Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kolik minut cca kojíte?

sim007
29. dub 2015

Kolik minut cca kojite?
Mam tydeni holčičku a klidne by jedla 45 minut.

verumik
29. dub 2015

A nepoužíváš kojící kloboučky?

betelgeuzz
29. dub 2015

@sim007 Starší dcera pila klidně i hodinu. Byla malá, dlouho jí trvalo, než si to vytáhla. měla jsem doma i laktační poradkyni, kroutila hlavou, že opravdu pořád pije. 🙂

wenduliks
29. dub 2015

@sim007. Syn to delal taky. Je to uppne normalni. Postupem času se to bude kratit... 🙂

evulina77
29. dub 2015

@sim007 pokud opravdu pije (pohybuje se jí čelist), nech ji. Je malinká a asi to potřebuje. Možná nemáte optimální kojící techniku, pro jistotu bych si ji nechala zkontrolovat laktační poradkyní. Můžeš se domluvit, že přijede k vám domů, nebo se podívej, jestli není v některé dny v některém mateřském centru kolem tvého bydliště...

gwennie
29. dub 2015

První dcera taky pila 30-40 minut... druhé dítě už jenom okolo 10... každé dítko je jiné 🙂

xvink
29. dub 2015

Taky jsem běžně kojila 30-40 minut. Dokud pil, tak jsem ho nechala. A to i přes neustálé "rady" sestřičky u pediatra, že mám nechat 10min každé prso a šmitec (a nekojit dřív než za 3h)... Moc mi pomohla návštěva laktační poradkyně, která mě ujistila v tom, že je správné se řídit potřebami miminka a že se na takovéhle poučky můžu vykašlat.

sim007
autor
29. dub 2015

@verumik jo používáme kloboučky...v porodnici nám dali špatnou velikost...s dětskou doktorkou jsme vyměnily a už to fičí....už pije pěkně....

dolfino
29. dub 2015

Dcerka taky jedla cca 45 minut - někdy skoro i hodinu. Postupně se to zkracovalo. V půl roce jedla už asi jen 15 minut a teď v 9 měsících jen 5 minut...

petra17
29. dub 2015

@sim007 cca 40 minut (někdy déle).

verumik
29. dub 2015

@sim007 No my měli stejný problém právě kvůli kloboučkům, k tomu jsem kvůli nim měla i několikrát zánět, čtyřicítky horečky. Nejdřív jsem netušila, že to je tím, ale právě malý tak dlouho pil, protože mu to s těmi kloboučky nešlo, zároveň špatně sál a já pak měla ty záněty. Takže pokud můžeš, zkus se jich co nejdřív zbavit.

sim007
autor
29. dub 2015

@verumik prave ze s temi malyma to neslo ale jak uz mame dobrou velikost tak pohoda....mam velky prsa a vpacenou bradavku takze bez kloboucku jedno prso ani omylem

pavlapl
29. dub 2015

LP je to úplně normální. Některé děti se napijou za 5 minut některé za hodinu. Já mám 9 měsíční mimčo a je u prsa klidně celou noc.

ladyhacek
29. dub 2015

tak my máme necelých 6 týdnu a pije mi 7-10 minut, ale za hodinu chce znovu - ale to prso prostě vyplivne. Teď se to už prodloužilo 1,5 - 2 hoďky přes den. V noci to bylo vždy po 3 hoďkách a máme i 1x rekord 5 hodin.
Teď už pije tak 10-15 minut.

Dřív jsem dávala 10 minut jedno prso a 10 minut druhé a po hodině zase. když jsem nechala déle stejně chtěl za hodinu 🙂. > dávám jak si řekne

bledulka84
29. dub 2015

Mě malá v prvních 3 měsících zvládla být na prsou klidně celé dopoledne a usínala mi u toho. Měla jsem málo mlíčka, i když technika sání byla dobrá. A snad jen díky tomu, že jsem neomezovala čas, kojím doteď. (6,5 m Prsa jsem střídala dle potřeby.

Sem začni psát odpověď...

Odešli