Kolik dětí je nekojených a proč?

ivulinda
1. čer 2008

Ahojte maminky 🙂 zajímalo by mě kolik dětí je nekojených a proč!
Naše Adélka kojená není od začátku jelikož se mi vůbec nevytvořilo mléko a jsem po císaři,takže to bylo nejspíš tím,ale taky ne.

Tak pište budu se těšit 🙂

ivulinda
autor
14. čer 2008

ahoj svom mě to taky pije

lenkazdenek
14. čer 2008

holky tak dnes jsme zkusily to mléko s kaší od nestlé-měly jen medový ,malá nejdřív valila oči,jako co jí to cpu a pak je jen slastně přivírala 🙂
Já bych za 2 měsíce chtěla taky zkusit sunar,ale nevím jestly je stejně dobrý jako nutrouš-asi sem trošku mimo z těch věčnejch reklam 😅

gabca1
14. čer 2008

Leni, jdi na Sunar, je chuťově lepší, malou víc zasytí i na noc a je i levnější a má příchutě. Doporučuji. Když porovnáš složení Sunaru a Nutrilonu na krabici tak neuvidíš téměř rozdíl. Mrkni na stránky Sunaru tam je složení. A mají i s příchutí banánu a od roka myslím je i čokoládovej 😝

lenkazdenek
14. čer 2008

Gabi,já co jsem porovnávala,tak nejvíc podobnej s nutoušem my příjde hami a to je i nejlevnější,ale na subaru mě lákaj ty příchutě 😅
Holky průšvih,malá my vytahla před posledním jídlem(mlíkem ) a dneska měla jen 500ml mlíčka a 150 kaše+ teda ovoce a zeleninku-není toho mlíka málo,nebo to pro jednou neva? 😕

jaku
14. čer 2008

Leni, malej mi takové množství pije normálně a poslední dny i míň, taky mě to trápí. Pije mlíko 4xd 120ml + večer sní tak 100ml kaše, na oběd velkou sklenici zeleniny, odp. malou ovoce. Ale i tak mi připadá, že toho mlíka má málo. Někdy totiž jedno mlíko vynechá a kaše třeba sní taky míň. Spí mi celou noc takže to nedohání ani v noci.

lenkazdenek
14. čer 2008

jaku,mě právě taky hajá celou noc,ale dneska jedla naposled v 6 ,jinak dostává polední mlíčko v 8 😕 no možná se ještě pdí,ale je fakt,že přřrmy jí normlně-200 g k obědu a 200g ke sváče

jaku
14. čer 2008

to je právě to co řeším, líp mi jí příkrmy než mlíko-je to chlap zmlsanej 😀 , hlad určitě nemá, napije se i dost čajíku, ale mě jde právě o dostatek mlíka jako takového-vápník a tak. Čím je starší, tím pije hůř

svoma
15. čer 2008

Ahoj Ivul,ty dáváš ten banánový Sunar premium?

ivulinda
autor
15. čer 2008

jj svoma dávám a chutná ji 🙂

svoma
15. čer 2008

Ivul,ten je ale od ukončeného šestého měsíce.

ivulinda
autor
15. čer 2008

svoma ne banánový sunar premium,ale normální sunarku.Rýžovou,banánovou,s ceraliemi a medem atd.nedala bych ji něco od ukon.6měsíce

svoma
16. čer 2008

Ahoj Ivul,tak to jo,už jsem se lekla. 😉 Jsem si říkala,že sis toho třeba nevšimla.

lenkazdenek
16. čer 2008

holky nevíte jestly někde nprodávaj jen vzorečky toho sunaru?

svoma
16. čer 2008

Ahoj Leniz,tak to nevím,se bojíš,jestli ti ho malá bude chtít? Zkus to menší balení.

jaku
16. čer 2008

Leni taky nevím, vím jen, že v lékárně seženeš malé balení-stojí kol 100kč- a když ti to malá nebude chtít, tak to můžeš využít jinak-našemu prckovi chutnal,ale kvůli blinkání ho nemůže, tak jsme si vyrobili domácí zmrzku a do toho dali sunar, byla to mňamka 😉

svoma
16. čer 2008

U nás stojí malé balení kolem 130Kč. 🙂

lenkazdenek
16. čer 2008

no hlavně se bojím jak to snese,mám doma třeba malý reklamní balení hami,ale to zas nedělá příchutě 😒

svoma
16. čer 2008

Mě teda vpohodě,dokonce jsem rovnou koupila i velké balení s příchutí,i když jsem ho neměla vyzkoušené a vpohodě. 🙂

ivulinda
autor
16. čer 2008

Naši Aduš sunar moc chutná,přešli jsme na něj tan nutrilon je drahý

lenkazdenek
16. čer 2008

já furt přemýšlím jestly jít do hami nebo do sunaru 😕

jaku
16. čer 2008

Zaleží na tobě, já bych věřila spíš Sunaru, ale nevím, zda nejsem zdeformovaná reklamou. Nám to Hami nějak moc nejede-teda mlíko jsem nezkoušela, ale kaše to moc ne.

ivulinda
autor
16. čer 2008

sunar je dobrý 😀

lenkazdenek
16. čer 2008

nám hami kašička chutnala,ale sunarka taky 😅 nám chtí snad všechno 😀 😀 😀 tak fakt nevím,ten sunar je levnější asi o 80kč než nutrilon? 😕

svoma
16. čer 2008

Leniz,u nás velká krabice Sunaru stojí kolem 230Kč,teď bude v Tescu akce,když koupíš dva,tak tě jeden vyjde na 199,90

jaku
16. čer 2008

A na Sunar má taky akce DM, ve slevové knížce pro mimča je kupon na slevu 25kč když koupíš 2 balení

svoma
16. čer 2008

A ještě je na Sunar stejná akce jako v Tescu i v Hypernově. 🙂

lu777
16. čer 2008

no jo, já dneska koukala na ceny.. tak jsem zjistila, že i ostatní mlíka jsou dost drahý jako Nutrilon.. teda Beba stojí prakticky to samý (jako rozdíl 30 Kč fakt nevytrhne), Baby Lactum taky.. Hami je levnější a Sunar taky, ale zas není to teda půlka ceny nebo tak, i když s tou akcí už to zní líp 😕

lu777
16. čer 2008

Leniz: tak u nás opačně - zatím co jsem vyzkoušela, tak nechutná 🙄 🤐 😅
jediné co jakžtakž jí je jahelná kaše, drahá jak šlak.. ovšem ta je fakt dobrá, a to je bez příchuti... ta jede i mně 😅

ammalka
16. čer 2008

Mě poradila paní v lékárně, že pokud chci přejít z Nutrilonu např. na Sunar, tak že prodávají menší balení, že mám vyzkoušet a bude, jenže děti, co jsou na Nutrilon podle ní nebudou chtít nic jiného baštit???

jaku
16. čer 2008

Lu jahlenou kaši já kupovala taky v DM za 49kč a taky jsou na ní kuponky. Ale ještě jsem jí nezkoušela. Jo je nemléčná.