Kolikrát denně kojíte 10ti měsíční mimi?

bublina7
1. črc 2008

Ahojky holky 🙂
Chci se zeptat kolikrát kojíte nebo jste kojil mimčo v 10-ti měsících? Já ještě před 14-ti dny kojila ráno, odpol, večer a v noci. Samozřejmě že přes den jsem po kojení ještě dorazila jídlem pač by samotný kojení nestačilo, ale teď mi prďolka přes den prso odmítá, takže si dá jen jednou a to v noci. Není to málo? Bojím se že se mi ztratí mlíčko ☹

petraluk
1. črc 2008

Já kojim ráno a večer a když se probudí tak v noci. Pokud dobře jí ostatní jídlo, tak to stačí. DR. řikala, že pokud se kojí více, tak dítě pak taky méně jí normální stravu, což už v tomhle věku není nejlepší. K tomu by měl ale vypít 200ml ostatních tekutin ne mlíka, ale stačí se řídit, podle toho jestli dostatečně čůrá 😉

petra2204
1. črc 2008

Koukám, že bych s tím kojením měla brzdit 😕 . Já kojím ráno po probuzení, ke snídani si dá asi tak půlku krajíce chleba s máslem a zase to zapije MM, dopoledne ovoce, v poledne zeleninu s masem a zase to zapije MM, odpol jogurt, večer před koupáním kaši a před spaním zase kojení. Momentálně ho v noci kojím jen jednou. Občas se dožaduje i mimo tenhle režim, takže já kojím tak 5-6x denně. To je asi moc, co? Pití do nej nedostanu víc než 50 ml za den. Víc prostě nechce 😒 a když není horko, ani to ne 😒 .

Bublino, mlíka se ti bude dělat tolik, kolik ho malý potřebuje, tak se to aspoň píše v moudrých knihách 😀 . Já bych mu to zabízela, ale doutit ho stejně nemůžeš...

petraluk
1. črc 2008

Petro já kojením uspávam, takže po obědě si většinou dává taky, jinak by doma neusnul. A v noci taky 3x když nechce spát. Ale přes den už jsem to opravdu utla na ráno, večer a to poledne podle spaní. Jinak čaje mi nepije, takže má jen čistou vodu. Teď už vypije těch 150ml, ale ještě 14 dní zpátky pil taky jen 20ml. Začala jsem mu to nabízet opravdu pořád, i celý den po 10 minutách a už se chytá. Nejvíc má žízeň po kukuřičných křupkách, to pak vypije těch 20ml i najednou 😀

V těhle vedrech je určitě lepší víc než míň, když ti nechce pít nic jinýho.

petra2204
1. črc 2008

Taky si říkám, třeba se do 1. třídy odstaví 😀 , mám totiž doma závisláka.. Mě kojení nevadí a neobtěžuje, ba naopak, je to příjemné a zatím si nedovedu představit, že ho kojit nebudu..

Taky mu dávám vodu, čaj moc nechce, dnes jsem mu udělala na zkoušku feniklový a zatím bez úspěchu 😖 .

yenn
1. črc 2008

v roce tak 5-7x denne 😉

nikkos
1. črc 2008

Jéé holky já vám závidim, že kojíte tolik 🙂 Já doteď kojila 3x denně (dopoledne, před koupáním a jednou v noci) ale malej mi to kojení už moc nechce. Takže zrovna včera bylo kojení jen jedno to noční. Vidim to bledě, asi už moc mlíčka mít nebudu. Kdybych mohla tak kojím víc!

andilek
1. črc 2008

koukám, že každej by chtěl to, co nemá 😅

já kojím ráno po snídani, pak až večer dokojuji po kaši, pak po koupání (před spaním), no a v noci to ani někdy nepočítám (ale asi je to spíše zoubkama), dneska to naštěstí bylo jen v 1 a v půl 6 ráno....ŤUK ŤUK ŤUK

až na to noční kojení jsem spokojená s tím, jak to je 😉

bublina7
autor
1. črc 2008

nikkos já bych taky chtěla kojit víc. Doufám, že se malej rozpije 😒 Jinak holky díky za odpovědi a závidím apetit mimísků 😲

daasik
1. črc 2008

ja kojim vecer pred spanim, pak v noci pokud se vzbudi a naposledy rano. Jinak ma svacu ovocnou presnidavku, obed masozelenina, svaca ovoce s jogurtem a vecer kase. takhle jedem uz od osmi mesicu. Jinak pres den moc nepije, jenom trosku vody nebo caje, ale 200 ml urcite ne

lukynek
1. črc 2008

🙂 🙂 🙂 Jééé holky tak to kojení vám závidím...KOJTE co to půjde. Já kojila jenom 8 měsíců, a to neustále dělání mléka, vyvařování flašek, atd. mě teda nebaví. Kojení je to nejlepší !!

llucinka
1. črc 2008

ahojte, já kojím ráno po probuzení, pak má snídani nebo sváču jak má hlad, potom oběd, pak kojím před odpoledním spaním a někdy večer, když neumí usnout. Chtěla jsem už přestat, ale on nechce, tak kojím dál 😅

andulkaavetrelec
1. črc 2008

v 11 měsících:

jednou až dvakrát přes den
před spaním dvakrát, v noci nevím, to zaspím, protože spíme spolu

reruna
1. črc 2008

Já většinou 4-5 krát denně. Do roka prý stačí 3-4 krát, potom 1-2 krát.

berynka
1. črc 2008

Ahoj holky, nechci do toho nějak rýt, ale četla jsem, že když už se kojí 1-2x denně, tak už je MM vlastně jen odpadní látkou a nemá tudíž smysl ho dítěti dávat 😅 .

andulkaavetrelec
2. črc 2008

MM odpadní látkou?... to nám musíš poslat odkaz, berynko, protože tomu nevěřím

marinka
2. črc 2008

bery, to se mi zdá taky jako blbost - všude se píše, že i kojení jednou denně má smysl a zajišťuje dítku lepší imunitu a vitamínky..

Jinak my kojíme ještě několikrát denně, ale pořádně pije tak 3x, jinak je to spíš takové ucucávání.. 😵

reruna
2. črc 2008

ber, kde jsi to četla, to se mi nezdá ...

nikkos
2. črc 2008

Odpadní látka?? 😠 😠 😠 Já myslím že každá kapka MM má smysl!