Kolik toho vypije tříměsíční mimi?

aji81
6. led 2009

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Mám holčičku starou tři měsíce. Začala jsem jí dokrmovat, holt už v prsu mlíčka málo ikdyž jsem zvýšila přikládání..Tak podle toho jak si řekne, jí po kojení ještě dokrmím. Od včerejška mám pocit, že jí o dost méně. Jinak se jako směje a zdá se být vpohodě.Když jí dám UM tak vypije jen 60ml a pak láhev strašně odmítá ale když jí přiložím ještě k prsu tak hltá. Že by jí dokrm nechutnal? změnit značku? Už jsme přešly ze Sunaru na Hipp a zřejmě budu muset opět změnit jídelníček. Jen by mě zajímalo kolik ml by měla za den vypít, abych měla představu. Děkujuu

alishia
6. led 2009

rekla bych ze je zvykla na tebe a na kojeni. asi se vice utesi u prsa. flaska ji pripada cizi. Me malej vypil ve trech mesicich asi 120ml nutrilonul. ale ja mam maleho zrouta.

radka.m.
6. led 2009

aji-na tvém místě bych odložila zcela úplně ten dokrm um.tím,že jsi začala častěji přikládat se ti začalo dělat více mléka a pokud budeš přikládat každé krmení k oboum prsům,tak by to mělo bohatě stačit.i podle toho,co píšeš,to vypadá,že to prckovi stačí.je škoda dávat dokrm um,pokud máš své mm.a pokud neubýváte dlouhodobě na váze,tak není ani o čem diskutovat.

alishia
6. led 2009

a bud rada ze se pak jeste prisaje k prsu, aspon neprijdes o mliko. a nebo jestli chces skoncit s kojenim tak ji zvykej jen na flasku.

terezam22
6. led 2009

aji81 jen přikládej častěji,tím nic nezkazíš naopak,já bych ten dokrm nedávala,jo já kojím po 1Omin.někdy 2x,někdy 1x,podle toho jak chce,na tvorbu mlíka čaj jestřabina seženeš v natuře.Držím palce 🙂