Kontryhel - pomohl vám srovnat cyklus?

klonkytka
5. kvě 2019

Ahoj holky. Pomohl vám kontryhrlový čaj srovnat cyklus? Prodloužil či zkrátil? Piju ho měsíc a menstruaci mám nepravidelnou. Pomohl někomu k otěhotnění? Teď jsem se dočetla, že se má pít jen od začátku menstruace po dobu ovulace a pak přestat a já ho piju denně

petit.a.nge
5. kvě 2019

Pred otehotnenim mi hodne pomohl, zkratil mi cyklus cca o 10 dni. Ted po vysazeni antikoncepce mi nepomohl vubec a jelikoz otehotnet nechci, pila jsem ho cely mesic. Naopak mi pomohly kapky Gynex.

zrofka
5. kvě 2019

Me neskutesne pomohl srovnat cyklus..mela jsem anovulacni cykly, dlouhe 60dni.. pila jsem ho pred otehotnenim. Jeste jsem zobala vitaminky

verionka
5. kvě 2019

Já otěhotněla cca po půlroce snažení, právě v měsíci, kdy.jsem poprvé pila kontryhelovy čaj, ale těžko říct, jestli to bylo díky tomu nebo je to jen náhoda 😉

marketa1218
6. kvě 2019

Kontryhel mi naopak v menstruaci udělal spíše bordel, je to individuální.

ange_de_la_morte
6. kvě 2019

Pila jsem kontryhel a neměla jsem pocit že by mi cykly srovnal , zkoušela jsem i Gynex a taky nic moc - cykly jsem měla hrozně dlouhé .... nicméně jsem měla tou dobou hodně stresů a dost možná nepravidelné cykly pramenily z toho ( dříve jsem mívala cykly víceméně jak hodinky) .... o druhé jsme se snažili 3 roky a nakonec mi cykly srovnala až HA ( nechala jsem si ji nasadit protože mi ze snahy o miminko už hrabalo a pak v v práci přišla příležitost lepší pozice - brala jsem HA 4 měsíce - dala jsem se do pohody a soustředila na práci, pak jsem otěhotněla hned první měsíc po vysazení) - ale není to úplně standartní postup ( a uchýlili jsme se k tomu až po tom co mi hormonální preparáty na předpis zkrátily MS ale to až do fáze 10-14 dní cykly - takže ještě horší jak cykly dlouhé)

petronela003
3. črc 2020

Já ze své zkušenosti kontryhel nedoporučuju. Pila jsem ho na začátku cyklu asi 11 dní jeden šálek denně a další menstruace přišla s týdenním zpožděním a s většími bolestmi než obvykle. Cyklus jsem měla pravidelný 28-29 dní. Teď ho mám kvůli čaji rozhozený. Bohužel jsem si přečetla někde článek, že pomáhá s otěhotněním tak proto jsem ho zkusila. Za mě už nikdy víc. Každopádně na každého může působit jinak, ale určitě je lepší pít nějakou směs bylinek než jen jednu čistou a poradit se předem s někým, kdo tomu rozumí než se vám stane třeba to co mě a nejste zbytečně zklamané, že se MS neopozdila kvůli těhotenství.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru