Kolik dětí je nekojených a proč?

ivulinda
1. čer 2008

Ahojte maminky 🙂 zajímalo by mě kolik dětí je nekojených a proč!
Naše Adélka kojená není od začátku jelikož se mi vůbec nevytvořilo mléko a jsem po císaři,takže to bylo nejspíš tím,ale taky ne.

Tak pište budu se těšit 🙂

ivulinda
autor
2. črc 2008

ahoj holky tak jak se máte? 🙂

svoma
2. črc 2008

Ahoj Ivul,kdyby se malá tak nevztekala,tak docela dobře,dnes mi dělá problémy do ní narvat Sunar.A co ty a malá,jak pak se máte? 🙂

ivulinda
autor
5. črc 2008

ahojky svom jaktože malá nechce papát sunar?naši malé chutná strašně,jinak je hodná a usměvavá,ale před 2týdnama jsem s ní ležela ve špitále se zápalem plic takže jsem si taky užila své a ještě byla na JIPce ☹ takže hrůza 😒 ,ale už je zdrava TUK TUK TUK.jinak se máme dobře a co vy? 🙂

svoma
5. črc 2008

Ahoj Ivul,tak to je mi líto,no hlavně že jste vpohodě.Malá teď moc nechce jíst ani zeleninu ani přesnídávky,asi má takové období.

ivulinda
autor
6. črc 2008

Svomi to někdy děti mívají mě taky malá ted moc nechce jíst možná je to i tím teplem!!!jj už je to dobrý!!

ivulinda
autor
8. črc 2008

🙂

lenkazdenek
8. črc 2008

Ivi,koukám,že oživuješ 😉

ivulinda
autor
8. črc 2008

Leni jj.už tady dlouho nikdo nebyl a chtěla bych s někým pokecat 🙂

svoma
8. črc 2008

Ahoj Ivul,pokecat?Ráda pokecám,ale co se týká nekojených dětí,tak zatím nic nového. 🙂

lenkazdenek
8. črc 2008

u nás jedině zavedeí jogurtu dopolední svačině 😉

svoma
8. črc 2008

Leniz jogurt dávám,ale střídám to,někdy dopoledne,někdy odpoledne. Myslíš,že by mohla i Aktivii tvarohovou?

lenkazdenek
8. črc 2008

Svomi,já nevím,tvaroh se prý může až po roce 😕
Ale třeba bych zkusila přesnídávku s tvarohem,tam je to upravený pro děti

svoma
8. črc 2008

Leniz přesnídávku s tvarohem už měla. 😉

lenkazdenek
8. črc 2008

Tak super,my já ještě eměly,ale máme v ledničce

svoma
8. črc 2008

Malá jí sice jedla,ale netvářila se nadšeně,proto jí měla zatím jen jednou.

jaku
9. črc 2008

Holky kolik vám denně vypijí mlíčka vaše dětičky?Mě ten Ondra pořád nechtěl mlíko, zkusila jsem Sunar banánový, ten mu jede, ale musím opatrně, protože má reflux a je to jeho první "normál" mlíko. Řeším, že bych mu už měla postupně nahrazovat dávku mlíka ovocem- dávám mu ovoce mezi mlíkama, jenže to by toho mlíka měl dost málo. Nemůžu mu totiž zvětšit objem třeba na ranní mlíko, protože to by celé vyblinkal. Takže to nakonec vypadá tak, že pije mlíko 3xd po 150ml a večer max 120ml kaše. Dík

lenkazdenek
9. črc 2008

Jaku,mě pije jak kdy většinou 2x denně 150-180ml pak jednou 90-120ml a večer 200ml kaše a do toho 60 ml jogurtu

jaku
9. črc 2008

Lenkazdenek a v kolik ji to mliko davas?Ja kol 6h,9h,15h a 19h kasi.Jogurt a ovoce davas teda mezi tim?Ja jsem myslela kdybych vynechala treba v 9h nabo kol 15h to mliko a davala ovoce misto mlika,jogurt nam jeste dr.nedovololila.Jenze to by mel mliko 2xd a kasi -celkem teda 420ml

lenkazdenek
9. črc 2008

já dávám mlíko okolo 5-6 jak se vzbudí,pak dostane okolo půl 9 jogurt v 10 mlíko pak 18:30 kaši v 20:30 mlíko já se taky zatím bojím plně nahradit dopolední mlíko

jaku
9. črc 2008

Tak to je docela podobné,akorát já dávám to odp. mlíko tak kol 15-16h jak se vzbudí, pak dostane kol 17 h ovoce a v 19kaši a chrní až do rána. Minulý týden nechtěl mlíko skoro vůbec, lila jsem to do kanálu, pil třeba 50ml a od oběda třeba nechtěl až do večerř vůbec jíst jen ovoce a časj-asi vedrem.Kolik ti malá asi váží? Ondra má tak něco kolem 7,5kg.

