Kolik pijí vaše děti? Moje dcera asi málo

janeses
23. zář 2007

Ahoj maminky, chtěla bych Vás poprosit o radu...mám skoro 5 měsíční holčičku a poslední měsíc se trápíme s jejím papkáním...zatím jí jen kojím, jenomže malá mi pije málo, vím to protože si jí vážím, vypije tak 80-100ml a už nechce více, když jí chci ještě dát odmítá to a vyplivuje...vydrží na tom tak dvě tři hodinky....je docela spokojená...bylo by to normální a neřešila bych to, jenomže dříve pila mnohem více 160ml, tak nechápu jaktože jí teď stačí polovina. Parkrát jsem jí už na noc dala rýžovou kaši a to vyžahla ani nemrkla, tak je možné že jí moje mlíko nechutná?, nevím si s ní rady. DOktorky jsem se ptala, ale moc mi neporadila... ☹ díky 🙂

zero
24. zář 2007

Ahoj janeses,
mám doma 3měsíční holčičku a jsme na tom stejně.Dřív mi vypila 130 a teď když do ní dostanu 100 tak jsem ráda.Minulý týdem mi dokonce vypila i jenom 60 nebo 70.Zkusila jsem to tak že jsem ji přidala jedno krmení přez den.Jsme sice na UM.A to se ještě u jídla šíleně vzteká a krmíme třeba 45 minut,takže to je od krmení ke krmení.Byla jsem s ní u doktora a tvrdil že pěkně přibírá,tak to už moc neřeším.Ale to víš že jsem si taky pobrečela že nechce jíst.No uvidíme,snad se to časem srovná.Každý mimčo je jiný a spapá tolik kolik chce.Nemá cenu to do nich nutit.

konoupek
24. zář 2007

janeses,taky mám skoro pětiměsíční holčičku a jsme teda na UM. Někdy vypije 150 ml a někdy jen třeba 90 ml,taky mě to občas štve,ale nehrotím to.Pokud dobře přibírá na převážení u dr.,tak to neřeš.Kdyby měla hlad,tak se napápne to se neboj.Asik teď má prostě takové období,kdy jí stačí míň.Však ona to zase dožene neboj 😉

m.ajka
25. zář 2007

Já jsem tedy nikdy nestudovala kolik toho moje princezna vypije, a pokud se tváří spokojeně a neřve hlady ani to studovat nebudu.

krizulka003
25. zář 2007

Holky náš Adámek tomu taky moc nedá,přes den vypije tak 120 až 150(zahušťujeme nutritonem tak to má sytější)a večer před spaním mlaskne 180 a v noci taky,někdy mě to jeho papání přes den taky trápí ale vypadá spokojeně a přibírá tak už to moc neřeším.

swetlus
25. zář 2007

Janeses, nam doktorka rikala ze se to nejak v brisku uzavre, tak kolem toho 3-4 mesice, tak treba je to tim (ale podrobnosti nevim, bohuzel, jsem trdlo abych si neco zapamatovala 😅 ). u nas to zatim vypada ze se spis otevira, vyzahne co hodinu 120 a furt rve hlady 😲

kristi
25. zář 2007

chce to rozdelit si doporucenou denni davku na vic dilu - pridat jedno krmeni

smoulinda
25. zář 2007

Janeses jestli není malá hubeňoučká, tak to vůbec neřeš. Vezme si kolik chce. Kdyby začala ubírat na váze, tak by to byl asi problém, ale pokud je akorát, tak je to v pohodě 😉
U nás je to zase obráceně. Jsme na UM a Katy dlabe sice 120ml, ale to každý dvě hodiny. Před spaním a po ránu vyžahne klidně až 230ml 😀
A tlustá vůbec není 😉

janeses
autor
25. zář 2007

Díky holky za odpovědi, no dneska zase pije celkem dost, kolem 140, to je dobré, ale nejásám určitě to je jen vyjímečný den 🙂 🙂 Nejvíc mi vypije taky večer a v noci, to je asi nejhladovější...Přibírat přibírá, ale teď docela pomalu 50 někdy 100g týdně....hubená není, váží 7300g...chtěla jsem vědět, jestli je na tom někdo podobně nebo jen já mám vymyšláčka...🙂))

kristi
25. zář 2007

vahu ma dobrou, bych ji vic nenutila.

kili
25. zář 2007

Nám Samko (teraz má 4kg) tiež vypije 130ml, večer aj viac. Niekedy sa mu podarí aj 190 😀 . Jedáva 5x denne, takže za deň je to okolo 650ml. Na to, koľko zje by fakt mohol priberať viac, len okolo 150g týždenne. Adamko (teraz 2500g) zje 6x denne 80ml, dnes dokonca dokopy 505ml 😀 . A teraz 2 týždne posebe pribral po 140g, tak sa tešíííím 😵