Kolik dětí je nekojených a proč?

ivulinda
1. čer 2008

Ahojte maminky 🙂 zajímalo by mě kolik dětí je nekojených a proč!
Naše Adélka kojená není od začátku jelikož se mi vůbec nevytvořilo mléko a jsem po císaři,takže to bylo nejspíš tím,ale taky ne.

Tak pište budu se těšit 🙂

sisstin
2. čer 2008

čaj pije hodně 😉 to je v poho....

ale furt nevim s tim jiným mlíkem 😔

sisstin
2. čer 2008

asi zkusim ten obyč Nutroš.. 😕

lenkazdenek
2. čer 2008

sis,tak se zkus v lékárně zeptat třeba jen na vzorek toho suaru a jednou odzkoušej a pak uvidíš,přinejhorším dáš kapičky 😕

sisstin
2. čer 2008

lenka: já dávám Lefax furt...nikdy nebyl bez kapek na prdy 😅

med
2. čer 2008

Tak třeba to mlíčko fakt nepotřebuje... Hlavně, že má dost jiných tekutin... A nebo je to jen nějaký období, třeba se to zlepší. Oni si ty dětičky vždycky něco vymyslej a pak je to zas přejde 😉

sisstin
2. čer 2008

med: no on ho nějak nepije od narození..nikdy nedal víc jak 600ml za den, ani když byl jenom na mlíku 😕

med
2. čer 2008

Aha, tak jestli ti přibírá dobře, tak to neřeš. Každý dítě je jiný, podle nějakých tabulek to neber.
Na ty já nevěřím. Hele, mně si Terka třeba sedla až teď v 10. měsících a taky se z toho nezbláznim 🙂)

kacamar
2. čer 2008

siss, nebo někdo jiný. Mám doma pixlu Nutroše (800g - zelenej - ten obyč, ale je to jednička) Vzali jsme z toho asi 3 dávky, jinak je to plný. Tak to daruju, tak jestli máte někdo zájem, tak mi napište adresu a pošlu to 😉

petrusse
2. čer 2008

taky mi je uz obcas trapne kdyz se me kazdej znamej pta jestly jeste kojim.vetsinou jsem odpovidala ze jeste tak na pul s bebou,ale ted narovinu kazdymu rikam ze uz ne nemam se prece za co stydet ne?kdyz to nejde tak to nejde.nejsem preci cisterna.

lu777
2. čer 2008

holt správnej chlap.. co by pil mlíko, čeká na lepší 😀

lu777
2. čer 2008

to bylo pro Siss 🙂

sisstin
2. čer 2008

lu: no to mi říkala Dr. taky, že bude spíš na guláš s knedlíkem 😅

med
2. čer 2008

Chlapi jsou holt na maso, no 😀 😀 😀

petrusse
2. čer 2008

my mame bebu a je taky fajn nic jineho jsme nezkouseli.

lu777
2. čer 2008

😀 😀 aby nakonec nebyl tlustej, Siss 😅 !
naši sousedi měli kluka, narodil se a měl 1.7 kg.. no a teď mu je asi čtyřicet let a tak třicet kilo minimálně by potřeboval shodit.. 😅
prej když někomu řekne, jak byl malej a jak celý dětství nechtěl jíst, tak si lidi myslí, že to je vtip a strašně se řežou 😅

kacamar
2. čer 2008

tak moje máma má známou, jejíž holčička se narodila s 900 gramy a dnes má kolem 100kg 😀

petrusse
2. čer 2008

takze vaha pri porodu nehraje vubec zadnou roli

ivulinda
autor
3. čer 2008

no to nehraje

lenkazdenek
3. čer 2008

pnp i kdyby byly jako miminka tlustší tak to neznaená,že budou tloustý dospělý 😉

ivulinda
autor
3. čer 2008

leni dáváš prosím tě banán malé??

lenkazdenek
3. čer 2008

Dávám,většinou jako přesnídávku,namačkanej,nebo mixovnej mi nejí,jedině pak jako kousek do ruky na žužlání

ivulinda
autor
3. čer 2008

siss ty chcešv přejít na jiné mlíčko?

makkyy
3. čer 2008

Ahojky, můžu se přidat.Malému jsou tři týdny a nekojila jsem vůbec.narodil se o tři týdny dřív a měl velkou žloutenku, takže mi ho vzali, dali pod lampu a sami si ho tam přikrmovali z lahve.No a pak se mu sát opravdu nechtělo.Takže mu dávám také Nutrilon.Neustálé dotazy jestli kojím a proč nekojím, že škodím malému mě také dokáží docela rozčílit, ale co nadělám.Už mě to nebaví neustále vysvětlovat a tak se to snažím ignorovat.

lenkazdenek
3. čer 2008

Makky,co je to za blbost,že škodíš malému? 😠 😠 dnes jsou ty um na takové úrovni,že mu opravdu neškodíš,takovýhle lidi já osobně nechápu.
mě tyhle řeči taky lezly krkem + řeči,no to budeš mít těžký,to víš vyvařování lahviček,převařování vody ,ohřejvání 🙄 asi to zní blbě,ale rozhodně my bylo příjemnější v noci vstát a ohřát vodu,udělat mlíko než kojit 😔 a vyvařování? Dát na 10 minut do sterilizátoru není snad takovej problém

sisstin
3. čer 2008

holky..tak jsem koupila ten obyč Nutroš..pže už comfort nechtěl ani večer, ani v noci..ani ráno..prostě už vůbec 🙄 tak drže palce...at je to s tím obyčejným lepší a at ho nebolí břicho zas 😠

petrusse
3. čer 2008

ja jsem ted take rada ze uz davam pit UM z lahve.od zacatku jsem od pritele slysela jen same vykasli se na kojeni a dej mu z flasky to kdyz jsem mela zrovna ja malo mleka a mordovala si prsa s odstrikavackou.byla jsem z toho uz potom tak vystresovana ze jsem ustoupila a ted od 5mesice davam jen UM.taky jste meli takovouhle podporu?

petrusse
3. čer 2008

sis:neboj to bude dobry.drzim vsechny palce co mam protoze ja tohle nastesti nezazila a to mame porad to same mleko.

svoma
3. čer 2008

Ahoj Sis,myslíš,že by ho ještě mohlo bolet bříško? Je dost velkej,třeba už z toho "vyrostl".Kdy mu ho dáš?Radši to nezkoušej na noc,ale během dne. 😉

sisstin
3. čer 2008

svoma: tak ještě tak před měsícem ho břicho bolelo 🙄 a Lefax dávám furt do každý kaše a mlíka...tak mu to za chvíli..tak uvidíme...na noc mu dám asi radši comfáč, ale musim dát do toho banán a sušenky a lžičkou..jinak to prostě nevypije 😖

svoma
3. čer 2008

teda,ten si vymýšlí 😀 😀 😀 A nemůže mu ten Lefax ublížit,když ho dáváš pořád?Ani jsem o něm neslyšela.