Křeče v bříšku při kojení. Poraďte

djkrypta
9. dub 2010

Dobrý den,

maminky, můžete mi některá poradit? pročetla jsem toho tady dost ale nic mi nepřipadá podobné tomu co nás trápí...malej má křeče-asi v bříšku, ale jenom když zrovna kojím, bříško nemá tvrdé, když ano, tak nám pomáhá masáž...a ani nijak nebrečí, jen trošku pofňukne, pustí bradavku, ale pak hned saje dál...dávám mu fenyklový čajík a kapičky sab simplex....napadá mě jen že to může mít z toho jak hodně papá, ale kdyby se přejedl tak by blinkal, ne? Trápí nás to hlavně dopolene, kdy od sedmi do jedné nespinká...
Děkuji předem za jakékoli odpovědi. Mamka Terka

marhulinka
9. dub 2010

Ahojky Teri,bříško může opravdu prcka bolet,když je hodně napapkaný a ani blinkat nemusí...ono ho to tam prostě jen tlačí...Jak často papká?

djkrypta
autor
9. dub 2010

Ahoj Marhulinko...nu, v noci po 2-3 hodinkách ale přes den i po hodině a docela dlouho vydrží na prsu...zkoušela jsem snad už všechno a nic jinýho na něj nezabírá...problém je že prostě neusne a já neodhadnu když to na něj jde...dneska byl vzhůru od sedmi a usnul až ve čtyři a o šesti jsem zase kojila až do teď, v podstatě...a to bude celou noc spát...to mi nevadí-jasně-ale přes den jsem uplně zakopnutá, páč sám hajat a zabavit se ještě neumí,takže brečí když nejsem u něho a nepoznám jestli je to hlady nebo ne...snažím se o intervaly aspoň hoď ku a půl, ale to ho musím nechat půl hoďky fakt řvát..což samo nevydržím...

vojtisek2007
9. dub 2010

djkrypta - to že má miminko křeče při jídle je normální, protože u miminek to funguje tak, že při sání mlíčko se spouští současně trávicí ústrojí, takže může se mimi pouštět a kroutit....s přibývajícím věkem by to mělo ustat....

djkrypta
autor
10. dub 2010

vojtísek...děkujeme... 🙂