Kolik dětí je nekojených a proč?

ivulinda
1. čer 2008

Ahojte maminky 🙂 zajímalo by mě kolik dětí je nekojených a proč!
Naše Adélka kojená není od začátku jelikož se mi vůbec nevytvořilo mléko a jsem po císaři,takže to bylo nejspíš tím,ale taky ne.

Tak pište budu se těšit 🙂

lu777
16. čer 2008

Jaku: já ji tam hledala, ale neměli.. musím asi zkusit jinou pobočku či co 😝

a to byla jako kaše přímo značka DM? 😕

jaku
16. čer 2008

Je to přímo Alnatura- je to jejich zn.a je v bio kvalitě. mají i špaldovou, ale ta je s lepkem

svoma
17. čer 2008

Ammalka,to není pravda,my byli na Nutrilonu skoro pět měsíců a na Sunar jsme přešli bez problémů.Ono taky možná jak které dítě. 🙂

lenkazdenek
17. čer 2008

tak j si zas nejsem jistá jestl by naše princezna spapkala jáhlovo,nechutnala jí ani samotná rýžová,musela jsem,,docucovat,, přesnídávkama

svoma
17. čer 2008

Leniz,nám taky rýžová nejede,ale nám teda nejede ani s jogurtem a lesním ovocem. ☹ Jedla akorát jablečnou.

lenkazdenek
17. čer 2008

svom,tak ta nám jela nejvíc 😅

petule.h
17. čer 2008

nám nikdy žádná nejela a nejede doteď jen mléko beba 🙂

lu777
17. čer 2008

Jaku: díky,podívám se po tom

Leniz: jáhlová pro děti je fakt dobrá!!! o moc chutnější než rýžová... teda porovnávám nemléčnou kaši rýžovou Hami a nemléčnou bio kaši jáhlovou Holle
http://www.promimino.cz/detail/holle-bio-celozr...

já bych mu ji nejradši snědla 😔 😅

lenkazdenek
17. čer 2008

lu ta cena teda dost hrozná 😖 😖 😖

lu777
17. čer 2008

no já vím, to teda je 😝 já do toho šla, protože mi nechce nic jíst a zároveń má potíže s bříškem a jáhlová kaše je lehčeji stravitelná než rýžová nebo kukuřičná

ale prý mají dětskou jáhlovou kaši i v drogerii DM od Alnatura 😕

lenkazdenek
18. čer 2008

tak malá vůbec nechce mlíko 😒

aschin
18. čer 2008

vitej v klubu 😀 , ale vam je aspon uz 6 mesicu, nam sotva 4 ☹

lenkazdenek
18. čer 2008

aschin,no zítra je nám 7 😀 jako fakt otřes ráno pohodička 160 a te´d slabota 😖 asi fakt budu muset přejít na jiný mlíčko

aschin
18. čer 2008

my rano asi 90 a ted 40. Do te vsecke hruzy je nemocna a mam pocit, ze ji to zacina sedat na prudusky 😒

lenkazdenek
18. čer 2008

tak jestly je nemocná tak asi nebude mít moc chuť k jídlu, my jsme teda ještě nemocný nebyly ,ale třeba po hexe taky nechtěla papkat,jen čaj aby neměla žížu a klesloa jí teplotka

jaku
18. čer 2008

Lenkazdenek, nám bude 7měs. v pondělí, asi mají takové období....Taky malej začal stagnovat s mlíkem. Ale od večera zkouším ten Novalac AR, zatím chválím!!!! No uvidíme. 🙂

svoma
18. čer 2008

Ahoj,tak nám bude příští týden 8 měsíců a taky mi nechce jíst,dnes to chápu,má šílenou rýmu a chrčí,ale nevím,co to bylo ty dny předtím. ☹

Jaku,tak to je dobře,že si spokojená s tím Novalacem AR,je asi dost drahej,co?

aschin
18. čer 2008

ja docela chvalim Nutrilon Allergy Care. Docela dobroucky lehoucky mlicko. Sice se po nem mala neutluce, ale sni aspon neco malo.

jaku
18. čer 2008

No 230 kč za 400g, o 30kč víc než ten náš ar nutráč-co by člověk neudělal pro dítko že jo?Zatím zkouším a když budou i nadále pokračovat s tím úspěchy tak zajedem pro něj do Německa-tam je to hodně levnější-a my to máme kousek.

svoma
18. čer 2008

To je jasné,když to malému pomůže,tak se nemůžeš koukat na cenu,jen mě tak napadlo,že to asi bude dražší. 😉

jaku
18. čer 2008

Zatím to vypadá opravdu velice nadejně, no kéž by!!!!!!
Vypije ho víc, nebolí ho po tom bříško, nemá tak tuhé bobky. On je totiž na rozdíl od nutráče tekutý a zahušťuje se až v žaludku, takže ho sice malinko ublinkne hned po jídle s říhmutím, ale pak už ne. Vypadá, že nenadýmá. A hlavně nutráče pil 120ml, toho nového si vyžádal nášup, držel si lahvičku, abych mu to asi nevzala 😀 , vypil 180ml!

svoma
18. čer 2008

Gratuluju,snad mu to vydrží a bez těch všech problémů,co měl. 😉

svoma
18. čer 2008

Mě teď ublinkává pořád,ale může si za to sama,nevydrží chvilku v klidu a hned po jídle se mi obrací na bříško,dnes si ublinkla i trochu oběda,protože dojedla a hned se převalila na bříško.Měla telecí se zeleninou a bramborem.

lenkazdenek
18. čer 2008

svom,to znám mě takhle blinká dopolednefaurt sebou mrská a pak ublinkává 😖

sisstin
19. čer 2008

jaku: tak super, že pije víc..my toho obyč Nutroše taky..občas zvládne i 180 🙂

jaku
19. čer 2008

Tak hlásím stav po 2.dni nového mlíčka-ustálil se na 150ml, po ránu 180ml, ublinkává po něm sice víc než po nutráči, ale to mi zas až tak nevadí, protože se teď hodně otáčí, pořád sebou mele, ale hlavně už nemá ty bolavé prdíky. Říká se, že zvykačka na nové mlíčko je tak týden než tělo zareauguje, tak třeba se ustálí i to ublinkávání. Každopádně ťuk,ťuk, prcek je víc v pohodě 🙂

svoma
19. čer 2008

Ahoj Jaku gratuluju,mě malá začala taky ublinkávat,ale je to tím otáčením,jak píšeš ty. Naposledy se jí to stalo teď večer po koupání než usnula,několikrát se otočila a žaludek to nevydržel. ☹

adriana1
20. čer 2008

Ahoj mamči,
poradíte mi náké kvalitní mléko? My sme měli nutrilon comfort 1 a malá už ho nechce

lenkazdenek
20. čer 2008

adriana ,tak zkus klasickej,zelenej,nebo prej je dobrej sunar,beba 😉

adriana1
20. čer 2008

len mysme nejdřív měli zelenej a kvůli prdíkům sme přešli na komfort. Tak zkusím Beba.