lenkazdenek
9. črc 2008

juaku tak s váhou nemáme problém tipuju 8 kilo,naposled sem vážila 19,6 a měla 7,800 mě minulý týden taky dělala u jídla fory ,dokonce jsem jí jednou musela do mlíka rozmočit sušenku aby to vypila. jinak my dělala problémy u dopoledního vypilapůlku pak nechtěla,ale dala si třeba rohlík a pak to mlíko dopila,prostě mi dala najevo,že už chce i něco jiného než mlíko

jaku
9. črc 2008

To jsem mu taky zkoušela rozmočit sušenku,ale odmítal i tak. Ony ty AR mlíka jsou asi dost hnuásný,smrdí to. Třeba chtěl dát najevo,že už to nepotřebuje.Teď mi blindí normál množství jako to AR, tak snad už u toho zůstanem.I finančně by to bylo lepší.

ivulinda
autor
9. črc 2008

holky nevíte jestli malé už taky můžu dát rozmočenou sušenku třeba v čaji??a piškoty se můžou??

sylvar
9. črc 2008

holky, nemáte zkušenost s dm mlíčkem?dávám sunar a už jsem zkusila dm jablíčkové a chutná,ale tolik jako sunar ne

piškoty nedávám, malá je nechce, nic, co je trochu sladké, mi nesní,ani ty dětské sušenky nechce, co jí chutná, jsou be be dobré ráno jakékoli...a křupky samozřejmě 😵

svoma
9. črc 2008

Ahoj Ivul,myslíš ty dětské sušenky?Ty jsou od ukonč. šestého měsíce.Ale myslím,že se nic nestane,já se taky pokaždé úplně neřídím podle toho,co by se údajně mělo.Jen hlídej,ať se ti nezačne dusit, 😉

ivulinda
autor
9. črc 2008

Ahoj svomi,jj myslím ty dětské sušenky.tak já je teda skusím dát,ale až po uk.6měsíci.a mužu je dát do čaje asi jo že?jj neboj budu jí hlídat 😀 😅

jaku
9. črc 2008

Ivulinda já dávám dětské sušenky Hami občas do ovoce i mlíčka, nádherně se rozpouštějí. Ale taky bych asi počkala do ukončeného 6.m, máte to už z"za pár" - je to kvůli lepku. Koupila jsem kaši Sunarku od 4.m s jablky a je s lepkem, tak pak už taky nevím. Četla jsem na netu, že dle posl. inf. od lékařů se bude lepkem začínat, bude se zařazovat kol 6.m.

ivulinda
autor
9. črc 2008

jaku já jsem taky měla Sunarku s lepkem a pak zase bez lepku tak mi řekni jak to jako dělají,že jedno je tak a druhé zase tak...Jinak ty pištoty zkusím a může se i ty kulaté obyčejné???

jaku
9. črc 2008

Prostě výrobci nás maminy matou co? Třeba už jednou dle nejnovějších poznatků, nebo je jim to jedno a každá mamka ať si dělá co chce. A my abychom jen studovaly obaly a dohledávaly info a ne že by si člověk řekl, paráda kouknu se jen na doporučovaný věk a můžu důvěřovat co?Nedávno jsem objevila i na příkrmu od Hipp , že tam je sůl!!!od 6m.
Já bych s piškotama obyč fakt radši počkala, radši bych důvěřovala těm dětský sušenkám. Jsou moc dobrý, jsou chuťově nasládlý trošku jako BEBE. Piškoty ne kvůli lepku, ale jsou tam vajíčka.
Ještě mám připravený ty kukuřičný křupky bez příchuti ze zdravé výživy, tak jsem zvědavá jak mu to bude chutnat.

svoma
9. črc 2008

Ivul s těma obyč piškotama bych taky počkala,ale dělají dětské piškoty. 🙂