Kolik dětí je nekojených a proč?

ivulinda
1. čer 2008

Ahojte maminky 🙂 zajímalo by mě kolik dětí je nekojených a proč!
Naše Adélka kojená není od začátku jelikož se mi vůbec nevytvořilo mléko a jsem po císaři,takže to bylo nejspíš tím,ale taky ne.

Tak pište budu se těšit 🙂

jaku
5. čer 2008

A jakou to má konzistenci?Myslí jako do flašky nebo hustší na lžičku?Mě totiž jí ze lžičky naprosto bez problémů.

sisstin
5. čer 2008

jaku: to je tekutý...to je normoš do flašky 😉 lžičkou bys to cintala 😅 😅 😅 😅 takový trošku hustší mlíko..ale jestli jste někdy měli ten comfort Nutroš nebo HA..tak asi taková konzistence 😉

svoma
5. čer 2008

My měly problémy v pěti měsících s rýžovou kaší,měla zácpu ,kroutila a pofňukávala,byla to hrůza,tak jsem měsíc s kaší počkala a teď jí dávám tu jablečnou od Nutrilonu. 😉

anchsunamun
5. čer 2008

Leni, ikea je od nás nějakej ten kilometřík daleko, Já používám obyčejnou termosku z Kauflandu stála asi kilo. Předtím jsmer měli pulitrovou a teď jsme koupili i litrovku, to hlavně když někam jedem. Voda v tom vydrží hezky teplá. A pokud je teplá hodně vychladit se to dá vždycky. Horší je to s ohřátím. Pokud nejdeš někam do restaurace kde ti vodu pořihřejou je problém. Jezdíme na delší cesty, takže se termoska hodí...

jaku
5. čer 2008

My pijem AR, to je hodně hustý, měli jsme i když byl malej comfort a ten je tekutější. Tak to je dobrý. Akorát nechápu, že pořád chce pít z dudlíku 1, když jsme dali větší, blinkal, prostě holt chce makat. To jsem zvědavá jak dlouho z té 1 ještě bude pít. Vzhledem k hustému mlíku ho teda moc nechápu 😉 .
Jo se zácpou taky jsme měli problém, právě proto jsem nechtěla začínat s rýžovou kaší, dala jsem rýžovo-kukuřičnou od Sunarky a ta je super

aschin
5. čer 2008

holky, tady jeste jeden super tip na pripravu mlicka mimo domov http://www.eshopbaby.cz/katalog/cestovni-ohriva... .Neni to sice moc levne, ale moc se mi to osvedcilo. Sice jsem nejdriv propadla skepsi, jestli to neni zas jen dalsi kram do domu a nestacila mi jen nase termoska..... U termosky jsem obcas neodhadla teplotu, a pak byl problem to treba nekde v lese zchladit. Tady v tom zarizeni je to vzdy akorat a navic to vyuziju i na prikrmy ve sklenickach. Klasicke termoobaly se mi neosvedcily. Do polystyrenovych se to nevejde nebo kdyz jo, tak tu flasku uz nejde vyndat a v termotasce je ta voda studena za 3 hodiny.

sisstin
5. čer 2008

jaku: my přesnej opak, čím větší díra, tim lepší 😅 😅 😅

svoma
5. čer 2008

Jaku my měli ještě minulý týden taky tu nejmenší dírku a to už je jí přes sedm měsíců.Teď už máme 3plus a nemá s tím teda problém a to má 3 plus i na čajík. 😉

pekkra
5. čer 2008

Siss,tak to je fajn,že se takhle rozpil 🙂 Já včera do malý za celý den narvala asi tak 180 ml a dneska zatím tak 100 a vypadá to,že si zase na celý den vybrala ☹ Zkusila jsem jí dát i Hami mlíko,ale nevidím rozdíl v tom pití 😢

sisstin
5. čer 2008

pekkra: dneska jsem to ještě nezkoušela 😕 mně přijde, že se mu to taky dobře pije, pže to je tekutý a ne takový lepidlo jak ten comfáč 😕

svoma
5. čer 2008

Pek a jaká si zkoušela mlíka?Třeba si ještě nenarazila na to,co by jí jelo.Co Sunar,ten je sladkej. 😉

pekkra
5. čer 2008

Svom já zkoušela jen to Hami a přijde mi to proti tomu Comfortu dost sladký. Ale ani to nechce. A zase kupovat celý balení sunaru se mi taky nechce,stačí,že mi tady teď bude strašit Hami 😒

svoma
5. čer 2008

Můžeš koupit menší,ale to je na tobě.Nebo jestli nemá kamarádka,že by ti dala vzorek.A co kaše,ty ti sní?

