Kolik vypije vaše miminko? Nechci přikrmovat

milda
18. únor 2009

Ahoj maminky,
zajímalo by mě kolik vypije vaše miminko během jednoho kojení.
Mám skoro 3měsíční holčičku a vypije průměrně 70 - 90 ml na jedno kojení. Večer před usnutím vypije maximálně 70, většinou spíš míň. Připadá mi to málo, bojím se abysme nemusely přikrmovat. Chci co nejdéle plně kojit. Myslím, že mlíčka mám dost.
Děkuju za vaše rady a zkušenosti

skobrt
12. srp 2012

to bylo pokazde na jine vaze, ne? to muze byt dost rozdil!

pidalka777
30. kvě 2013

@milda ahoj,moje mala taky pila malo a spis casteji,narodila se o mesic driv a mela 2,55 ,kojila sem ji podle toho jak si sama rekla klidne i po pul hodine vetsinou mela interval hodinu jak byla vetsi tak hodinu a pul a ted je ji pul roku a pije po 2 nebo 2 a pul hodine a krasne prospiva ma uz 7200 to opravdu ji jen kojim a budu v tom pokracovat doktor mi rekl,ze neni treba zacit uz ted s prikrmy . .

kristina1982
2. zář 2013

ahojte, poradte - ako mám zisti kedy má dost ked stále saje...má 3 týždne, už v porodnici nás volali SAVEC..mala nemá vůbec problem s prisatí..k hocičomu.. v porodnici som nemala mliko, tak nám dali glukozu a 2x nutrilon (striekačku pila bez malíčka) , potom na odsavacke mi zacalo mlíko a kedze nemam bradavky a mala nemala chut oblizovat prázdne klobuky(kedze sa mliko len začínalo slo to dlho) davali sme ji ho z flašky. doma som potom zacala kojit s klobuckami...musela som vzdy predtým s odsavackou naštartovat mlíko.. avšak po par kojeniach som mala uplne zničené bradavky, až do krvy a kojenia som preplakala.
tak som ich zacala liecit a odsavat a malá pila z flašky moje mlieko (cca 60ml za 3 minuty). teraz som skusila malú priložit bez klobukov a frčíme, nekrvácame..síce to bolí ale zatial omnoho menej..každopádne malá stále ťaha moc nezaspáva a tak vubec neveim zisti kedy ma dost..ráno dáva cez 100ml a k veceru menej..sem tam blinkne ..ale chce tahat hned ako sa zobudi ..resp. ked ju zobudim..niekedy spi i 4hodky a niekedy mezi krmenim ani nezaspí.. ako by ste to riešili vy?
moc ďakujem