Kouše. Dá se s tím něco dělat?

evikmiluna8
12. bře 2020

Dobrý den, chci se zeptat mám roční holčičku a zcela kojim jenže teď mě začala kousat
Přisaje se pěkně jenže pak jede s téma zoubkama po bradavce a najednou víc téma zoubkama zatlačí a Mám to až do krve
Dá se něco s tím dělat
Ps: zpozorovala jsem ze to děla schvalne

puhelin
12. bře 2020

Co durazne rict "Ne" a ukoncit kojeni? Popr. reagovat bez velkych a hlucnych projevu "Auuu to boli" "To nedeleeej" apod. Detem se ta zmena mimiky a tonu libi, tak to zkouseji znovu vyvolavat.

zuzita15
12. bře 2020

@evikmiluna8 vzit okamzite prso, dite pochopi

petulejan
12. bře 2020

Já tedy zarvu au aniž bych chtěla a malá začne řvát taky 😁 vezmu prso,odložím ji a pak je na chvíli klid.

alassel
12. bře 2020

Prestat s kojenim, pokud nepomuze domluva..

evikmiluna8
autor
12. bře 2020

@evikmiluna8 a začít teda ze sunarem?

puhelin
12. bře 2020

@alassel Jako uplne? To je skoda, kdyz mleko ma. Takhle male dite si to neuvedomuje.

evikmiluna8
autor
12. bře 2020

@evikmiluna8 a myslíte ze ty klobouky na bradavky by mohli vypomoct

puhelin
12. bře 2020

@evikmiluna8 Nevim, na koho je to otazka, ale za me jsou kloboucky zbytecne. Pripominaji kousaci a masirovaci hracky a to by malickou mohlo plest. Nevim, jak vam reaguje na durazne Ne. Co si vybavuju, tak moje dcera to chapala asi v 11 mesicich.

zuzita15
12. bře 2020

@evikmiluna8 kojit neprestavat, sunar nedavat, po roce vubec nezavadet, kloboucky nezavadet. Ve chvili, kdy kouse, vzit prso, vysvetlit, ze boli. Pri dalsim kojeni znovu a znovu, dite pochopi, ze kdyz bude kousat, nebude prso

alassel
12. bře 2020

@puhelin ja myslim ze rocni dite je natolik chytre, ze musi pochopit, kdyz mamu neco boli.. nevim. Nemam vlastni zkusenost, ale kousanim do prsa kojeni vetsinou konci..

puhelin
12. bře 2020

@alassel No protoze to mamky vzdaji a prso seberou. Kouse, protoze boli zuby, takze toho moc jineho nesnedi a kojeni je alespon nejake jidlo.

petulejan
13. bře 2020

@evikmiluna8 kloboučky jsem skousela,malá do nich ale jen kouše,nesaje. Bere je jako hračku. Řekněte důrazně au a odlozte ji. A většinou to dělají už je konci kojení. Skuste to sledovat.