lenkazdenek
5. čer 2008

pek s tím hami si měla vbříct já mám doma 200g 😅 no možná v nouzi dám
s těma žbrlínkama,taky sem tak malou v noci přistihla a když jsem jí dávala nožky pryč tak je přehodila mezi žbrlení na drhou stranu 😖
s tím ohřejváním,my už na to mlíku moc nejsme pijem ho hlavně ráno a navečer a oběd beztak musím někde ohřát 😒

svoma
5. čer 2008

Ahoj Leniz,to zase já,kdybych se řídila podle malé,tak jsme pořád jen na Sunaru. 😉

pekkra
5. čer 2008

Svom ona na kaše nikdy moc nebyla 😒 No možná zkusím říct Eli o vzorek Baby Lactum, třeba by jí to jelo. Uvidím.
No jo Leni,kdo mohl tušit,že jsi takhle zásobená 😀 😀 😀

svoma
5. čer 2008

Co zkusit tu hotovou kaši s mlíčkem od Nestlé?Já jí taky chtěla zkusit,ale tady jí nikde nemůžu sehnat.

pekkra
5. čer 2008

Myslíš takovou tu,jak se prodává po 4? Nevím jestli je to ono. Viděla jsem to v obchodě,ale ještě jsem nezkoušela. No možná to prubnu.

svoma
5. čer 2008

Já nevím,po kolika to je,na to se zeptej Sis,ta to dává,já to jen četla někde v jiné diskusy,že to dávají,ani nevím kde.Ale na netu to určitě mají.

lenkazdenek
5. čer 2008

Já myslím,že nakonec asi taky vezmem ten sunar,od roka určitě,jelikož má i příchutě 😀 tak kdyby mlíčko nejelo

svoma
5. čer 2008

Leniz,my máme právě ten Sunar plus od ukonč.4.měsíce a střídám ho se Sunarem premium s banánovou příchutí od ukonč.6.měsíce,ten premium má právě víc vápníku kvůli růstu zoubků. 😉 A od ukonč.10. měsíce je Sunar s vanilkovou příchutí. 😉

lenkazdenek
5. čer 2008

svom ,tak v 10 přestupujem 😉 😀

svoma
5. čer 2008

To je na tobě,já přešla když jsem zjistila,že Nutrilon není o nic lepší než Sunar,a taky jsem si říkala,že už by jí mohlo vadit mít pořád to samé. 😉

sisstin
5. čer 2008

pekkra: je to po dvou krabičkách asi za 50 a něco 😉 může se to pít studený i teplý..takže je to dobrý třeba na ven 😉

svoma
5. čer 2008

Sis a kolik toho je?Já jen,jestli by mi to vypila najednou nebo naopak,aby neměla málo. 😉

svoma
5. čer 2008

Jaké jsou příchutě?Vím,že s medem a dál?

sisstin
5. čer 2008

svoma: je to po 250ml..takže u nás je to větší snídaně a pak menší sváča...najednou by to nedal 😅 maj rýžové , medové, banánové a hruškové 😝 je to mnamka..ale nejvíc mi chutná to obyč rýžové 😉

svoma
5. čer 2008

To ona taky nedá najednou a to nevadí,když to nevypije najednou? Rýžovou,nevím,nevím,s rýžovou kaší měla problémy.
Musím si odskočit,malá se vzbudila,jdu jí dát sváču,tak zatím. 🙂

sisstin
5. čer 2008

svoma: no nesmíš to ohřát celý..a pak ten zbytek dáš do ledničky a dáš to odpo 😉 hele..ale ono je to všechno rýžové..jako ten základ..akorát je k tomu pak ještě nějaká příchut 😉

svoma
5. čer 2008

Tak jsme po svačině. Sis to je mi jasné,já mám jablečnou kaši a ta je taky samozřejmě rýžová,já jen,že bych nechtěla jen to rýžové. 🙂