Laktační poradkyně, máte s ní zkušenost?

gable
4. dub 2012

Maminky, chci se zeptat na vaše zkušenosti s laktační poradkyní. Neznám nikoho, za kým by docházela do domácnosti a tak bych chtěla vědět úplně všechno 🙂 jak návštěvy probíhají, zda jsou pravidelné, či jen při potížích... a taky mě zajímá finanční stránka této záležitosti. Děkuju vám předem za jakékoliv odpovědi.

llluckaaa
4. dub 2012

U mě při prvním dítěti byla. Kontakt mi dal pediatr, já jsem jí zavolala, řekla, jaké máme problémy a ona přijela a snažila se poradit. Byla u nás víckrát. Dělala to zadarmo, my jsme jí dali bonboniéru a myslím že i na benzín (ikdyž teď si nejsem úplně jistá). Sama si o žádné peníze ani odměnu neřekla.

petaov
4. dub 2012

http://dulyservis.webnode.cz/cenik/ mrkni tady na ceny. U mě doma nebyla, tak nevím. Jen jsem jí volala o radu a to je zdarma.

betelgeuzz
4. dub 2012

U nás v kraji funguje, že po porodu příjde PA 2x domů na návštěvu, nevím, jestli všechny, ale ta moje byla i laktační poradkyně. Zkontrolovala mě, ale většinu času jsme řešily kojení. U obou dětí jsem měla problémy, málo pily, mléka moc nebylo, první jsem částečně dokrmovala UM, takže mi řekla postup, jak to kojení rozjet. Kamarádka zase měla problém, že měla mléka moc, prsa jí tvrdly, takže s tím jí taky poradila. Jinak za návštěvy mimo pojišťovnu bere 300 kč za hodinu.