Laktační poradkyně, která přijde domů. Praha

maree
6. pro 2007

nemáte někdo prosím kontakt na dobrou laktační poradkyni z Prahy, která by přišla domů? díky.

xsipm04
7. pro 2007

porodní asistentka Jana Dvořáková, tel.: 604 761 496, má těhotenskou a laktační poradnu v Aperiu ve čtvrtek 10-13 hodin, nevím, jestli chodí i na návštěvy domů, ale zkus jí zavolat a domluvit se. Je moc fajn 😉

iza
7. pro 2007

taky jednu mám paní Dianka Pipková..klidně pošlu tel do IP

betka007
8. pro 2007

maree : pani Fišerová 603 938 189 , chodi domov. je u teba hodinu a berie 500Kc- teda aspoň, ked bola u nas pred 3.mesiacmi. nasla som ju na www.kojeni.cz , starsia pani, detska sestra a laktacna poradkyna, takze som sa jej vypytovala vsetko mozne,co ma zaujimalo, aj ona mi hovorila nejake info, trenovali sme spravne polohy pri kojeni... je fajn

maree
autor
8. pro 2007

Betka, paní Fišerovou mi doporučili v L.lize, kam jsem včera volala. Teď u nás byla a bylo to super. Jen bych potřebovala ten trénink častěji.. asi ji pozvu ještě jednou

jana.1
9. pro 2007

maree, já dostala v podolí leták, že v 6nedělí můžu kontaktovat PA, která zkontroluje zdr. stav, ošetří, poradí s kojením a péčí o novorozence, psychcky podpoří.. zdravotní péče je prováděna formou návtěvní služby v domácím prostřeí.. tel. 281 973 065 od 8:30 do 16:00
pohotovöstní linka 774 675 705
návštěva je hrazena zdr. poj. 111, 201, 207, 211
to tam mám napsáno..
jinak osobně laktační z prahy neznám... jen jsem mluvila s několika po telefonu, ale ty byly z celé čr..

sophiej
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
xvink
14. bře 2014

Holky, kdyby někdo sháněl laktační poradkyni v Praze... Já můžu doporučit paní Fischerovou. Byla u nás minulý týden. Návštěva trvala asi 2h, byla moc milá, ukázala mi kojení v několika polohách, opravovala mi chyby. A probraly jsme i další věci ohledně péče o děti, odpověděla na všechny moje otázky. Stálo mě to 1 000 Kč (vystavila doklad a říkala, že je možné chtít to od pojišťovny proplatit, ale ještě jsem to nezkusila).

sophiej
10. lis 2014

Ahoj, mě pomohla laktační poradkyně Jitka. Přijela za mnou až domu a vše mi jasně vysvětlila a hlavně ukázala. Jinak kontakt na ní: Jitka - 602 789 443. Myslím, že dojíždí k maminkám v Praze a okolí.

emin
10. lis 2014

@xvink Dobrý den, to by mě velmi zajímalo s tím proplacením. Jako LP s tím mám velké problemy... takže když byste měla nějakou zkušenost, prosím o informaci a předem Děkuji.
jinak záleží z jaké jste Prahy, pokud P západ, klidně mohu přijet, návštěva probíhá jak popisují holky výše - polohy, chyby, další info o péči o děti, cena 350 + doprava.

xvink
10. lis 2014

@emin Dobrý den, už bohužel nekojím. Ale třeba příště Vaše služby využiji 🙂 Jinak s proplacením u VZP to dopadlo tak, že každý pojištěnec a člen jejich klubu má právo čerpat 500 Kč ročně na takovéto různé výdaje (vím, že někdo uplatňuje i na plavání pro děti). Takže proplatí, ale jen do výše toho ročního maxima.

elen2016
12. zář 2016

@xvink prosim muzete mi napsat na pani telefon. Dekuji

xvink
12. zář 2016

@elen2016 Mělo by to být 603 938 189. Ale je to už 2,5 roku zpět.

ponickova
24. říj 2016

Obnovuji téma. 🙂

Máte prosím někdo zkušenost? Já i když měla laktační poradkyni v porodnici a věnovala se mi, si nejsem moc jistá a myslím, že dělám pár chyb, kterých bych se ráda vyvarovala. Z pouček na internetu či obrázků moudrá nejsem, takže přemýšlím o laktační poradkyni domů. Jak se ty ceny pohybují v Praze? Máte někdo aktuální přehled, zkušenost? Zatím jsem kontaktovala jednu LP a ta by vyšla na tisícovku asi za hodinu a půl. Nevím, jestli je to běžná cena nebo ne ...? A kdybyste měli tip na fajn poradkyni, která jezdí víceménně po celé Praze (jsem z Prahy 10), určitě budu ráda!!

rebejsova
24. říj 2016

@ponickova Já mám dobrou zkušenost se Simonou Moravcovou z mamily (kontakt na spokojenamama.cz), ta je ale z Prahy 4. Doporočuju určitě někoho z mamily (seznam je na mamila.sk).