Koupání v bazénu při kojení. Můžu?

alca22
18. čer 2008

Ahojky, potřebovala bych poradit. Všichni mi tvrdí, že když kojím tak se nemůžu koupat na veřejných bazénech, rybnících atd. Prosím o radu. Mockrát děkuji

kalo
18. čer 2008

Proč ne? Já se koupala normálně. Ne teda v rybníku (to se nekoupu nikdy), ale plavat normálně do veřejného bazénu jsem chodila. Chodím pravidelně. Akorát, když se pak šla prohřát do páry, tak jsem po příchodu domů měla hodně nalitá prsa...
....Jestli se bojíš nějaké mykózy či něčeho takového na bradavkách, tak si je před vstupem do vody namaž nějakým bepanthenem nebo nějakým krémem, co se moc rychle nesmyje..(to mi radila i dr.)

ivusakos
18. čer 2008

Já se koupala v bazénu normálně a nic jsem neřešila. Mlléko mi nevytéká, tak co. Ale s tím Bepanthenem jako prevencí se mi to zdá dobré!

bledulka
18. čer 2008

já chodím přes půl roku pravidelně s prckem do bazénu a v pohodě...Kojím dosud a jediný problém,který jsem kvůli koupání měla byla dvakrát retence z chladné vody...Tak po bazéně prsa promasíruju a je to v pohodě..Jinak samozřejmě se po bazéně hned osprchuji,žádnou mykózu či něco jiného jsem řešit nemusela...