliv podobě! 😉 Šťávičky ředím a přesnídávky kupuju kombinaci jablíčko-hruška nebo hruška-banán-to je nejoblíbenější. Nutriton jsem zkoušela do MM, ale to ho tlačil žaludek. On je ten nutriton součást AR, takže je to jedno. Byla i zdlouhavá příprava. Normoš moc neblindí když má 120ml, když dám 150ml, jde to ven.Jak přibývají příkrmy, tak pije míň mlíka a objem na 1 dávku mu kvůli blinkání zvýšit nemůžu. Dobrý bude až bude moct jogurt, to mu taky dodá vápník, dr. říkala, že až po 8.m.

svoma
9. čer 2008

Leniz,taky mi to přijde divné s tou hruškou,zase se jí chystám vyzkoušet.Jak jsem psala,že se mi osypala po tom jablečno meduňkovém čaji,tak jsem jí ho včera zkusila dát a neosypala se.Třeba před tím na něj ještě nebyla připravená nebo nevím.

svoma
9. čer 2008

Jaku,jogurty se říkají v 8. měsíci,já chtěla od 7. měsíce,dávají je i dřív,jenže malá je asi jíst nebude,měla jsem jahodovej,dala jsem jí olíznout lžřičku a šklebila se jak sto čertů a plivala ho.

sisstin
9. čer 2008

svoma: a co takhle bílej s banánem? Ten to děsně osladí...já do toho dám ještě 2 sušenky a trošku koj.mlíka 😉

svoma
9. čer 2008

to nevím,mě přestala jíst banán,ani se jí nedivím,naškrábaný ho nechce a rozmixovanej mi přijde,že je hnusnej,asi to přijde i jí.Měla ho čtyřikrát,prvně snědla celý,pak půlku a pak už jen pár lžiček a ještě se šklebila.

ivulinda
autor
9. čer 2008

My jsme přešli na sunar!Nutrilon je čím dál dražší a sunar je chutově dobrý!Naše malá banán papá a řekla bych,že jí šmakuje jak naškrábaný tak pomixovaný 🙂

svoma
9. čer 2008

Ahoj Ivul,mě pije akorát banánový Sunar premium.