• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik toho vypije tříměsíční mimi?

7. ledna 2009 
Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Mám holčičku starou tři měsíce. Začala jsem jí dokrmovat, holt už v prsu mlíčka málo ikdyž jsem zvýšila přikládání..Tak podle toho jak si řekne, jí po kojení ještě dokrmím. Od včerejška mám pocit, že jí o dost méně. Jinak se jako směje a zdá se být vpohodě.Když jí dám UM tak vypije jen 60ml a pak láhev strašně odmítá ale když jí přiložím ještě k prsu tak hltá. Že by jí dokrm nechutnal? změnit značku? Už jsme přešly ze Sunaru na Hipp a zřejmě budu muset opět změnit jídelníček. Jen by mě zajímalo kolik ml by měla za den vypít, abych měla představu. Děkujuu
6. led 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
rekla bych ze je zvykla na tebe a na kojeni. asi se vice utesi u prsa. flaska ji pripada cizi. Me malej vypil ve trech mesicich asi 120ml nutrilonul. ale ja mam maleho zrouta.
6. led 2009 v 11:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji-na tvém místě bych odložila zcela úplně ten dokrm um.tím,že jsi začala častěji přikládat se ti začalo dělat více mléka a pokud budeš přikládat každé krmení k oboum prsům,tak by to mělo bohatě stačit.i podle toho,co píšeš,to vypadá,že to prckovi stačí.je škoda dávat dokrm um,pokud máš své mm.a pokud neubýváte dlouhodobě na váze,tak není ani o čem diskutovat.
6. led 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bud rada ze se pak jeste prisaje k prsu, aspon neprijdes o mliko. a nebo jestli chces skoncit s kojenim tak ji zvykej jen na flasku.
6. led 2009 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji81 jen přikládej častěji,tím nic nezkazíš naopak,já bych ten dokrm nedávala,jo já kojím po 1Omin.někdy 2x,někdy 1x,podle toho jak chce,na tvorbu mlíka čaj jestřabina seženeš v natuře.Držím palce :slight_smile:
7. led 2009 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek