Kolik vypijí vaše miminka ve dvou a půl měsících?

monty001
8. dub 2015

Holky jak to máte u prcků, kterým je dva a půl měsíce - kolik toho vypijí? Malá mi POKAŽDÉ vypije 215ml - máme Nutrilon. Váží něco málo přes pět kilo a narodila se s váhou 3220g. Neměla jsem mléko, byla hladná tak jsme na UM. Mne to přijde hodně, kdo to má podobně? Potřebuji povzbudit, že nejsem jediná 🙂

hanzbl00
17. dub 2015

můj prcek má něco přes 6kg a pije tak 7x denně 150ml..kolikrát denně ti pije? to mi přijde docela dost teda..My máme hami

monty001
autor
17. dub 2015

Pijeme petkrat denne. V noci spi a pres den co tri a pul hodiny ji. Tak to potom asi odpovida-vy bastite sedmkrat mene, my petkrat vice. Dohani nejspis tu noc 🙂

qqqqqqqqqqqq
20. dub 2015

konečně někdo jako my. Máme 3 měsíce pije 150 ml 7x denně a pokaždém jídle musím narvat dudlík jinak řve. Dala bych mu víc, ale on pak blinká ikdyž jsme na Nutrilonu AR. Vy neblinkáte při takové dávce?

monty001
autor
25. dub 2015

Někdy trochu ublinkáváme, ale je to mnohem lepší než kdysi to jsme nestačili měnit plenky pod hlavičkou a bryndáky, ale to měla měsíc, dva a to byla i dávka nižší. Dr. říkala, že pokud ublinkávání není abnormální tak je to ok a časem to ustane, máme teď tři měsíce a je to mnohem, mnohem lepší. 🙂